reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dziewczyny u mnie to samo :) jak Kuba zaczyna płakać to Milenka mu śpiewa i on sie uspokaja :szok::szok::szok:
Mam jeszcze Martynkę :) ta znów tuli braciszka albo daje mu palec do cyckania i mówi : " braciszku nie przejmuj się ja Ci pomogę" albo Pubuś nie bój sie mama da cyca :p
 
reklama
Dziewczyny jestem mega wkurzona! Zadecydowałam że w internecie nie będzie zdjec Emilki (mam swój powód) i skasowalam wszystkie z Facebooka. Moja tesciowa dała ostatnio 3 zdjecia Emi na naszej klasie więc poprosiłam M żeby do niej zadzwonił i powiedzial jej żeby usunęła. Gadał z nią chyba z 10minut i cały czas jej mówił że ma skasować i ona na koniec i tak powiedziała że nie skasuje! Chyba to nasza decyzja czy zdjecia naszego dziecka gdzieś będą czy nie! Ta kobieta doprowadza mnie do szewskiej pasji.
 
czeSC dziewczyny:):)


ja też słyszałam o -5i -10;p
u nas wszystko ok, mały rośnie jak na drożdżach i wyje jak syrena:) z tym że płacz nie jest już spowodowany przez ból (płacze zupełnie inaczej) mamy tylko problem bo przez kolki nauczył się noszenia na rękach i teraz często domaga się przytulania i noszenia a odłożony do łóżeczka wpada w histerie krzyczy i macha łapkami- ale tylko trafi na ręce to już dalej spokój....czuję że ciężko będzie go odzwyczaić od tego a przecież nie będe go cały dzień nosić tymbardziej jak jestem sama w domu...
 
freiya masz rację to Wasza i tylko i wyłącznie Wasza decyzja czy zdjęcia będą gdzieś opublikowane.

xxasienkaxx Krzyś też bardzo lubi na rękach,ale ja go wkładam do bujaka i mam spokój jako taki...
 
Freyia - to teraz masz powód aby nie dawac teściowej zdjęć ! i jej zabroń robić, bez sensu .... napisz jej na naszej klasie, że prosisz o usuniecie zdjęc jesli tego nie zrobi to zgłosisz do administratora sieci - usunie pewnie w mig :p Bardzo źle, że nie szanuje Waszej decyzji.
Powiem CI, że mnie tez to wkurza bo moja mama i teściowa tez sobie tak wrzucaja i teraz selekcjonuje zdjecia.

Asienka a moze spróbujcie chuste , bedziesz miala chociaz wolne ręce :)
Kuba tu sie uspokaja i ma dni, że całe by w chuście przesiedział, ale najczęściej jak zaśnie to go odkładam do kołyski, teraz np śpi sobie w hustawce
 
Czesc dziewczynki,
U nas wszystko ok, choć wzdęcia dalej męczą Adasia w nocy, ale od 2 dni dostaje herbatke humana na brzuszek i jest lepiej. Bardzo chce się nosic ale bardziej w pozycji pionowej zeby wszystko widzieć.

Chciałam was zapytać, bo robie dzis domową pizze na obiad, czy mogę jesc pieczarki, czy zrobic sobie kawałek bez?
 
- 10 jest dziś u nas i na spacer nie wyjdziemy, bo mnie starą zatyka a co dopiero małą chociaż jestem jak najbardziej za hartowaniem maluszków.

U mnie OLa też potrafi zabawić Kasie a ta wpatrzona w siostrę jak w obrazek i bardzo mnie to cieszy, mam pomoc a tego sie nie spodziewałam !

mineralna- ja ubieram tak: bodziak( długi albo krótki rękaw), pajac bawełniany albo frotte, na to pajac luźniejszy z polaru, kombinezon, kocyk, pokrowiec od wózka i to jest wersja na mroźną zimę. Moja lubi ciepełko i w tym jest ciepła a sie nie przegrzewa :tak:
Fraiya- Twoja teściowa jest mocarna, współczuję serdecznie i żadne argumenty nie przemawiają do niej :confused:
 
kurcze, mlody wczoraj po odwiedzinach padło 17.30 i wstal...po 23 ;D poszlał chwilkę, zasnął o wpół do pierwszej i spał bez pobódek do 8 rano :) więc nocka całkiem udana :)

Freyia: zgłoś nadużycie- Ty jestes mamą i masz prawo decydować o zdjeciach swojego maleństwa! a skoro prośby nie zadziałały to widocznie innej drogi nie ma:(

a my zaraz zabieramy się w drogę- skoro weekend to i rozjazdy ;p a jutro lecimy do znajomych, żeby dac im ciuszki, z których Miki juz wyrósł- mają termin porodu na czerwiec :D i juz wiadomo, żę u nich tez będzie chłopak :-D

udanego weekendu!
 
Nastazja,a Adasiowi nic nie będzie po pizzie? Pytam bo moja położna na pierwszej wizycie zabroniła mi kategorycznie jeść cokolwiek drożdżowego...
 
reklama
witajcie!
nocka dość dobrze, pobudka co 4 godziny i dalej spanko:tak:
codziennie w nocy tak od godz. 4 mały śpi , ale jednocześnie ciągle się kreci, główkę tak jakby ociera , i raczki do buzi przykłada- czy mogą go swędzieć te krostki??? czy przy skazie krostki swędzą?

kurde właśnie mi się teściowa zapowiedziała na 14.30:wściekła/y:, czy ludzie nie mają za grosz wyczucia?- mówię, że Tz nie ma , remont i nawet nie ma gdzie usiąść, ale ona swoje, bo małego nie widziała miesiąc- przeciez jej zdjecia wysyłam!!, powiedziala ze tylko na chwilę....najgorzej mnie wkurza jeszcze to, że ona kopci jak smok papierosy -i śmierdzi od niej strasznie...
aa i już czuje jakie będą szły rady na temat krostek....jezuu trzymajcie kciuki za moją cierpliwość:baffled:
 
Do góry