reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
dziewczyny, gotuję zupę pomidorową i sobie taką taneczną muzyczkę puściłam i jakoś tak mimowolnie mi chcą biodra się pobujać na Shakirę haha, ale to musi być boski widok :D

Lysa, super, że Twoja koleżanka w końcu urodziła! gratulacje dla obu dziewczyn, Ty już niedługo, zobaczysz! Rojku własnie odblokowuje kolejkę, więc liczę, że zaczniemy się w końcu rozpakowywać :tak:


nawet odebrałam telefon od teściowej, oczywiście dzwoniła spytać czy już urodziłam :-D u Was też taka hot line? nagle wszyscy sobie przypominają o moim istnieniu, nawet dalecy znajomi, z którymi kontakt mam rzadki i jako taki :)
 
Rojku trzymamy kciuki

Ja też mam taką hot line i już pomału zaczyna mnie to wkurzać. Bo jak słyszę jak się czujesz i co tam u Ciebie to mnie nerwica chyta.
 
O do mnie też telefony dzwonią... a dobrze wiedzą, że termin mam świąteczny, no ale... mój teść np to dzwoni co 4 dni już od miesiąca ;p a Ci dali znajomi to przez fejsa pytają - szkoda im 20gr na smsa ;p
 
myślałam że będą juz jakieś informacje od naszej rodzącej a tutaj cisza.

Łysa super że koleżanki urodziły teraz Twoja kolej:)

Ja jem właśnie sobie kisiel truskawkowy.

Coś mnie skurcze zaczynają męczyć. I znowu potwierdza się teoria że ten fenoterol to mi tylko szkodzi bo całą sobotę i niedzielę nie brałam i było wszystko ok. Ale P powiedział żebym jednak jeszcze go brała więc wzięłam wczoraj i dzisiaj i juz mnie łapią skurcze.
 
Rojku dzielna kobitko podaruj bb-ciotkom Mikołajkowy prezent!!!

Violett ja też zauważyłam, że od momentu odstawienia fenoterolu czuję się lepiej.

co do tel on znajomych to raczej mam spokój- choć dziś cały dzień ktoś wydzwania z zastrzeżonego- ale każdy napotkany pyta kiedy rodzę i to ciągłe tłumaczenie mnie już drażni... no ale to chyba jak każdą z nas, bo wiadomo, że już ciężko nam i chciałybyśmy mieć już to za sobą...

no a moja opuchlizna mnie przeraża, chyba zadzwonię do gina i zapytam czy stawić się jutro nieplanowanej wizycie czy lepiej odpuścić!?

edit: Rojku dziękujemy i gratulujemy!!!!
 
hej brzuchatki

Nie mam ostatnio jakoś natchnienia na pisanie, ale cały czas śledzę i czytam co u Was.

Wczoraj wieczorem złapały mnie dość mocne skurczybyki i utrzymywały się długo. M myślał, że pojedziemy w nocy na porodówkę, ale wszystko ucichło.
Dzisiaj w nagrodę kupiłam sobie herbatkę z liści malin i będę popijać( chociaż nie wygląda za ciekawie ):-D

Rojku- zrobiłaś forumowym ciotkom fajny prezent na mikołaja.:-)
 
Hejka!:-)
Rojku, to dopiero niespodzianka!!!!:-)
Teraz tylko pytanie, ktora nastepna podejmie wyzwanie.....;-)
Kasia, najlepsze zyczenia i nie smuc sie w takim dniu! :-)
Lysa, gratulacje dla kolezanki!:tak:
Do mnie jeszcze nie dzwonia pytac....:sorry:
 
ja już jestem po badaniach i ktg tno małego skacze cały czas ale lekarze zgodnie twierdzą że nie ma tragedii ja bez zmian a krwawienie jest bo szyjka skrócona i powoli pęcherz się może oddzielać ale teraz wszystko ok choć główka zeszła bardzo nisko już
jutro o 11 mam się stawić na IP i na indukcję podejmą decyzję czy cewnik faleya czy oksy mi podadzą jeśli oksy to odrazu na porodówkę a jeżeli cewnik mi założą to na patologię ciąży i 8 godzin leżenia jest mi już wszystko jedno abym była już po wszystkim:eek::zawstydzona/y::confused2:
więc myślę że 7-8 to mogą być te daty mam nadzieję że tak i że wszystko będzie ok zaczełam się bać:angry::angry::angry:

wieczorem zajrzę oczywiście a teraz kulam się z Zu do przedszkola na mikołaja na 16;30 to już mój chyba ostatni taki wypad 2w 1 mama nadziej bo mój M pracuje a jutro bierze wolne

Strasznie się cieszę że udało się rojku i szybko poszło a tak się kiepsko zapowiedało jak widać nie ma to reguły:baffled::-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Inka a Ty juz nie bierzesz fenoterolu? Gin kazała Ci przestać juz czy sama odstawilas? Ja narazie do czwartku będę brała a potem zobaczymy co powie moja ginekolog. Mam nadzieję że dostanę juz zielone światło na wszystko. ale znając ja to jeszcze będzie kazała brać leki i zielonego światła nie dostanę.

Super prezent Rojku dostała od mikołaja:) Zazdroszczę.
 
Do góry