reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witam sie wieczornie

Żabcia-zdrówka dla Maciusia,bidulek z tą ospa,
Asienka-pamietamy o Was-własnie niedawno sobie myslałam jak tam Michaś,
Inka-ja też dołączam sie z kciukami,żeby sie udało jak najszybciej,
Mła-Tobie sie śniło że Emilcia zaczeła mówic pełnymi zdaniami, a mi że moja Olcia zaczeła chodzić na 9 miesiecy-na 9 miesiecy nie spełniło się-ale mam nadzieje ze ruszy w końcu z raczkowaniem-tak ładnie juz stoi na raczkach i macha dupcia
 
reklama
Maxwell, Ankubator, Ewka, Mimozami, dużo słodyczy i radości dla Waszych pociech! :)

Aga, jak już stoi na raczkach i się buja, to lada chwila się zacznie :)... A wtedy zatęsknisz za czasami, kiedy Olcia leżała plackiem ;)))))
 
Buziaki dla dzisiejszych jubilatów! :D :*:*

Sosnowiczanka przy Azalii masz 7 dni przerwy? 7 dni z tego co wiem jest przy tabletkach dwuskładnikowych a przy Azalii/Cerazette bierze się nonstop. Ja na szczęście nigdy nie miałam żadnych rewelacji po tabletkach, kiedyś brałam Novynette a teraz Cerazette lub Azalię (w zależności co jest w aptece).

Mła chyba Emilce szybko znudziłaby się zabawa w sklep :D tylko co zrobisz jak będzie sie chciała bawić w szkołę albo w szpital? :D
 
Sosnowiczanka, tez mnie ta przerwa przy Azalii zdziwila, mi gin wlasnie te tabletki przepisal i uczulil, zeby nie robic przerw, a jak skoncze karmic to mam przyjsc po normalne pigulki, w ktorych sie robie przerwy.
 
Freiya, spoko spoko, w szkołę to ja mogę - będę pouczać, wykładać swoje mądrości i wstawiać pały - wreszcie się zrealizuję :D
W szpital absolutnie! No chyba, że będzie to polegało na zakładaniu opatrunku tatusiowi na głowę :D
 
Milva biedulko:* Trzymam kciuki, żeby Mlody Cię dzisiaj nie zamęczył;) Ja wczoraj też zasnęłam momentalnie:)

Wczoraj mieliśmy taką akcję po 22 przed blokiem, że do tej pory jestem zdenerwowana... Amstaff pogryzł psa sąsiada. Zerwał się wlaścicielowi ze smyczy, byl bez kaganca. Pies sąsiada tak przeraźliwie piszczał, wył i w ogóle nie wiem jak to nazwać,że myślałam, że mi serce pęknie:( Wszyscy z naszego bloku i sąsiednich powychodzili na balkony. Całe szczęście, że ten amstaff nie rzucił się na grupkę dzieciaków.
 
Czesc kochane:)
Nocka znosna, a rano zauwazylam zeprzebila nam sie druga gorna dwojka:)))

Maxwell, Mimozami, Ankubator, Ewka wszystkiego naj naj najlepszego dla waszych pociech:)

Zescie mnie zaskoczyly tym brakiem przerwy w Azalii... Gin dal mi te tabletki w takim celu ze maly mi zachamowac krwawienie... A wlasnie zaczelam sie zastanawiac czy ja go dobrze zrozumialam:confused:Ale w miedzy czasie bylam tez u innego gina i mu mowilam o tym ze mam zrobic przerwe i nic nie powiedzial:baffled: Zreszta teraz juz niewazne, bo i tak przerwe zrobilam...
 
reklama
Dziewczyny Mła, Freiya, Venus, Milva, Sosnowiczanka dziękuje za życzonka dla Zulci.
Ja karmię też rano o 6.30 przed wyjściem do pracy a potem po powrocie ok 14.30 i w ciągu dnia i nocy jak tam Mała chce. Piersi się przyzwyczaiły. Czasem czuję że nabrzmiewają i zbiera się mleczko, ale po chwili jest ok.
Ja teraz mam takie fajne, pełne piersi ale jak są pełne mleka, bo jak Zulka zje to klapcieją. Mam nadzieje że jak skończe karmić to wrócą do mnie moje ...małe ale sterczące cycusie:sorry2:
Zaraz zebranie z szefem , jak co tydzień, mam nadzieje ze będzie szybciutko....
 
Do góry