reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dorota- a może spróbuj herbatek laktacyjnych. Wiem że nie na wszystkich one działają, ale ja osobiście odstawiłam bo aż mnie zalewało po nich. Po nich albo ogólnie, bo są kryzysy a potem kraina mleka...
 
reklama
Mikołajek nakarmiony, M. poslany do urzędu, a ja zaraz zabieram się za sprzątanie ;) Dzisiaj odpadł nam pępuszek - tak mi się przypomnialo, że w wątku o zabobonch była rada, żeby go zakopać koło uniwersytetu i sie zasanawiam czy nie poslać M. pod politechnike z łopatą xD

Papryka: Dziewczyny maja całkowitą racje- Teściowa juz miała swoją szansę na nazywanie dzieci :) jeśli nie macie drugiego wybranego to zawsze imię teście może sie nadać, ale pierwsze to tylko wasza decyzja i nie ma co odpuszczać:)

asko: nie ma co się martwić Teścową, nawet jeżeli będzie mówic co innego, a co innego robic to i tak nic na to nie poradzisz- a tylko szkoda twoich nerwów.

dorotar: może więcej pokarmu jeszcze sie pojawi, trzymam kciuki

slasik: wszystkiego naj kruszynkom!

27012701: powodzenia w szukaniu prezentów!

mam nadzieję, ze u dziewczyn rodzących wszystko wporządku - ha! Nastazja! ogromne gratulacje!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :)
Oj dziś już o niebo lepiej :) mogę rodzić :) już prawie nie chodzę jak połamana ;p mężuś mi zrobił masaż w nocy, a Małą tak ukołysał, że spała grzecznie i wstałam na siku tylko 3 razy!! :D
Nowe łóżko "ochrzczone" :)

Nastazja - szybciutko poszło :) super, że miałaś M przy sobie :) Adaś kruszynka jest już z Wami :)
27012701 - powodzenia podczas zakupów, tylko nie wpadnij w szał, bo oglądając te wszystkie piękne dekoracje można się wciągnąć na maxa :)
Łysa - nie urodziłaś czasem??? :)
 
hej dziewczynki:)
witam się.. rano nie rano:) nie spimy co prawda od 8 ale już zdążyłam zrobić budyn na krem do tortu i do ciasta z ptasim mleczkiem galaretki itp, teraz czekam az wszystko postygnie ładnie i będę kończyła moje słodkości na jutro:) a potem sałatkę. Dobrze że śledzie zrobiłam juz we wtorek;p.

A tak wogóle to mam po wczorajszym drobnym kryzysie wspaniały dzień:0 bo mój K, dziś przyjedzie, przywiezie wszystkie wielko gabarytowe rzeczy Karolci więc w koncu urzadzimy jej mały raj:) A poza tym nei widzieliśmy sie 3 tyg... juz pomijam fakt nas ale jestem przeszczęśliwa że ciut mnie odciaży od naszego łobuza no i będzie mały mógl poszalec z tatusiem:)
Jeszcze musi w domku pozdzierac folie z okien żebym choć kilka zobaczyła jak wyglada na zdjęciu:) bo wczoraj nam wprawili i bramę garażową.


aaaaaaa tak wógole to wiecie muszę sie pochwalić że mój syn wczoraj pierwszy raz wysiusiał sie do nocnika!!!! mimo wcześniejszych prób.. dopiero wczoraj się udało.. niestety nie udało nam się od tej pory jeszcze powtórzyć tego wyczynu;p hihi

Nastazja
biedaczko nasza kochana koszmar koszmarem, ale już masz Adasia i po wszystkim, super że tatuś maluszka dzielnie Cię wspierał nei ma nic piękniejszego:)
papayko ja tez lubię czasem być taką wredną s... ale w kwestii która wczoraj poruszylaś wcale nie byłaś wredna masz prawo mieć swoje zdanie, a też miałam napisać tak jak Mła, moze siostra męża uczci pamięc taty i da swojemu synowi jego imię skoro taka inteligentna jest;p
Dorota współczuję, własnie tego sie obawiam po porodzie, że mlody pójdzie w odstawke bo Karolcia będzie tak wymagająca.. mam nadzieję że tego unikniemy, i wierzę że naprawde Ci z tym ciążko, ale dajcie sobie chwilkę, z pewnością sie wszystko unormuje, a Ty musisz być spokojna i dzielna dla swoich 2 skarbów:)
Kupinosia hehe dobre z tymi kupkami, ja miałam obcięte pazurki bardziej ze względu na to żeby nie zadrapać, ale co racja to racja, kupki niemowlaka są wszędobylskie;p wpadki się zdarzają:)
 
