reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

dla mam mających starsze dzieciaczki: (nie wiedziałam gdzie to wrzucić więc padło na główny)
line_2.jpg
line_4.jpg
 
reklama
nie pamiętam która z was pisała o spacerach że to koszmar chyba Milva i ??? w karzdym razie u nas było to samo płacz noszenie na rękach i stwierdziłam że nie ma to sensu również wyjełam spacerówkę ale nie zauważyłam dużej poprawy. Teraz jest troszkę lepiej nie zapeszając ale spacerujemy raz w gondoli raz w spacerówce zależy od humoru Oziego jak wiatr i chłodniej to gondola jak cieplej to spacerówka

Tak, to ja;-), niestety nic się w tej kwestii nie zmienia- spacery to koszmar, no chyba że na ręku, także czekam na super ciepłe dni co go lżej ubierać będę i wtedy w chustę.


Miałam wczoraj kryzys ze zmęczenia, mały nie dał mi się nawet wysikać w spokoju, spał po 15 minut bujany...w końcu odłożyłam go marudzącego do łóżeczka, gdzie ryczał, a ja w drugim pokoju też, po 2 minutach go wzięłam i jak się uśmiechnął, to znowu ryczałam , że jestem niedobra i , że brak mi cierpliwości...na to przyjechał Tz , który w pierwszej chwili stwierdził, że przeciez moge spac jak mały śpi:wściekła/y:, a nie na necie siedzieć- po mojej minie szybko się jednak zrehabilitował i posprzatał mieszkanie;-) . Dzis juz mi lepiej, nawet tesciowa mi dzis psychicznego wsparcia udzieliła:szok::-D
 
Milva, mój M też raz mi podpowiedział takie cudowne rozwiązanie - śpij kiedy ona śpi. Podziękowałam słodko i powiedziałam, że zaraz wskoczę do łóżka, tylko jeszcze ugotuję MU obiad na jutro, zrobię MU kanapki do pracy, wyprasuję pranie małej, wrzucę następne, wyparzę i przygotuję butelki na noc, i jak mi starczy sił, to może nawet się jeszcze wykąpię ;p Chyba zrozumiał ;)))
 
[h=6]zadko u was bywam ale podczytuje was czasmai ale brakuje czasu do pisanie poradzcie jakis tani i dobry krem dla dzieciakow na slonce[/h]
 
Jestem w szoku jakie u mnie w miescie sa terminy do prywatnych lekarzy. Dzwonilam zapisac nas na usg bioderek najblizszy termin-16 maja. No nic, poczekamy. Wpisalam sobie w googlach nazwisko lekarza ktory bedzie wykonywal badanie Alanka i kolejny szok- facet ma 30 lat...:eek: Nie wiem czy nie szukac kogos starszego, jak to sie mowi z doswiadczeniem ...
Eh ciezkie zycie mlodej matki...
 
reklama
Do góry