reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

pyszczek trzymaj się dzielnie może spadnie te ciśnienie i nie będzie tak źle tylko nie możesz się denerwować odpoczywaj kochana
agapa da się zrobić:-D

bajeczka niczym się nie martw ja strasznie ubolewałam z tego powodu przez ostatnie 2 tyg i okazuje się że mały cały czas jeszcze fika koziołki i też ma różne ułożenie,lekarz powiedział że przy drugim trzecim itd dziecku to dzidziuś bardziej
ruchome ułożenie przybiera i potrafi nawet w ostatnich tygodniach się przekręcić więc spokojnie

maxuell salceson w takim wydaniu miam dobrze że przez neta to w boczki nie idzie:-D
 
reklama
Pyszczek: glowa do gory! może przejdzie i szpital Cię ominie ;)
agapa: glos oddany! trzymam kciuki za wygraną
maxwell: nie rób smaka!

a ja dzisiaj zaszalałam i pozwoliłam sobie na colę ;p wiem, że niezdrowe i z kofeiną, ale nie mogłam sie powstrzymać ;) znowu przemeblowaliśmy z M. i wreszcie mam spokojny kącik, w którym będę karmić :biggrin2: jest też miejsce na łóżeczko, tylko przydało by się wymalowac cos na ścianie ;) ale to już nie w tym miesiącu ;p
lecę ogledać House'a, miłej nocki dziewczyny!
 
Co do ciśnienia to ja mam ciśnienie niskie jak umarlak, a na poczatku ciązy było tylko niskie.
`
Wlaśnie się martretuję oglądaniem dr housa...obrzydliwe...


Mła, i jak jeżdzilas juz gdzies wózkiem w trasę?:-) Ja sobie myślałam żeby zapakowac trzy kilo cukru i ruszyc w teren co by sprawdzic jak sie będzie sprawdzac przy obciążeniu:-D, ale to chyba juz podchodzi pod paranoje więc sie powstrzymalam.A dzisiaj widziałam jak mamusia wiozła wózkiem w którym nie mozna bylo obrócic spacerówki twarzą w strone matki-dzieciaka, stał na siedzeniu, trzymał sie kurczowo oparcia i tak jechal na stojąco zeby porozmawiac z mamą, cieszyłam sie że w naszym navi siedzenie w spacerówce jest obrotne, uff jak to dobrze....
 
Ja tak sobie dziś myślałam jaki to cud natury,że te dzieci się mieszczą między naszymi narządami i rosną :sorry2: a drugą refleksję miałam taką,że pewnie....się tam nudzą heh :-) miłego wieczorku i słodkich snów
 
Dobry wieczor!:-)
Wow! Asienka, gratulacje!:-) Az sie sama wzruszylam wspominajac te chwile, gdy oswiadczylam sie mojemu mezowi;-)... na szczescie (jego) od razu sie zgodzil;-)
Lysa - tez dolaczam sie, choc nieco spozniona, do najlepszych zyczen dla Solenizantki!:tak:
Pyszczek - oby cisnienie juz wiecej nie wariowalo.... Uwazaj na siebie kochana i oszczedzaj sie!:tak:
Ja juz chyba spasuje na dzis - cos spiaca sie zrobilam....
Milego wieczoru i dobrej nocy!
 
Pyszczek28 3mam kciuki, oby ciśnienie się obniżyło. Leż plackiem to może się uspokoi. Ja to zawsze się śmieję u gina, bo na początku wizyty zawsze mam się zważyć i zaraz po tym mierzy mi ciśnienie. Dość, że się zmacham wejściem i zejściem z wagi, to jeszcze mnie pomiar zdenerwuje i zazwyczaj mam ciśnienie wyższe niż w domu :p
 
Papayka, no to mnie rozłożyłas na łopatki tymi oświadczynami XD

Agniesia, masz rację, to cud. Mój M uważa natomiast, że to szok. Dzisiaj dziecko próbowało chyba włożyć stopę między moje żebra a skórę. M zabrał rękę jak oparzony - nie spodziewał się tak intensywnych i "dziwnych" ruchów. Pytał, czy to normalne, bo nie ukrywam, że dzisiejsze wygibasy sprawiały mi ból ;)

Tofika, tylko po mieszkaniu. Jakby mnie zobaczyli na osiedlu z wózkiem, poszłaby plotka, że to już ;)))
Ale przyznaję, że spacerówkę spakowałam, a reszta wciąż stoi obok łóżeczka i cieszy moje oko. I za każdym razem kiedy przechodzę ręka mi jakoś ucieka do mojego kadecika ;)

