reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

anusia - z jednej strony cieszę się z opiekunki, z drugiej jestem pełna obaw...ale najpierw muszę jakąś znaleźć...w piątek mam rozmowę z dziewczyną z polecenia. Sporo osób na moje ogłoszenie odpowiedziało, ale ja szukam kogos na pół etatu i to w godz południowych, mieszkamy poza miastem i średnio tak na prawdę się komuś to opłaca. Więc poszukiwania pewnie będą trudne.
Współczuję wodniaka....ehh

Mła- ajjjj , to macie trudny okres . Ostatnio myślałam o Was i się zastanawiałam jak Emilka wstaje po zmianie czasu?;-)
Swoją drogą, to chyba coś na prawdę z tymi naszymi maluszkami się dzieje i dają popalić ostro, zwalamy na zęby, ale może to jakies skoki rzeczywiście?

Inka- super tort, mam nadzieję, że wieczór był udany:tak:

Nikuss - ehh , do dupy czasem to wszystko. Mam nadzieję, że uda ci się znaleźć pracę w normalniejszych gozinach. A kto zostaje z małą jak Ciebie nie ma?

Netka- tak trzymać, niemożliwe abyśmy wszyscy oraz masa lekarzy byli ślepi;-)

Potem napisze więcej, maruda jęczy , moze go spac położę..
 
reklama
Inka wszystkiego najlepszego dla Twojego M.
I znowu deszcz za oknem i jak tu się motywowac do pracy jak nawet pogoda nie sprzyja koncentracji.
Myślami już jestem przy świetach może dlatego że już myślę o prezentach i planowałam urlop na święta i tak jakoś mi się miło zrobiło jak pomyślałam o choince.
 
Moc życzeń dla Michasia, Alanka i Zuzi !

Inka-
Najlepszego dla Twojego M !

U nas z zasypianiem różnie. Gdzieś do 8m nie było z tym żadnych problemów. Było bach do łóżeczka, kocyk na głowę bo tak lubi sie nakrywać i dziecka nie ma. Teraz Kasia lubi zasypiać w pozycji siedzącej, taka zgięta w pół. Nawet jak jesteśmy na spacerze i wózek rozłożony mała lubi z głową w dół. Wygląda jakby zasłabła. Jak już tak zaśnie to kładę ją na płasko.
 
Witam!
zdrowka i pieknego dnia dla Zuzi, Alanka i Michasia!
U nas nocka troche lepsza, tzn pobudki tak samo, ale chyba troche mniej placzu....
Netka - super wiesci!
Inka - gratuluje tortu!
Sosnowiczanka - ja tez sie nie biore za torty....
Dorotar - niezly tekst z tym wspolczuciem, szkoda, ze nie poparty czynami....
Anusia - wspolczuje tego wodniaczka... swoja droge u nas tez byl, musze isc na kontrole....
Mla - Emilka ma charakterek.... ciekawe po kim....
Nikuss - poki co gratuluje pracy i trzymam kciuki za nowa, lepsza...
Nastazja - pochwal sie butami!
Milva - powodzenia i sukcesu w poszukiwaniach!
Kupinosia - moj Maly tez czesto tak slabnie... zdarzylo mu sie nawet zasnac w nosidelku, w pozycji pionowej....
Maly juz wydobrzal, za to mnie teraz cos bierze... jak nie urok, to....
Na szczescie pogoda ladna, od rana sloneczko - troche pomaga na moj zly humor... Ciagle kloce sie z mezem.... a ostatnio prawie nie rozmawiamy...
Maly kombinuje jak moze i jest slodki, ale wieczorem padam, bo malzonek jesli nawet jest na miejscu (co nie zdarza sie czesto) to wraca okolo 19, a ja o 20 klade Malego spac....
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry

Wszystkiego najlepszego, oraz ogromne buziaki dla dzisiejszych solenizantów Alanka, Michasia i Zuzi :-)

Netka wszystko będzie dobrze zobaczysz.

Milva trzymam kciuki za znalezienie dobrej opiekunki.

