reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Hej:-)
Ale naprodukowałyście!!!Nie wyrabiam :zawstydzona/y:;-)
Moje zaś smarkato-kaszlate
unhappy.gif
unhappy.gif
Normalnie wymiękam..ciekawe, co będzie, jak zacznie się przedszkole..Byłam z Marysią u pediatry po zaświadczenie do przedszkola, wypisała je bez żadnego ale, osłuchala młodą i stwierdziła, że kaszel od kataru (tak i ja myślałam)..bo własnie najgorzej Marysia kaszle w nocy, jak nie "smarka" i jej spływa z noska do gardła..to samo Marta..
Oki, już nie narzekam..
Kupinosia, dziękuję w imieniu Marty, ale to jutro;-)
Kasia - zdrówka dla Agatki!!!!
Milva, w domu boso:tak::-)
Mła - jak to nie ma zdjęć???;-):-) Rozbestwiłaś nas, a teraz tu taki zong??:-p
Freiya - 5-raczki??Nieźle...a moja Marta tez ma"20-tke"
Sosnowiczanka - super wieści z tego szpitala!!Ale się cieszę!!!!:tak::-):-) i super, że już po okresie..
Venus, super, że tak sie u Was świetnie układa, oby tak dalej:-) współczuję tego paznokcia:-(
Asienka, super, ze sie odezwałas..my tez tesknimy:tak:
Netka - super te łózko dla małej..
Uff i dojechałam do końca:-)
 
Dorator byś może okaże się to prawdą co mówisz, wyjdzie w praniu czy łóżko dla niej będzie nie dobre. Na pewno masz większe doświadczenie jako mama, bo masz starsze dziecko więc dziękuję. Wybraliśmy takie łóżko, bo kierowaliśmy się też doświadczeniem mojej siostry i ciotki mego męża. Mój siostrzeniec nie spał w łóżeczku wcale, na początku z siostrą, później sam w łóżku, a ciotki syn zaczął spać w tapczaniku właśnie jak miał około roku...bo łóżeczko musiał ustąpić młodszemu bratu ;)))
Venus a jak możemy razem świętować ;)))
Violett to są ceny niezłe... Powiem Ci, że u nas w kościele za wszystko jest co łaska. Za ślub daliśmy więc 500zł, bo taka suma wg nas była ok. Za organistę i kościelnego musieliśmy zapłacić 200zł łącznie. Do przyozdabiania kościoła wynajęta była Pani z kwiaciarni, chciała 650zł a że były wtedy 3 wesela 1 po 2 to we 3 pary się na to złożyliśmy.

Kupinosia ja dopiero od niedawna zaczęłam zakładać Ninie buciki, jak jest rano chłodno, a my musimy wyjść itd... a tak to w skarpetkach... no i też uwielbiam stroić ją na wyjścia, bo w domu chodzi w codziennych takich, których nie żal plamić ;)

Kota super, że cycki są na swoim miejscu. Ja karmiłam miesiąc więc nie mam porównania ale myślę, że genetyka też jest ważna. Moja siostra mimo ciąży i karmienia, to piersi ma zajebiste. Ja miałam straszne BALONY sorry za określenie ale najpierw wchodziły moje piersi, później ja... Jak przestałam karmić, to spadło masakrycznie szybko i się przeraziłam... nie było za fajnie... ale teraz jakby wszystko wraca do normy... albo znów tyję ;)))Hahah nie wiem ale mam nadzieję, że tak już zostanie, jeśli chodzi o piersi ;)
Maxwell zdrówka dziewuszkom:tak:

100 lat solenizantom dzisiejszym ;)))Buziaki!


No i WTF z zamkniętym? Cały czas, ktoś mówi" na zamkniętym", "zamknięty"-czuję się jak najsłabsze ogniwo w programie Kazimiery Szczuki, o co chodzi... ????Czemu jestem taka wyobcowana... Idę po chustki i zaraz będę "BECZEĆ"!!!

Dziecko już umyte, najedzone na całą noc i śpi. Jak wstanie jeszcze zanim ja się położę, to wezmę rózgę i się z nią policzę. Chcę chwili dla siebie... a małż na Orliku zasuwa.
 
Hej ja po pracy:)

Alanek rozrabia, ledwo was przeczytalam...

