reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Milva no to gratulujemy :) Mozna powiedziec ze pierwsze slowo za wami:) I to jakie, MAMA :-D:-D:-D
Alan na razie róznego rodzaju gaga, gugu, nie, i bardzo ładnie wypowiada spółgłoskę rrrrrrrr:)

Kota
dołączam do grona tych ktorzy zazdroszcza ci morza

Dorotar szkoda ze ci z ta pracą nie wyszlo, ale moze znajdziesz cos lepszego. Trzymam kciuki :)
 
reklama
Uff wreszcie w domu :)
Wymeczyla mnie dzisiaj ta pogoda i moje rozbrykane dziecko :) Bylismy na plazy nad wisła. Marika w swoim zywiole bo miala duuuzo piasku i foremki :)

Teraz Marika wykapana, spi w lozeczku a Fabianek usnal bez kapieli wiec zaraz go musze obudzic, wykapadc, nakarmic i polozyc spac i sama wskakuje do wanny sie troche zrelaksowac i odpoczac :)

Frayia my tez ostatnio sie meczylismy z wirusem, Marika wymiotowala, ja i Fabianek mielismy rozwolnienie. Tylko P oszczedzilo:)

Sosnowiczka ja tez sie strasznie ciesze ze mamy rodzine P na wsi bo zawsze jest gdzie pojechac za miasto nawet jak sie kasy nie ma:)

Sosnowiczka ja mieszkam w kamienicy wiec u mnie w domu jest zimno, wiec u nas dzieci sa przykryte swoimi kolderkami. A spia w bodach na krotki rekawek.

Kota - miłego odpoczynku, i pięknej pogody :)
 
o matko, ale u nas gorąco...jeśli u ktorejś jes chłodniej t neich mi przysle na śląsk troszkę chłodniejsze powietrze:)
M. właśnie wybył do pracy, a Miki śpi na golasa przy otwartym oknie :) zobaczymy co z tego wyniknie

Milva: zdjcia genialne! Bartuś na ślicznego wierzchowca :D
kota: ja też się podpisuję pod listę zazdorsnych:rofl2: wypoczywajcie i bawcie się dobrze:)

dorotar: szkoda, że nie wyszło, ale głowa do gory, na pewno coś znajdziesz:)

freiya: "biedaczek" :* mam nadzieję, że ręka nie boli, az tak bardzo :D a co do moskitiery to Teściowie też mają kota i w takiej sztywnej moskitierze teść wyciął prostokont i wkleil tam klapkę :D może taki patent u Was przejdzie? :)

Pyszczek: może to jeszcze nie jego czas? Miki tez bardzo nichętnie sie przekręca- woli podnosić się do siadania- też się troche martwilam i czytalam na ten temat, może być nawet tak, że dzieci nie będą się przekręcać, a potem nagle zaczną wszystko na raz :) nie bój sie:* na pewno wszystko jest w porządku- w każdym razie ja mocno trzymam za to kciuki :)

a co do gaworzenia to Mały ostatnio z krzyku zaczął przechodzić w szept i teraz siedzi i papla cos do smoczka czy zabawki po cichutku jakby jakies tajemnice miał przed rodzicami :D rewelacyjnie to wygląda :laugh2:
 
Hej wieczorkiem
wink2.gif

Myśmy były na działce u moich rodziców, stamtąd wróciłyśmy koło 15.00, zrobiłam obiad, a potem, jak S. pojadł, byliśmy umówieni na oglądanie kolejnego mieszkania..Powiem Wam, że obojgu nam się spodobało. 63 metry, trzy pokoje, z meblami chcą 185 tys. Z tym, że nam ich meble się nie podobają, więc jest opcja spuszczenia z ceny, niestety na razie nie wiem, ile..ale i tak, na razie musimy znaleźć kupca na nasze, bo brać kredyt, to jest bezsensu..
Aaaa, jeszcze mi się wspomniało - Marycha rano, jak wylazła na balkon i zejrzała tą siatkę - przyszła do mnie i pyta "co to jest to dziwnego?"
laugh.gif
laugh.gif