Dzisiaj również zainaugurowałam pranie dziecięcych ciuszków. Nie mogę się doczekać jutra, żeby wyprasować i nacieszyć oko tymi cudeńkami :)
 
A ja myślałam przed godzinką, że normalnie zjadę na zawał..jako, że mój wraca dzisiaj późno w nocy, a nie mieliśmy już chleba ani wędliny, więc postanowiłam iść z małą. No i poszłyśmy, a ja oczywiście nie wzięłam wózka, myśląc, że Marycha się dotleni, to i lepiej zaśnie mi potem.. w drodze powrotnej (a do sklepu mamy jakieś hm..200m, a sklep na osiedlu) musimy przejść drogę, po której dość często jeżdżą auta..niby osiedlowa, ale..no i idziemy, patrze - jedzie auto dostawcze..Marysia oczywiście nie za rękę, bo i po co??:wściekła/y::-( Ja jej mówię, pośpisz się, auto jedzie, a ona na to - bęc na drogę jak długa!!!ech..ja ją szybko pod pachę i na chodnik, ale myślałam, że zjadę..:wściekła/y::zawstydzona/y:
Nereida, Dagne - ja Wam powiem szczerze, że przy Marysi nie miałam ani jednej paczki Newborn, od razu kupiliśmy pampersy "2" (3-6kg). Marysia urodziła się ważąc 3100g, a spadła do 2800g i te pampki były oki..
Gosia - niezła ta historia z teściową:-D
Mirabelka - to jak byliście sami z Twoim - to rozumiem, że mieszkanie "poświęcone" dobrym seksikiem?:-);-) No i słuchaj pani doktor i się oszczędzaj!!
Nie miała dzisiaj też wizyty mieć Agapa przypadkiem??
Sergi - rozkoszne te stroje na Halloween:-)
ps. teraz na poprawę humoru w piekarniku dochodzi ciasto z jabłkami "salceson";-)

to sie najadlas strachu:(:(


a u Tescia nie tylko serce ale tez pel wrzód na zoładku i dostal krwotoku!!!
jutro beda miec wyniki czy bedzie miec transfuzje czy operacje...ahhhh Wam mowie masakra!!!

co do new born pieluszek to ja mam 5 paczek ale tych małych,specjalnie kupilam wiecej bo mega duzo zuzywalam:) bo balam sie ze sobie odparzy pupe:)
 
reklama
Hej laseczki

Ale sie rozpisalyscie:-)chwilke mnie mnie nie bylo a tu normalnie powiesc:-DSamopoczucie u mnie w porzadku:tak:tylko wizadla ze tak powiem mnie coraz mocniej napie....juz tak powiem brzydko bo inaczej sie nie da:-p
Dzis odebralam wyniki dzieki Bogu hemoglobina ok i nie bedzie insuliny:-)zobaczymy po wizycie... W moczu bakterie -standard ale mniej ,no i i morfologia odbiega troszke od normy:dry:malo płytek krwi, i agregaty płytkowe we krwi:szok:juz wujek google mnie poinformowal ze to moze byc nowotwór:sorry2:ale w ciazy nie wiadomo,w sobote mam wizyte u Gina i wszystkiego sie dowiem,ale jestem dobrej mysli (tak jakby...)
Mła - u mnie pranie ciuszków zaczyna sie od poniedziałku:-)hihihiihi juz doczekac sie nie moge:-D
Pyszczek -kochana odpoczywaj !!!! juz niedługo....
Asienka - gratulacje kochana ,wreszcie dobre wiesci:tak:
Tofika - u mnie z cisnieniem tez super nisko -az za nisko po kawce mam 100/40:szok:hehehe moze my słodziutkie tak mamy:-D
Nereida - ja tez kupuje tylko paczke 1 choc zastanawiam sie nad 2 no ale zoabczymy.:-)
Łysa - kurcze to nie dobrze ze świnka:sorry2:trzymam kciuki zeby szybko powrócila do zdrowia:-)
Sergi - ciekawa jestem czy sie sprawdzi ta wróżba:-)fajnie nastepny chłopczyk w grudniówkach:tak:


Przepraszam ze wszystkim nie odp ale was sie nie da nadrobic:-D
Zagladam caly czas na listopadówki-dziewczyny szaleja:-Da my juz za kilka tyg,juz nie miesiecy:szok::szok::szok:ale fajnie:-)

Wyspanej nocki brzuchatki :***
 
Do góry