reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witajcie, ja tylko z doskoku, bo nie było mnie w domu cały dzień.
Milva, wszystkiego naj naj! :* :)
Sosnowiczanka, "Plamy z żywicy usuwamy benzyną, terpentyną lub rozpuszczalnikiem TRI (trój-chloro-etylen), dostępny w aptekach. Na koniec wyprać w wodzie z mydłem."
 
reklama
Niunia szczepienie zniosła wyśmienicie. Przy szczepionce w ogóle nie zapłakała, tylko dopiero jak pielęgniarka zaczęła do niej gadać. Kolejne szczepienie 11 lipca na wzwB, bezpłatne :-)
Zmykam do wanny i spać. Miłej nocki. Pa:-)
 
Robiłam mojej Melci też ten odlew, pobeczała się przy tym. Ogólnie bidula z niej, gorączkuje marudzi i to co mnie najbardziej martwi nie chce nic jeść. A maleństwo już śpi słodko.

KOTA czemu jakbyście nie pojechali teraz to wakacje moglibyście odpuścić sobie na najbliższe kilka lat??? Jejuś mi się marzy jechać z rodziną nad morze, mąż nigdy nie był, ja jak byłam dzieckiem na koloniach kiedyś. A tak to tylko "wakacje" spędzamy u rodziny męża.
Ale za rok postaram się zgarnąć rodzinkę i może uda się pojechać.
 
Byliśmy na zakupach, bo tez w lodówce pusto...wydałam 180zł nie wiem na co zupełnie:baffled:,Bartek dopiero co zasypia...jestem dziś tak jakaś opadnięta z sił, zero życia:crazy: w domu znowu bałagan, wkurza mnie już to, ale no nie mam kiedy ogarnać- jak mały nie śpi , to zupełnie sam nie pobawi się, jak śpi to znowu musi byc cisza bo się ciągle wybudza grrrrrrr:wściekła/y:
Może jak się zrobi chłodniej , to samopoczucie lepsze wróci....
 
Freiya a kocyk z bobovity? bo ja niby tez wygralam i wyslalam do nich ten paragon, nawet pani do mnie dzwonila czy dostalam smsa o wyraniej to powiedzialam ze tak i juz wyslalam paragon, a teraz tweirdza ze nie zarejestrowali zgloszenia z mojego nr tel;|
 
milva- Wszystkiego naj naj , spełnienia marzeń ! :-)
inka- gratuluję nurkowania !
asko- wiec moja też ma te zgrubienia na cycuszkach

Ja już szykuje się na powrót moich i czasu mało...

Kasiula od pewnego czasu dużo gada BA BA , BA BU ABBA czyli niestety pierwsze słowo mogę uznać że babcia. Może mam zaprosić babcię i puścić Abbę ? :-D zdarza jej się MA MA, AGA - moje imię :-)
 
Mam chwilke zeby napisac:-)Na szczepieniu było szybko i sprawnie Alan był dzielnym dzieckiem:tak:Zapłakał tylko przy wkłuciu (dziekuje za trzymanie &&&) ogólnie po sczepionce był strasznie marudny ale wydaje mi sie ze to wina iz kupki nie mogł zrobic,dałam mu obiadek z marchewka i cos mu ona nie wchodzi(tzn lubi ale.... ma straszne zatwardzenie:baffled:) i sie bidulek meczy.Na 17.30 mialam strzyzenie pieska i zostawilam małego z M jak wyszli na spacer to wrócili razem ze mna ok 20.30:szok:i mały wcale nie chce spac bawi sie na macie:sorry2:Jutro jade na Targówek (tam gdzie mieszkałam) do fyzjerki nałożyc farbe i troche podciac włosy bo mam tak zniszczone ze tragedia....no i odrazu odwiedze kumpele:happy2:Wiec troszke sie rozerwe i wróce do domu tak ok 17:-)A M niech sie meczy hihihihi...

Dorotar- trzymam &&&& zeby wreszcie poszukiwania pracy zakonczyły sie szczesliwie:-p
Milva- u nas tez bałagan jak cholera M nawet nie potrafi zmyc po sobie szklanki juz nie wspomne o talerzu:sorry2:

Wlasnie a co do ulewania to Alan tak chlusnał na szczepieniu ze Pani Dr. sie wystarszyla-najwazniejsze ze waga rosnie...(tak powiedziala) i narazie sie nie przejmowac
 
Krzyś też ulewa a już było lepiej...
Kota nie wybrałabym się z dzieckiem tak daleko (chyba że nocą jechaliście) bo mały się bardzo wkurza w foteliku.

Dziewczyny poradźcie coś... mam czerwoną bluze, wrzuciłam do prania z taki =m kapelusikiem który miał granatowy element i o zgrozo mam granatowe plamy na bluzie - czym je wywabić? :(
 
Melduje się po całym dniu poza domem. Żyjemy, Aniela padła i ja padam.
Nadrobiłam. Wiem co u Was.
Trzymam kciuki za pracę Dorotar.

Edit:6:49
No i patrzcie. Ostatnia wieczorem, pierwsza rano :)

Zapomniałam Wam napisać, że promocja Pampersów jest w Carrefourze. Za 79,99 jest 150szt rozm 3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
To ja zaraz za Tobą rojku;-) choć pobudka 5.30 . Juz od kilku dni sprawdza się karmienie małego przed moim zaśnięciem - tak ok 22, śpi wtedy do 2 i potem do tej swojej 5 i nie budzi się co 2 godziny nie wiadomo na co...ehh jakby jeszcze to o 2 wyeliminować jakoś:rofl2:
Chłodniej trochę, muszę w domu posprzątać koniecznie. Nie mam jeszcze nic na dzień matki:baffled: i nie wiem co kupić...
 
Do góry