Inka śliczny tort, oraz wszystkiego najlepszego dla Twojego M.

Kupinosia u nas właśnie też do ok 8 mies było że kładłam Maciusia a on zasypiał a teraz musi na kolankach na pół leżąco, a w wózku to identycznie jak u Was młody zasypia na siedząco jak złapie mocny sen to mogę opuścić bo inaczej krzyk i wstaje.

Nastazja jak minęła nocka, mam nadzieję że gorączka nie wróciła.

nikuss powodzenia w poszukiwaniu lepszej pracy.

Pyszczek ja też właśnie poszukuję ciągle czegoś na urodzinki do Maciusia :-)

U nas dzisiaj standardowa nocka pobudka po 1 i już się młodego w łóżeczku nie dało położyć i spał znowu z nami ... mam już dość takich nocek że młody śpi z nami coraz bardziej się boję że potem będzie ciężko go odzwyczaić.
Jak na razie u nas ładna pogoda słoneczko za oknem tyle że chłodno bo 5 stopni, później pójdziemy na spacerek z Maciusiem do parku bo wczoraj się rozpadało i nie poszliśmy.

Miłego dnia :-)
 
Mały w końcu przysnął ...

Oczywiście buziaki dla dzisiejszych solenizantów- dużo uśmiechu!!:tak:


Papayka- cały czas jesteś sama z dzieckiem, ja bym chyba nie wytrzymała tego...podziwiam za wytrwałość dziewczyny, których Tz pracują od rana do wieczora....

Bartek od 3 dni wstaje po 6, oby tak pozostało. W dzień jest mega absorbujący....no i nie zdążyłam dokończyć pisac, a już się obudził:wściekła/y:
 
Najlepsze zyczenia dla Michasia, Zuzi i Alanka!

Netka wiem jaki strach sie ma jak dziecku moze cos dolegac, jestescie pod wspaniala opieka, Nina nie zaleznie Od wynikow bedzie kochana tak samo a nawet I mocniej po tych wszystkich przejsciach. Nie mysl o najgorszym bo najgorsze to chyba smierc a Ty nie tracisz swojego dziecka, niezaleznie Od wynikow Ninka bedzie taka sama dziewczynka jaka znasz do tej pory, trzymam kciuki ale sprobuj popatrzec na to jakby faktycznie byla chora to co to zmieni? Nic! Ty nadal bedziesz dla niej idealna mama, rozwijac sie bedzie pieknie tak jak teraz a I czasy sie zmienily. Tylko my Sami ograniczamy nasze mozliwosci wiec nie wmawiaj sobie ze bedzie zle bo jakby nie bylo to swiat dla Ninki stoi otworem I wy go budujecie! buziaki!!!!
 
Witajcie,
Sosnowiczanka- dam znać, przymiarkę mam około 13, ale mam złe przeczucia od rana. Czuję że będę wyglądała jak dziecko do komunii.. :-(
Inka- super tort - masz zdolności.. Spełnienia marzeń dla twojego Mężczyzny!

niestety gorączka wróciła.. :( Wieczorem było ok, a w nocy znów gorący się obudził, dałam mu czopek i w pół godziny był już zimny. Naprawdę dobrze działają- w aptece dali mi czopki Efferalgan 80 mg. Są błyskawiczne.
Później już nie miał gorączki ale ciągle budził się z płaczem, więc była to druga noc kiedy spałam może godzinę. Narazie gorączki nie ma ale wiadomo rano zawsze jest lepiej.

Papayka
- jak uda mi się kupić to wkleję o razu :)
 
reklama
dzieki dziewczyny, jak jestem w pracy to z lena zostaje A. On jak narazie załatwił sobie troche nocek, na baletach stoi i pilnuje. Czekamy na telefon, moze on dostanie cos korzystnego, wtedy ja tu zrezygnuje i bede szukala cos na weekendy.
Jak jestem w pracy to strasznie tesknie za mała, to jest dla mnie najgorsze;/
 
Do góry