reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

eloo

Ja kupiłam sobie z motherhood poduche rogal do spania i karmienia później dziecka - rewelacja mam go przy każdej ciazy poprzedni się zuzył, bardzo pomocna poducha

moje dzieciaki dzisiaj pospaly do 8 :)
zaraz smigamy do kosciółka a potem na spacerek co by wykorzystac wolne bo od jutra znów do pracy :)

Pozdrawiam Grudnióweczki
 
reklama
Nie wszystkie ;) Dzień dobry :)

Dzisiaj mija kolejna rocznica mojego chrztu. Miałam wtedy 25 dni! Wczoraj minęła rocznica chrztu mojego bratanka. Kiedy go chrzciliśmy miał 26 dni. Ze względu na to, że jedna z babć będzie u nas tylko przez miesiąc od urodzenia mojego maleństwa ja również będę zmuszona ochrzcić je przed upływem miesiąca od narodzin. To jak widać rodzinna tradycja, choć nikt tego nie planował :)

To była moja poranna reflaksja, którą postanowiłam się podzielić ;) A Wy? Myślałyście już o tym? Teoretycznie jest sporo czasu, praktycznie czas ten się kurczy :)
 
Witajcie kochane,

Widze ze długi weekend i troszke mniej postów do czytania hihihih:-)Własnie jestem po sniadanku , i sobie odpoczywam przy BB;-)
Mła- jesli chodzi o chrzest maleństwa ,to napewno bede chrzcila na świeta wielkanocne:tak:akurat bedzie mialo 3-4 miesiace (bedzie cieplutko)hehehe tak mi sie wydaje;-)Jesli chodzi o czas tak jak juz wczesniej wspominalam watku leci jak szalony...Jak juz wrzesien sie zacznie to juz z górki czas jest nieubłagalny:-)
Ale mam dzis dzien lenia:sorry:... Budzilam sie w nocy na siusiu chyba z 7 razy co 30 min:no:Ładnie Alanek mamusi poskakal po pęcherzu:-DPowiem wam kochane ze wczoraj jak zakladalam buty to sie zmeczylam:cool:jakiejs zadyszki zlapalam...kurcze to dopiero 6 miesiac a co to bedzie za 2 - 3 miesiace...
 
hejka!
No ja z chrzcinami też poczekam na cieplejsze wiosenne dni.
Niby ciepło na dworze, ale na basen niezbyt bo pełno chmur, a moja Mała już nie może się doczekać. Nazbierała dzisiaj przez noc pod poduszką kasiorkę od wróżki zębuszki, bo wczoraj straciła dwójkę na dole:-)
 
I ja się witam niedzielnie :)
Już po Kościółku :) a teraz pora robić rosołek. Mój wróci dopiero koło 2, bo jak na wojskowego przystało- w swoje święto wieniec będzie niósł :)
Ja też budziłam się non stop- Kalinka sądzi, że mój pęcherz to trampolina ;p a rano już o 7 obudził mnie mały głód ;p

A co do chrzcin, to myślę, że coś koło lutego, żeby mała jeszcze całą msze przespała :)

Życzę Wam dziewczynki miłej i pogodnej Niedzieli :)
 
Czesc dziewczynki...bylam juz tu o 8 ale jeszcze wszyscy spali:):)
wczoraj przyjechala do mnie siora z synkiem(3l) i mama spaly u mnie...no i juz wlasnie pojechaly bo mlody byl spiacy,a tu oczywiscie nie moze zasnac:):):)
a ja sobie posprzatam obiadek juz mam chlodniczek:):)


zapraszam na zakupki!!
 
Hej dziewczyny =)

A mnie dzisiaj noc minęła ok budziłam się tylko raz na siusiu i potem nie mogłam usnąć bo mnie gardło boli i śliny nie mogłam łykać =/
Teraz właśnie sobie zrobiłam płatki na mleku i za chwileczkę będę zajadać =)

Mła co do chrzcin to my planujemy ochrzcić naszą Kruszynkę w kwietniu jak będziemy w Polsce najprawdopodobniej w Wielkanoc.

Phelnia nie przejmuj się nie jesteś sama którą łapie zadyszka przy ubieraniu butów mam to samo i jeszcze mam tak że nieraz się bez pomocy mojego K nie mogę podnieść z łóżka i też się zastanawiam jak ja będę funkcjonować za 2-3 mies heh =)

Pozdrawiam Mamusie i życzę miłego dnia =)
 
Czyli ja pierwsza będę Wam opowiadała o emocjach związanych z chrztem, a raczej z chrzcinami ;)))

Co do wstawania nie mam kłopotu, ale jak się zaczną, przegonię M na drugą stronę łóżka - po zewnętrznej wystarczy spuścić nogi i już. Nie trzeba turlać się po całym wielkim łożu ;))))

Wiecie co? Dzięki temu forum mam często dobry humor. To za Waszą przyczyną. Nie ma to jak porozmawiac z kimś, kto jest "na tym samym etapie" :)
 
My tez bedziemy jakos chrzcic moze jak bedzie miec 4 miesiace??ale to wyjdzie samo...zalezy od dzidziusia:):)czy bedzie grzeczny...heheheh

a moze polaczymy to z 2 latkami Patryka??
hmm sama nie wiem..bo on ma 9 lutego...ale jeszcze przemysle..:):)
kurde mam zamiar sprzatac,ale tak mi sie nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
cześć :)
U Nas niestety nie ma długiego łikendu :/
Widzę że temat chrzcin zaczęłyście :) Ja będę też najprawdopodobniej chrzest robić na Wielkanoc :) Akurat wtedy będę w Polsce, a chcę właśnie w PL robić chrzest :)
Co do zadyszki to niestety też znam ten problem :) Jeszcze trochę nie będę mogła butów wiązać :/ Ani skarpetek zakładać hehe :)
Dziewczyny które mieszkają daleko od Polski powiedzcie mi jak później będziecie się do domu dostawać ? Pewnie samolotem. Ma któraś z Was już doświadczenie jeżeli chodzi o latanie z takimi maluszkami 3-4 miesiące ? Z tego co widziałam zawsze latają jacyś rodzice z takimi maluszkami więc to nic tak strasznego :) Normalka ;) Ale ja nie mam w tym doświadczenia i wolała bym żeby mi ktoś opowiedział jak to się odbywa ;)
Życzę udanego dnia :)
P.S. A co do tych poduszek dla kobiet w ciąży ile kosztują w Polsce takie cuda ? Bo nie wiem czy warto zamówić z Polski czy kupić tutaj. Ja musiałabym zapłacić tutaj za taką poduszkę około 400 zł.
 
Ostatnia edycja:
Do góry