reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Ja znowu miałam wczesną pobudkę. Piję melisę-moze jeszcze pomoze mi zasnąc na chwilę, bo przemęczona jestem...
Phelania, to super wiadomość, że nie będziesz musiała brać insuliny:-). Moze wiesz od jakiej wartości cukru ja przepisują, bo ja mam rzadko skok do 120-140, ale jednak miewam(- np po naleśnikach, które niestety uwielbiam) i diabetolog mówi, że nie jest źle. Twierdzi, ze insulina moze bardziej zaszkodzic niż pomóc...mam się trzymac diety.Powtórzyła mi wynik hemoglobiny glikowanej, ale tym razem w labor i z krwi zylnej, bo wcześniej zrobiła mi test paskowy z palca i uznała, ze ten podwyzszony wynik jest przekłamany biorąc pod uwagę moją glikemię. Na szczęście wynik laboratoryjny jest w normie.

Mła, no rzeczywiście, sąsiedzi mieliby do myślenia:-Do tym nie pomyślałam, bo ja raczej taka nieprzejmujaca się jestem, jeśli chodzi o plotki...:-)zawsze można spacerować po północy kiedy sąsiedzi śpią:-D:-D:cool2:
 
Witajcie dziewczynki dzisiejszego ranka:-) kurcze szok:szok::szok::szok: normalnie spałam dziś jak kamień, już dawno mi się to nie zdarzyło:-).

pyszczek nie denerwuj się, może to ciśnienie się uspokoi:-)
bajeczka to teraz słodkie leniuchowanie i czekanie na maleństwo Ci zostało
ankubator ja też uwielbiam cole i czasem sobie na nią pozwalam:-) dla zmniejszenia wyrzutów sumienia dodaję dużo cytryny, bo niby witamina C...;-)
Inka85 ja też wczoraj po przeglądnięciu forum ściągnęłam moja bratową fryzjerkę na ostatnie zabiegi przed godziną zero;-)Nie wiem co mnie podkusiło, ale skróciłam włosy o 30-40 cm. Byłam wczoraj mega zadowolona z tej decyzji,
Cholera.... dzisiaj rano już duuuuuużo mniej:baffled::oo2:


Wczoraj tak jeszcze śmigałam po necie i natknęłam się na pewien film dokumentalny. Boże... w Rosji jest klinika która usuwa nawet 7-mio miesięczne ciąże?:szok::szok::szok: Naprawdę... już nie oceniam tych kobiet... ale lekarzom to się cholernie dziwię...:wściekła/y:
 
Dzięki dziwczyny za pocieszenie i trzymajcie kciuki :)
mamoOskarka - jak to 7 miesięczne dziecko? Przecież to już człowiek żywy! Nie wyobrażam sobie żeby teraz mojego Krzysia zabrakło. Ja czuje że on juz ze mną jest - mogę dotykać go przez skórę jak się wierci. eeeccchhh okropne te kobiety co usuwają :(
Ciśnienie mi spada ale ide zmierzyć na porządnym sprzęcie do przychodni bo ten mój ciśnieniomierz..... jakoś mu nie wierze - myślę że troche zawyża
 
Cześć dziewczyny

Ja własnie zajadam się serniczkiem i popijam herbatkę.
Noc nie należy do udanych, bo było częste wstawanie na siku, a jak obudziłam się po 7, to mała dała popis i na moim brzuchu pojawiały się górki i pagórki:-). Najlepsze jest gry wystawi pupcie (lub brzuszek) i zaczynam lekko drapać po brzuchu, to jeszcze bardziej się wypina:-D
Kocham tą moją niunię i już nie mogę się doczekać, kiedy pojawi się na świecie.

O 12 zmykam do przychodni, bo moja ginka kazała mi przyjechać po skierowanie na badania.
A co najlepsze to nie wpisała mi do karty ciąży wyniku z glukozy i mówi, że się gdzieś zapodziało. Mam nadzieję, że się szybko znajdzie, bo nie mam zamiaru pić tego drugi raz:wściekła/y:
 
270127.. oby się znalazły, bo to chyba najgorsze badanie w ciąży:-)

Dziewczynki wielka prośba:-):-):-):-)
Bardzo proszę o Wasze wsparcie Waszymi głosami w konkursie Pieluszki.PL Strona głównaNa liście Marzena, odpowiedź: tarte buraczki z mlekiem

Możecie głosować 1 raz dziennie. Z góry dziękuję za pomoc :)
 
Już się ledwo kulam a to jeszcze blisko dwa miesiące, u nas dalej zagadka w brzuszku :) Chodzimy sobie na szkołę rodzenia i kompletujemy wyprawkę. Łóżeczko mamy od mojego brata, teraz zastanawiam się na systemem do spania lifenest, myślę też nad wózkiem. Czy jest tu jakiś wątek wózkowy aby się przyjrzeć Waszym wyborom i opiniom?
 
Jej wkońcu !!!!!!!!!!! udało mi się tutaj zalogować po takiej długiej nieobecności
mogłam z wami tylko dyskutować na facebooku mam nadzieje ,że to się zmieni i będę na bieżąco.

Co u was dziewczyny ? u mnie wsumie dobrze ...
- zdałam prawo jazdy [ jezdziłam z takim brzuszkiem ,że chyba egzaminator bał się ,że mu urodze ] nie no żartuje.

- Maluszek ! Chłopiec ! waży już sobie 2.250 kg jak wasze maluchy i ich waga ?
wierci się ... coraz mniej miejsca ma .

- Ja / częste boleści brzucha ... wysokie ciśnienie , na szczescie badania poprawiłam .

- Jak zakupy macie już wszystko ?

mamaOskarka- zagłosowałam !

"Biegiem na rowerze tylko z first bike" - też zagłosowane już.



____________

Co do szkoły rodzenia dzisiaj mam drugie zajęcia . Jak wam się podoba na szkole rodzenia .
Uważacie iż jest to przydatne?

Dziewczyny czy też wam tak straszliwie leci siara ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry