reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Oj, mnie to chyba nikt nie przebije. Wczoraj Miśka zaczęła dzień o 4:20 i myślałam, że to skandal, ale dzisiaj zaczęła sobie świergotać zadowolona o... 3:10!

Sergik, wszystkiego najlepszego dla Gabi! :)
 
reklama
Dzień dobry
Ja melduję się z uczelni!
Panowie w domu jeszcze śpią :-) wczoraj po całym dniu brykania bez żadnej drzemki w ciągu dnia Aleksy padł o 19:50 i spał do 6:45, zjadł i po prosbach taty, który chciał jeszcze spać Młody tez usnal!
Nie wiem jak on to robi, ale Młody się go normalnie słucha i gdy zostają sami nie ma płaczu, jeczenia i noszenia na rękach a jak tylko mama pojawia się na horyzoncie to od razu Młody chce na ręce!! Czyżby szantaż emocjonalny?? :-)

Miłego dnia!
 
Z rana trochę ogarnełam, Mela dziś w domku została, mam z nią problem bo nic w domu nie chce jeść.
Zaraz zbieram się ogarnąć i jadę do nowej pracy pierwszy dzień.

MILVA rozumię wrzuci sie kilka rzeczy do koszyka w sklepie i już 2 stówek nie ma.

PHELANIA, ROJKU jednak Ci nie podziękuję, a wieczorem napiszę jak było:-)

ROJKU 79.99 a nie 89.90. Bo ja widziałam za 89.90, czwóreczki 132 sztuki. Ja używam Dady ogólnie jak trafi się promocia to kupuję Pampersy ale obliczyłam, że mi się nie opłaca. Dada kosztuje 29.90 i w paczce jest 54 sztuki.

MILVA ja kupiłam mamie bluzkę na dzień matki.

MŁA o 3.10 niezła Emilka i do której szalała do następnego spania???

INKA oj dzieci wiedza na co u kogo sobie mogą pozwolić, nawet takie małe. Np. mój skacze jak żabka ale tylko u babci bo wie, że babcia mu na to zezwala:-)
 
Mła jakis horror 3. 10 !! ;)
Inka na to wygląda, że powinnaś częściej zostawiać go z tatusiem ;)
Dorotar napisz jak było :) Ja bym się strasznie stresowała nową pracą:) Trzymam kciuki!
 
Dzien dobry!
Sergi, najlepszego dla Gabrysi!
Dorotar, powodzenia!
Gosia, trzymajcie sie i zdrowka dla Oziego!
Maly kaszle, pewnie to ode mnie cos zlapal, od kilku dni mialam b.silny bol gardla i troche kataru.... ale jestesmy sami i nie mam go komu podrzucic.... a maz jak zwykle w podrozy....
Teraz spi, wiec musze szybko sie ogarnac i cos w kuchni zakombinowac...
Milego dnia!
 
phelania: gratuluje dzielnego pacjenta:)

rojku: kurcze, a my już na 4... szkoda, że się nie łapiemy ;p

inka: bo do Ciebie to lepiej się przytulać :-D

dziewczyny, dzisiejsza noc to jakaś pomyłka po prostu:baffled: mały spal ze mną i caly czas chciał cyca- przez sen, ale normalnie co godzinę chcial ciamkać. rzucał się, obudził sie o drugiej i nie mógł zasnąć, tak się wiercił, że aż z łóżka mnie prawie zepchnął- wstal standardowo o 6 rano, a padł przed chwilą... pewnie męczy go ta górna jedynka...boże, jak pomyśle ile zębów jeszcze przed nami to ....:szok:
 
reklama
Hejka:-)
Kolejny ciepły dzień się zapowiada..a zapowiadali od wczoraj burze:baffled:;-)
Dorotar, czemu Mela się popłakała? Wystraszyła się przy tym odlewie?Powodzenia dzisiaj:tak:
Kupinosia - to tak nietypowo Kasienka zaczyna z tą "baba":-D
Phelania, miłego rozluźniania się dzisiaj:-)
Pyszczek, niestety nie pomogę, nie znam się:-(
Sergi, najlepszego dla Gabi!
Mła, fajne pory ma Emi na zabawę:-D;-)
Inka, czyli super tatuś, hihi..
Milva, a ja kupiłam mojej mamci sukienkę dzianinową z Bonprixa..
Papayka - zdrówka dla Igorka!!!
Gosia - zdrówka dla Oziego!!!
Ankubator, biedny Mikołajek..:-(
A do mnie wczoraj zadzwoniła szwagierka, czy bym z nią się nie wybrała w piątek wieczorem na "Wesołą wdówkę" do DOMiT-u (Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu)..oczywiście idę:-):-)
 
Do góry