Tofika, najlepszego dla Lenki na te 6 m-cy!!!
Papayka, Żabcia, Kota - super, że podróż Wam minęła dobrze:-)
Freiya - to sobie zrobiłaś "dobrze":baffled::-(..biedna..
MamaOskarka - dzięki:*
Pyszczek, Ty się nie przejmuj, bo każde dziecko inaczej się rozwija!!!
Dorotar, trzymam kciuki, żebyś znalazła pracę, która będzie Cię satysfakcjonować!!!;-) Co do Marychy..ona ma dopiero 2,5 roku, a już takie pomysły.Przeraża mnie jej kreatywność:baffled::zawstydzona/y::-( Co będzie, jak będzie starsza???
Co do awansów mężola po %, oj, ja też nie cierpię - i nie ma szans na przytulanki..:tak:
Nikuss - jesteś kibicem żużla? Chodzisz na mecze? Ja byłam raz jeden w życiu, w Rybniku, jak jeszcze jeździli w ekstralidze (klasie), nie wiem, jak się to tam nazywa..ale się wynudziłam:-D:-D
Milva, no gratuluję "mamy";-)
Ankubator - nie narzekaj na pogodę, bo potem , jak się zepsuje, to znów nie umie się poprawić;-)
 
dzień dobry
dopiero teraz znalazłam czas by Was doczytać i postaram się Wam odpisać, jak nie zapomnę co komu.
Tofika, najlepszego dla Lenki! pól roczku już poważny wiek :-)
Żabcia, Kota - dobrze, że dzieci zniosły dobrze podróż, wypoczywajcie
biggrin.gif


Pyszczek, Krzyś jest wcześniakiem więc chyba powinnas brać pod uwagę jego wiek korygowany. uważam jak większość mam że nie masz się czym przejmować i robić nadal co robisz- stymulować, zachęcać go do zabawy i rehabilitować w domku. pamiętaj, że każde dziecko inaczej się rozwija!!!
Dorotar, oby z pracą w końcu wyszło,trzymam kciuki,
wink2.gif

Maxwell Marycha jest niemożliwa... skąd dzieci biorą takie pomysły ?? już się boję co za jakiś czas mój Synek wymyśli!!

Nikuss - przyłączam się do fanów żuzla i Falubazu :-) mimo, że Wrocław bliżej zawsze ZG jakaś bliższa sercu :-)
Milva, u nas też często pada ma-ma a jak już się coś dzieje i chce pokazać swoje niezadowolenie jest me-me :-)


a my dziś byliśmy na kolejnych zajęciach na basenie i UWAGA- było pierwsze nurkowanie :-) ależ dumna jestem z mojego Bąbla! dzielnik mamy :-)
 
Inka, super..gratulacje dla Aleksego;-)

Mój dopiero co wrócił ze szpitala od "mamusi", a ta dzwoni, że ma przyjechać z powrotem i przywieźć 1000zł dla lekarza, bo ona nie chce, żeby ją kto inny operował (będa jej jakąś blachę do nogi wkładać)..wkurzyłam się, jak przez telefon do niej S. powiedział "dobrze mamusiu, tak mamusiu.."..nosz kurna..jak mnie ta baba wkurza!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dzien dobry :)))
My nie spimy juz od dwóch godzin :-(
Zaraz zjem sniadanko, wyszykuję malego i jedziemy jakis prezent kupic siostrze na imieniny:)

Milva dolączam sie do życzeń, wszystkiego najlepszego :)))
 
reklama
hej dziewczynki :)
Maxwell: masakra z tą twoją teściówką:szok: normalnie nawet ze szpitala potrafi Cię męczyć
inka: gratulacje! pierwsze nurkowanie to nie byle co :D
milva:smiling-birthday-dog.jpg wszystkiego naj :)

już myslałam, że z oczkami spokój, a dzsiaj znowu rano było jedno sklejone :( no nic, kropimy dalej
 
Do góry