reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Kota: super, że jestescie juz w domku!

witch81
: kciuki zacisnięte!

łysa
: głowa do gory- nie znasz dnia ani godziny :)

inka
: jak sesja?

izi
: widziałam, okropna wiadomość, najbardziej szkoda dzieci...

phelania: mam nadzieje, ze kłopoty z karmieniem miną szybko! na bolace brodawki polecam bepanthen! Mnie pomogł :)

Mały dzisiaj ciągle głodny, za to spać nie chce postaram sie odezwać wieczorem :)
 
reklama
Witajcie. U mnie też cisza , tak więc czekam. Zrobiłam dzisiaj ciasteczka ala Mła :-D I teraz błagam aby je zabrali ode mnie, bo nic nie zostanie- pycha są . I choć nie wyszły takie ładne jak wy robiłyście, bo u mnie brak radełka, to i tak znikają w szybkim tempie:tak:
 
hej dziewczyny!:-)
ja juz po ktg, wszystko jest w porzadku, a termin nowy na planowane cc to 21.12. Skojarzylo mi sie teraz, ze to mial byc koniec swiata wg Majow (koniec ich kalendarza):-D i chyba cos w tym jest...:tak: dla meza i dla mnie skonczy sie stare zycie i zacznie nowe...:tak: Chyba troche mnie ta swiadomosc terminu uspokoila....;-)
Kota, super, ze juz wrociliscie ze szpitala:-)
Asko, dobrze, ze Karolcia czuje sie ok, a ta bieganka to moze jakis wirus sie przyplatal.... Zdrowka zycze!:tak:
Witch - powodzenia na badaniu!:tak:
Lysa, nie smutaj sie... na pewno Ben niedlugo zdecyduje sie wyjsc..... Na razie testuje twoja cierpliwosc;-)
Inka, jak juz bedziesz w posiadaniu fotek, wrzucaj tu, to bedziemy zazdraszczac!:-D
 
Witam!!!

Kota no w koncu wrocilas:):)

lysa
oby oby! kurde najgorsze to czekanie:( trzymamy kciukasy!

inka wstawiaj foty z sesji!!!bo zaraz nam sie rozpakujesz i nie zobaczymy:)

phelania wietrz piersi nie zakrywaj ich niech jest dostep powietrza,jak masz nawal to odciagaj chociaz troszeczke!!Tylko nie przewiej piersi,najlepiej tetrowa pieluch je okrywaj:)

milva ale mi tu narobilas smaka na slodkie...

papayka to super ze wszsytko ok na badaniu:) ehh ale Ci zazdrosze ze juz wiesz kiedy bedziesz miec dzidzie przy sobie:*

wlasnie pije kawke nescafe creme,ale jest pyszna...ostatnio kupilam bo byla dobra cena i poprostu wymiata...zawsze pilam velvet,teraz sie przestawialm:)
Mlody zasnal,umylam glowe i jak Tesciowie nie przyjada to mykam na shopping:)

buziaki!
 
Witam dziewczyny w dowcipu z dzieciaczkami.
asko zdrowia-oby już lepiej było z Tobą kobitko.
ja dzisiaj miałam nieciekawa noc, bo nie mogłam spać. W końcu przesiedziałam pól nocy w dużym pokoju żeby nie budzić mezolka.
brzuch mi się napina i nic więcej. Mężolek mówi ze jutro rodzimy:-) więc się okaże czy jego dziecko posłucha:cool2:
 
Witajcie
Ja juz po sesji-pierwsze fotki powinnam mieć dzisiaj a resztę za tydzień!
Teraz jestem u mamy i czekam aż będę mogła odebrać z lecznicy mojego kociaka!
Kota witamy w domu!
Nastazja gratuluje karmienia!

Pozostałym dziewczynom jak i sobie samej dużo cierpliwości :)
 
venus ja ten nie ogarniam w telefonie bb:)
ewka oby posluchal,Ty pewnie tez bys chciala coooo??? :)
inka no to czekamy fajnie ze sie udala i nie urodzilas:p
 
dzięki dziewczynki za zyczenie zdrówka:)
już jest lepiej, dalej brzuch mnei boli.. ewidentnie od jelit, a mala mi jeszcze swoją porcję bolu dodaje. Ale leki działają i juz nie latam do kibelka jak głupia.. zjadlam dzis ledwo pol chałeczki z dzemem, jestem glodna ale jakos nie moge patrzec na to jedzenie.... nie ma tego zlego za duzo juz nei przytyje;p;p ale na szczescie pije herbate, wode i soki i jest ok:)

swoja droga zapomnialam napisac... ze moja corka juz sie wstawila w kanal( Kamil podczas porodu nawet nie byl w kanale stad tyle sie meczylam) wiec jestem mega zadowolona... ale ale brzuch dalej mam wysoko, wszyscy mowia ze tak wyglada na 7 mies. a do tego juz wiem dlaczego w pierwszej ciazy chodzilam normalnie a teraz jak kaczka;p;p wszystko przez tą główkę w kanale:)
Izi ja uwielbiam tą kawę, odkąd ja odkryłam kiedys tylko tą pije, nawet do tesciow zabieram;p;p I z reguly tez poluje na promocje zawsze gdzies jakas fajna cena sie trafi... bo normalnie to zbyt tania nie jest:)
dziś mnie moja przyjemnosc ominela .. z wiadomych wzgledow:)
Kota witajcie z Kubusiem, slodkiiii jest!!!
Venus27 ja bym bardzo chciała żeby to juz był moj czas, nadal mam szanse na powrot z mala do domku na swieta... ;p;p choc po dzisiejszej nocy jestem tak wykonczona, ze chyba nie bylabym w stanie dzis dac rady z porodem...
Dagne no to faktycznie nic tylko czekac, az cos ruszy, ja tez mamblisko do szpt, bo przejsc przez ulice dlatego czekam jak zwykle jakby co;p;p
 
reklama
co do brzuszka Asko to mi moj gin powiedzzial ze bardzomi opadl brzuch;/;/ a ja z jednej strony tak bardzo bym chciala ja przetrzymac:p

a ta kawa to rewelacja:)
smiac mi sie zachcialo jak napisalas o Tesciach...
moim ostatnio powiedzialam ze kupilam taka puszna kawke i po paru dniach jak przyjechalismy to mieli juz:p:p:p
spadam bo patryk sie obudzil:)

a dzis na obiad gzik z ziemniaczkami:)
 
Do góry