reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Rojku rewelacja :) Gratulacje :)
Aż Ci zazdroszczę :) Ja też chciałabym już :( I miała bym dzisiaj świetny prezent urodzinowy :(
Eh... Cieszę się z Waszego szczęścia, ale chce mi się ryczeć bo ja już też chcę przytulić moją dzidzię :(
Co za dziwne uczucie :( Zamiast się cieszyć to ja płakać chcę :/


Spokojnie...

Wszystkiego najlepszego !


__________


[ Jadę na porodówkę do bratowej ... miłego dzionka ! ]
 
reklama
Witajcie ciężaróweczki byłe i obecne :-)
Cieszę się że się ruszyło!!!! Rojku jestem z Tobą;-)
RAno było dzisiaj tak pusto, ze myślałam, że jako jedyna jeszcze nie urodziłam:szok:
Widzę że wiedźmińskie zdolności niektórych mamuś dały o sobie znać...:-D
 
Rojku rewelacja!!! Gratuluje serdecznie akcji porodowej no i zazdraszczam strasznie :-) trzymam kciukasy ale widac ze szybko to u ciebie idzie! Buziaki dla dzidzi jak sie urodzi!
 
Violett- też mam w czwartek ginke , no chyba że wczesniej będzie szpital ;-)
Kasiabzymek – gratki !!!
Dagne- mój brat 21 lat teżjest nieodpowiedzialny, wkurzający i ojciec same problemy z nim ma...
Kota- ja czuje że główka taknisko i dziwnie się z tym chodzi
Rojku- oddycham razem z Tobą ! :-D


Już druga noc jak kłade sie padnięta i nie moge zasnąć bo łapią skurcze, a w dzień spokój :wściekła/y:
 
kasia jag Wszystkiego najlepszego:) Jeszcze jest szansa że dzisiaj urodzisz:)

Kupinosia ja mam wizytę o 10 ale bez usg:( No Ty też możesz juz rodzic. U mnie niech maluszek posiedzi jeszcze trochę;)
 
U Rojku akcja chyba na całego, bo nie odpisuje :) Teraz spodziewam się już tylko wiadomości o wadze i centymetrach! :)))

Kasia2011, cieszę się kiedy czytam taką relację z Twojej wizyty! Agatka ma już wyznaczony termin urodzin i tego Ci zazdroszczę :)

Nie wiem, jak u Was, ale w moim szpitalu do ZZO wymagane są wyniki na fibrynogen, APTT i PT (INR) - i nie pytajcie co to, bo nie mam bladego ;) Badania robię jutro, a w czwartek mam indywidualną konsultację anestezjologiczną. Podoba mi się ta dbałość o pacjentki i już lubię mój szpital ;)


Łysa, Gosia już na wylocie, Sosnowiczanka na rycynie, to chyba wreszcie i Ty się doczekasz ;))) Choć Twój suwaczek uspakaja, że jeszcze tydzień.... :)
 
reklama
Mla ja juz z nerwow dawno powinnam urodzic a jak mnie mama dzis nie dobije to chyba stwierdze, ze moj na stale sie w brzuchu usadowil :-D

Kumpela w koncu urodzila, o 1:37, mala Emilka ma 3700 i 54cm. Nie wiem czy SN czy CC ale ciesze sie, ze jest po wszystkim. :tak: w tym samym czasie ta kolezanka z pracy, ktora rowniez byla opozniona dzis o 4 rano urodzila zdrowego chlopca, tak wiec zostalam sama z brzuchem :-D no moze nie do konca, bo mam jeszcze was :-)
 
Do góry