reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Phelania witaj :)
Dorotar miłej zabawy ;)
Asko moze to Twoj czas się zbliża wielkimi krokami:)
Izi straszna tragedia, biedne dzieciątka, aż serce się ściska...:-(
 
reklama
Hej kobitki, melduje sie nadal w dwupaku :-( 3 dni po terminie i oprocz straszakow ktorych mam powyzej uszu nic sie nie dzieje :-( wizyta u poloznej nastepna w poniedzialek wiec poki co zaszywam sie w ciemnosciach bo sama ze soba wytrzymac nie moge.

Nie odpisze kazdej z osobna wiec buziaki I usciski dla wszystkich!
 
asko zdrówka!!!
dziewczyny lada chwila koniec grudnia i wszystkie będziemy z maluszkami fajnie!!!!!!!!!:tak::tak::tak: wiem że wam już ciężko ale już naprawdę niedługo:-(

u mnie Zu dziś postęp pierwsza noc bez gorączki mam nadzieje że teraz już tylko lepiej będzie:tak:
 
Mamuśka gotowa, zaraz wyrusza na podbój przedszkola.
Mam nadzieję, że jak wrócę to zobaczę podświetlony wątek na sygnale.
Trzymajcie się
 
Witam dziewczynki z domku :)
Puścili mnie pod pewnymi warunkami: bo mam blisko w razie jakiejkolwiek akcji, bo mam się zgłosić 21 na ktg (jeśli dotrwam), a najpóźniej 27 przyjąć sie na oddział ponownie.
Wszystko u Nas w porządku, tzn u Niuni na pewno, po usg waży ok 3100, wody w normie, łożysko dojrzałe III z widocznymi zwapnieniami, główka nisko w kanale, rozwarcie na 3cm, szyjka zgładzona. Nic tylko czekać na poród, ale lepiej w domu, niż na sali przedporodowej, gdzie słychać jęki i odgłosy wszelakie. Każde ktg zapisywało skurcze, no i je czuje, ale nie są bardzo bolesne jak 13 kiedy jechałam na IP.
Tak więc mam się ściśle obserwować, od razu wsiadać w auto jak odejdą wody, zacznę krwawić (bo plamić - już plamię), i jak nastąpi taka sama albo większa akcja skurczowa.

Ale!!! jak na razie jestem i łącze się z Wami pozostałe dwupaki :D
 
witajcie kochane.

to oczywiste, że nie nadrobię tylu dni, chciałam Wam podziękować serdecznie za trzymanie kciuków i za gratulacje :) Maxwell, Tobie szczególnie moja kochana łączniczko!!! :**

właśnie dziś przyjechaliśmy z Kubinkiem do domu, po 5 dniach nas wypuścili, wszystko jest super, mały kochany, ja totalnie oszalalam na jego punkcie!!!

jak tylko się ogarnę to wszystko opiszę w odpowiednich wątkach!!!

buziaki!
 
reklama
dziewczyny.. siedzę:tak: po tygodniu się udało. właśnie karmię Adasia i piszę do was. Może uda mi się zjeść choć raz ciepły obiad, bo narazie to albo nie jem albo jem już zimny najczęsciej na raty.
 
Do góry