My wczoraj byliśmy na kontrolnym ktg , i cisza w skurczach zupełna . Mały jedynie był dość aktywny więc pani doktor chciała mieć ładny wykres i zamiast 30 minut leżałam 1h.
Jeju jak mi się dłużą te ostatnie dni , dom mam już posprzątany i sama nie wiem co robić ze sobą.
 
Dagne :-( nie, nadal nic :-( wczoraj znow mialam falszywki co 5 minut, wzielam paracetamol i po kilku godzinach sie uspokoily :baffled: moj wlasny syn juz od wczesnych lat dzieciecych mnie oszukuje i podpuszcza :-D w poniedzialek mam wizyte i moze uda mi sie ublagac o masaz, bo juz prawie bede w terminie. Ostatnio tylko polozna mi powiedziala, ze przy drugim dziecku nie praktykuja masazu az do tygodnia po terminie wiec musze sie na prawde szeroko usmiechac :nerd:

Moja mama mnie opuscila na dzis i dzisiejsza noc wiec zabawiam Zuzie bo ostatnio na krok mnie nie zostawia, nawet jak siusiam to siedzi mi na kolanie :baffled: jestem ciekawa jak to bedzie jak mlody sie urodzi...mam takie same obawy jak Dorotar i Asko i pewnie inne mamy, ktore juz maja male dzieci. No ale oby jakos to bylo, malemu kupilam wiekszosc nowych rzeczy wiec w razie zazdrosci mam tez dla Zuzi cos, np jej bujak, wannienke, przewijak i takie tak jakby chciala sie cofnac do okresu niemowlecego :-D

Ja dzis troche sprzatam na szafce zeby moja mama juz mi tyle nie gadala i grzebala, potem jakis obiadek trzeba zrobic no i oczywiscie czekam z niecierpliwoscia na choinke :cool:

Mam nadzieje, ze mamaOskatka lepiej sie czuje po nocce i szybko da znac ;-)

Salsik dolaczam do zyczen, wiec szczesliwej miesiecznicy dla twoich ksiezniczek ;-)
 
Dagne, Asienka, jakie zadowolone dzisiaj, ho ho ;)))

Kupinosia, a Ty znasz płeć dzidziusia? Bo patrzyłam właśnie na listę grudniówek i jesteś zaznaczona jako zagadka... ;)
 
Jak ja zazdroszczę już rozpakowanym....

Ostatnie dwa dni tak mi dawała ciąża popalić, że myślałam , że może coś się rusza...a dzisiaj czuję się jak młody bóg....:baffled: Dlatego dziś w planach szorowanie łazienki po południu, może coś to da- a przecież jutro pełnia:-D
 
Jak to mówi moja koleżanka: "Ciąża trwa 9 miesięcy i 2 lata" :) Mi też się strasznie dłużą teraz dni :)
W nocy myślałam że to już, niestety skurcze przeszły po około godzinie :/
Nie spałam od 3 do 5 w nocy :/ Ale czuję się całkiem dobrze dzisiaj :) Może to śnieg dodaje mi energii :) Wreszcie napadało kilka cm :) Coraz bardziej czuć magię świąt :)
 
reklama
Mła - no moja kondycja zaskakująco poszybowała w górę :) nie wiedzieć czemu :)
Łysa - zrobisz ładne oczy i może akurat masażyk Ci się dostanie od położnej... :)

Swoją drogą mi takiego czegoś nikt nie proponował, hmmmm.... ale ja to już tylko czekam. Rozwarcie jest - to wiem na pewno, ale wiadomo i z rozwarciem można przenosić... :/
 
Do góry