Czasy z kupowaniem butow na patyki ja tez pamietam :D

Maxwell zdrowka dla dziewczynek:)
Kota fajnie ze z cyckai wszystko wporzadku, ja tez sie boje co to bedzie jak skoncze karmic...
Dorotar ja juz tez widzialam noworodka w spacerowce:szok:
Violett to niezla cene za slub twoja siostra zaplacila my dalismy 500 zl + po 100 zl za zapowiedzi w moim i M kosciele....

Powiem wam ze mam dylemat, od jutra powinnam zaczac brac nowe opakowanie tabletek anty, ale cos nie chce ich... Chyba mi nie sluzą akurat te ktore wypisal mi gin, i chyba ich nie wezmę... Juz sama nie wiem:(
 
Sosnowiczanka ja też nie lubię brać tabletek, obecnie nie biorę. Zawsze się po nich źle czuję, wymiotuję, puchnę, nabieram wody...tyję. Brałam różne i po większości takie akcje ale miałam dobrane kiedyś delikatniejsze i były super. Czasami jest też tak, że organizm musi się przyzwyczaić.
 
dobry wieczór
hurrraaa moje dziecię zasnęło! wcześnie ale nie spał w dzień, więc mam chwilę by napisać bo cały dzień tylko podczytywałam.

Maxwell zdrówka dla M&M!
Żabciu na fotkach Maciuś znów uśmiechnięty więc chyba ospa idzie już precz.
Sosnowiczanka ja też nie wiem co bym zrobiła, czy już do końca życia nie zraziłabym się do wszelkiej antykoncepcji.
ja dziś zakupiłam nowy termometr w Rossmanie i mam zamiar mierzyć temp by móc wyliczyć sobie owulację!
Asieńka super, że się odezwałaś bo już się zaczynałam zastanawiać dlaczego Cię nie ma. teraz rozumiem i łączę się w bólu bo u nas ostatnio też tylko na dworze jest ok. w domu może przed 30min a później już łeeeeeeeee
 
Netka- super buciki!

asienka- tez tak miałam kiedys z Lena, obudzila sie z placzem i cieknacym nosem w dodatku, A ja nosil na rekach i sie nie uspokajała wcale. To nie byl płacz, to był dosłownie ryk. Przewstraszylam sie bardzo tez mialam dzwonic na pogotowie, ale zadzwonilam do mamy;p dalam czopka i zasnela...
Pamietamy o Was!

Dorotar- ja Lene wozilam od 6 mz a i tak wydawała mi sie poczatkowo malutka w tej spacerowce:p
 
Hej dziewczyny, co za dzień....dopiero teraz przy kolacji podczytałam co przez cały dzień napisałyście, ale wybaczcie, że nie dam rady za wiele odpisać...Bartek praktycznie nic dziś nie spał w dzień, jestem umordowana :baffled: Tz mnie wkurzył jeszcze :wściekła/y:
Czuje jak mi łydki pulsują , zaraz chyba idę do łóżka ...

Bartek nauczył się chodzić na schody! 5 stopni pokonał bez problemu! Wszędzie za mną chodzi, o wszystko się łapie żeby stać, nic nie idzie robić , tylko ciągle go pilnować .... doszły dziś zabawki, które oczywiście ma gdzieś i woli robić swoje:baffled:
ehh , już nie marudzę;-)

Najlepszego dla dzisiejszych okrągłych miesięczniaków!!!!!!!!!!:tak:
 
reklama
maxwell, inka, nikuss dziękuję kochane jesteście:*:*:*

maxwell zdrówka dla dziewczynek:*

inka super, że małemu dzisiaj gładko poszło z zaśnięciem no i trzymam kciuki za spokojny wieczór i przespaną noc!:*

heh nikuss jednak nie ma jak to mama nie?:) zawsze dobrze poradzi i na chłodno podejdzie do tematu podczas gdy my już rwiemy włosy z głowy bo nie wiemy co robić;p


milva znam to trzeba mieć oczy dookoła głowy i najlepiej nic nie robić tylko patrzeć co robi dziecie, niestety tak się nie da bo dom się sam nie posprząta itd. więc przychodzi wieczór i padamy jak muchy;p a noc taaaka krótka:baffled:

sosnowiczanka ja anty biorę wieczorem o 21 dlatego podejrzewam, że wszystkie skutki uboczne przesypiam, nie przytyłam nie czuję się spuchnięta;p czasem trzeba szukać żeby w końcu trafić na coś co organizm zaakceptuję ;p spróbuj zawsze możesz odstawić no nie? a może musisz się do nich przyzwyczaić i skutki uboczne ustapią
 
Ostatnia edycja:
Do góry