reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Przede wszystkim najlepsze życzenia dla Lenki Tofiki! To już 6 m-cy! :)

Kota, Żabcia, bawcie się dobrze na wyjeździe :)

Venus, on niech układa, Mikołajek do babci, a Ty odpoczywaj :D
 
reklama
hejka!
my tez juz po podrozy! Igor podrozowal w urodziny... dziekujemy za zyczenia! i spoznione dla Bartusia i Kasi!
Podroz zaskakujaco dobrze minela, przespal caly lot... Ale dziecko i bagaz to naprawde duzo dla 1 osoby...
Mla, mnie kiedys pediatra po ogledzinach sutkow kazala je delikatnie masowac.... nie pamietam niestety czemu, ale potem juz tego nie mowila - Maly ma plaskie...
Maxwell, kurcze niezle pewnie adrenalinka skoczyla.... super, ze chrzciny udane!
Kupinosia, kazdej mamie byloby przykro... ale to pewnie jednorazowy incydent!
Kota, Zabcia super, ze wasze podroze tez udane!
Venus, ja tez czuje sie jak wieloryb.... kiedy ten wieczor panienski?
Sosnowicznka, nie martw sie kochana, bedzie dobrze!
Ankubator garatulujemy zabkow!
Tofika, najlepszego!
Violett, z tymi brzuszkami, to moze i ja podlapie....
 
Ostatnia edycja:
Venus- byłaś na tym panieńskim?? Nie złość się na Tz , że nie chciał zamieszkac z Twoimi rodzicami, choćby nie wiem jak byli super, to on zawsze by się czuł nie do końca u siebie / i tak samo byłoby z Tobą gdybyś musiała mieszkac u jego rodziców, i co jakiś czas byście mieli o to spięcia, jedyny plus , to pomoc przy małym dziadków! Fajnie, że macie jednak takie swoje drugie miejsce w razie W;-)
My juz po godzinnym spacerze na dworzu, teraz Bartek się drze w domu - spac chce a nie może zasnąc:baffled:
 
Dzień dobry!

Odwaliłam wczoraj numer i chciałam sobie polepszyć, a pogorszyłam. Zaczęły mi wrastać szwy w rękę i trochę puchło więc poszłam do chirurga, że chciałabym te szwy zdjąć. To mi zdjął i wtedy wszystko się rozlazło, okazało się, że nic się nie zrosło :baffled:Mam posklejaną ranę takimi stripsami tylko że boli znów, i znów nie mogę moczyć, nadwyrężać, ruszać i mam usztywnione. :wściekła/y::crazy:


Wirus który u mnie w domu (i u rodziców) łapał wszystkich po kolei dopadł w nocy też M, jeszcze tylko Eminia się mu opiera. M musiał dziś w pracy zgłosić UŻ bo spędzi dzień w toalecie. Dobrze, że mnie już puściło bo nie wiem kto by się dzieckiem zajął.

W nocy komary strasznie Emisię pogryzły, starałam się wieczorem powybijać drani ale i tak się uchowały. Przez ogród za oknem jest ich u nas strasznie dużo, a wszystkie repelenty jakie widzę w sklepie są 12m+ i nie wiem jak tę bidulkę ochronić przed nimi :-(

Kota super, że Kubinek dobrze znosi podróż!
 
Mła planuje się trochę poprażyć na słoneczku i wkońcu dokończyć książkę, którą męczę od bardzo dawna :)
Papayka wieczór panieński 1 czerwca :D
Milva rozumiem go bo ja z teściową za żadne skarby nie chciałabym mieszkać;)
 
Freyia- czasami tak jest, ze czlowiek zamiast sobie polepszyc to pogorszy i sie meczyc musi;/ biedna..

Kota- jestes teraz w znienawidzonym przez moje miasto miescie:) wiesz... Falubaz, Stal i te sprawy;pp

A ja melduje sie wyspana, wzielam prysznic i pije kawke:)
 
Żabcia dobrze ze Macius tak dzielnie zniósł podróż.

Venus wlasnie sobie uswiadomilam ze oficjalnie dzis mam ostatni dzien macieżyńskiego... Kurcze, ale zleciało

Violett
jak mnie sie marzy własnie wycieczka na wieś...

Freiya to niezle narobilas sobie z tą ręką... Współczuję.

Tofika najlepszego dla Lenki. Jeszcze troszkę i wszystkie nasze dzieciaki będą obchodzić pół roczku !

Alan mnie dzis totalnie zaskoczył. Ok 1 karmilam go, potem ok 4. Usnął, i obudzil sie dopiero o 9.15 :) Ale fajnie. Oby tak czesciej :-D
 
reklama
Freiya kup sobie tego kwiatka na komary, u nas zawsze sie sprawdza. Tez musze sie wybrac na targ i go kupic.

Byliśmy na spacerku, Alan dwie godziny przespał :)

Czym przykrywacie dzieci na noc jak są takie upały????
 
Do góry