reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Kupinosia, brzmi jak świetna zabawa, ale bawiłam się kiedyś z córką koleżanki w sklep i po 15-stych zakupach i wydawaniu reszty miałam dość :D
Dziękujemy za życzonka :*
 
Kupinosia hahaha się uśmiałam "jak zakładam kroplówkę". Ja jestem ciekawa, co wymyśli moje dziecko, jakie zabawy mnie czekają i w jaki sposób będzie mnie rozbrajać.
Mła to jest dopiero... historia. Ostatnio mojemu Patrykowi kolega opowiadał, że jego siostra rodziła w Piszu bliźnięta... Za późno się w pewnych sprawach lekarze obejrzeli i jedno dziecko umarło, a 2gie w stanie ciężkim czy coś takiego, nie pamiętam nie chcę kłamać ale skończyło się to tragicznie. U mnie istnieje możliwość posiadania bliźniąt. W każdym pokoleniu są. Od mamy strony i od taty... Mam nadzieję, że padnie na kogoś innego, chyba bym oszalała.
 
Inka, dzięki :* :)

A ja wracam do pytania o buty, a konkretnie o rozmiar. Kiedyś w H&Mie 3 razy przymierzałam się do baletek, ale w końcu nie kupiłam, bo każdy rozmiar raz wydawał mi się za duży, a za chwilę za mały ;p
Miśka miała dzisiaj ciężki dzień. Nie spała od 9 rano, a jak padła, tak nie ma dziecka. Nie ma też urodzinowych zdjęć :( Tzn M jakieś zrobił, ale nie trzymają się konwencji ;)

Milva, zachęcam do prób pieczeniowych. Tam można tylko pomylić proporcje, albo przypalić. Jeśli tego dopilnujesz, na pewno się uda :)
 
Jak byłam nad morzem to widziałam rodzinke z jedną większą dziewczynką i mniejszymi identycznymi PIĘCIOMA dziewczynkami. Zdecydowali sie pewnie na DRUGIE dziecko :D

Edit: Emi ma buty rozm. 20 i są ciut za duże ale 18 były zdecydowanie za ciasne. Myślę że na zimę właśnie 20-21 będę musiała kupić
 
Ostatnia edycja:
Najlepszego dla Emilek!!:tak:
Kota, tak się składa, że ja też o Tobie myślalam, bo chciałam Cię zapytać o forumowiczkę która zrobiła Ci czapkę dla Kubusia. Jednak dzis przejrzałam rzeczy za duże, wyciagając Lenie zimowa kurtkę i okazało się, że czapka która kupiłam jej na wyście ze szpitala (pani w Smyku powiedziała, ze napewno będzie dobra!) jest na nią teraz dopiero dobra i jest w stylu sowy właśnie :) tak więc ciepłą czapę w razie W mamy.
My zaraz zasiadamy do winka z okazji 2 rocznicy ślubu;-) a teściowa już zdązyła zadzwonić i mnie zirytować :sorry2:

miłego wieczorka i spokojnej nocy mamuśki!
 
Dziewczyny ja w gimnazjum dopiero przechodzilam ospe i pamietam, ze byo strasznie- okropnie mnie swedzialo, az nie moglam wytrzymac i sie drapalam, p-lakalam ciagle z tego powodu;p haha i moja ciotka przyprowadzila do mnie kuzynke (?w moim wieku), własnie po to, zeby sie zarazila. I Olka elegancko przelezalam ospe przed tv:p
Niby im pozniej tym gorzej jest chorowac.
 
Dzieci śpią, Mela przed spaniem urządiła mi koncert i z płaczem zasneła u babci na kolanach, męża dziś nie mam na noc, pojechał do ciotki 20 od domu ocieplenie domu u niej robić i jutro też ma robić więc nie opłacało mu się wracać, został rano, a w pracy ma 3 dni urlopu.
Mały dziś marudny babci był po tym szczepieniu.

NETKA też słyszała o ospa party, totalne bezmózgowie jak dla mnie.
Ja się zastanawiam czy mój Kacper będzie tak samo pomysłowy jak Amela, bo ona to szalona istota.
Jakbyś miała bliźnięta to nie nie nie oszalałabyś, po prostu musiałabyś sorry za określenie, spiąc się w kupie i dać radę.
Znajoma ma córeczkę 2 latka i 4 miesiące, szalona mała jest i na początku sierpnia urodziła bliźniaki i daje radę.

MŁA szok co ten ubezpieczyciel musiał przeżywać, zresztą zdarzają się przypadki, że przy porodzie mężczyzna musi zdecydować czy ma przeżyć matka czy dziecko,m chyba najgorsza decyzja w życiu męża i ojca, współczuję tym którzy muszą takie decyzje podejmować.
MŁA to miałaś już zaprawę w zabawę w sklep, wiele innych cudnych zabaw z Emilką Cię czeka.

KUPINOSIA to podziw dla Kasi, że grzecznie jeszcze na przewijaku leży, a dalszą część Twojej wypowiedzi odebrałam tak jakbyś ten przewijak na spacery brała:-D.
Swoją drogą po niedzielnej wpadce Amelki podczas zabawy na dożynkach i zapomnieniu, że jej się siku chce będę zawsze na różne wyjścia z domu majtki też brała, do tej pory brałam jej tylko spodnie czy tam spódniczkę, rajstopki na zmianę i bluzkę bo od kiedy nie używamy pampersów to nie brałam nigdy pod uwagę, że może siku w majty zrobić, a ciuchy na zmianę brałam ze względu na ubrudzenie się przez Amelkę.
Ja też 3 września nie mogę się doczekać, tyle, że moja nie chce się bawić w szkołę tylko wiecznie nudzi i płacze baaa nie płacze tylko ryczy, że do przedszkola chce, że tęskni, że w domu jej się nudzi i że w tej chaupie nie chce jej się już siedzieć.
Jutro mam zebranie dowiem się czy znowu w 3 latkach będzie, dostaniemy listę a w niedzielę na zakupy po wyprawkę i w poniedziałek moja córka wreście szczęśliwa będzie.

FREYIA ale wielką nóżkę ma Emilka, moja Mela rozmiar 20 miała jak miała jakieś 1,5 roczku.
Wow to tej rodzince wyszło drugie dziecko razy 5. Szok.

ANETA udanej, owocnej rocznicy.
 
Żabcia 300 zl za chrzest? Co ta twoja tesciowa, zwariowala? No chyba ze sponsorowala calosc, to rozumiem ;-)

Netka ja tez slyszalam o ospa-party, ale sama nie wzielabym z Alankiem w tym udzialu, chociaz kazdy robi jak uwaza:)

Milva pytalam ortopedy o to samo- pierwsze kroki w domu BEZ BUTÓW. Tak nam powiedzial.

Nikuss ja mialam 20 lat gdy mialam ospe ;(

Od poludnia nie mam jak was w spokoju poczytac:(
W pracy mega duzo roboty, po pracy zrobilam 56 sloikow ogorkow kiszonych. Alana podrzucilam w tym czasie dziadkowi. Oddal mi spiące dziecko, po 20 wykapalam łobuza a on mi normalnie orzywil sie tak ze nie mam jak pisac, bo doslownie wchodzi na mnie, cieszy sie, spiewa... MAsakra jakas, jakby mocną kawe wypil!!!

I mam tez bardzo dobrą wiadomosc:)
Przyszedl do mnie dzis wypis ostateczny ze szpitala co lezalam z Alankiem z wynikami wszystkich juz badan. TAk wiec podejzenie przedwczesnego dojrzewania- WYNIK NEGATYWNY:))))))))))))))))))))
I wyniki wszystkich badan ktorych nie bylo do tej pory - w normie:)))))

Tylko co jakis czas mamy sie zglaszac do poradni endokrynologicznej na kontrolę:) Normalnie znowu poczulam sie jakbym w totka wygrala albo i lepiej:))))
 
reklama
Do góry