reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ja byłam niedawno tzn. jakieś 3 miesiące temu jako chrzestna ale nie dawaliśmy kasy tylko kupiliśmy matę edukacyjną (55 funtów) dla Maluszka i jeszcze takiego wielkiego Kubusia Puchatka (20 funtów) bo rodzice Małego zapowiedzieli żeby kupić coś Młodemu a nie dawać kasę =) A ile kasy się daję to ja Ci nie pomogę =)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Venus - zapewne jeszcze nie mialas usg polowkowego ja bym poczekala 2-3tyg i poszla na 4 d :tak:odrazu bys miala porzadnie zrobione u maluszka badania i napewno bys sie dowiedziala jaka jest plec twojego brzdaca,wydaje mi sie ze to najlepsze posuniecie:tak: Dobrze ze z dzidzia wszystko ok,to jest najwazniejsze.
 
Wróciłam niedawno z wizyty.
Bardzo dobra wiadomość to ta, że z moim maleństwem jest ok. i bardzo mnie to uspokoiło:-)
Gorsza, że nie znam płci:-(Zajrzał między nóżki, ale mówił że wszystko tam takie małe i trudno powiedzieć!!To co to za lekarz!! Niektóre dziewczyny wiedzą już w 16 tygodniu albo wcześniej..
Myślicie, że to dobry pomysł, żeby iśc na usg 3d albo 4d bez konsultacji z moim lekarzem?? Jestem teraz w 18 tygodniu. Poszłabym koło 20 tygodnia. Proszę doradźcie czy to dobry pomysł??
Venus, super, że dzidzia ładnie rośnie..a co do usg u innego lekarza - czemu nie? Co to Twojego interesuje?;-) Ja bym poszła na te 4D..
Powiedzcie mi, czy byliście u jakichś znajomych na chrzcinach ostatnio? Jesteśmy zaproszeni (nie jako chrzestni) i myślimy co się (lub ile) teraz daje :zawstydzona/y:
Rojku, ja ostatnio byłam na chrzcinach u córeczki mojego brata (też nie jako chrzestni) i daliśmy pieniążki -400zł..
 
Czesc Dziewczyny..
Właśnie wstałam. Musiałam się położyć po obiedzie, bo nawet nie miałam siły wejść pod schody. Wcześniej byłam na poczcie i w sklepie, gotowałam bogracz mojemu M. i jakoś dzień zleciał.
Aga, ciesze się bardzo, że córcia zdrowa.
Venus- ja na twoim miejscu zapisałabym się na połówkowe 4D. Ja nie żałuję, że byłam, bo wiem że dzidzia zdrowa i wszystko tak ładnie było widać i buzię i siusiaka.. :-p No i pamiątka fajna, bo dadzą film i zdjęcia.
W sobotę chyba wybiorę się do tego mojego szpitala na to spotkanie przyszłych mam , bardzo kusi mnie to USG :tak:
No nic zrobię sobię lekką kawę żeby się obudzić i czekam na wieści z waszych wizyt.
 
Czesc Dziewczyny..
Właśnie wstałam. Musiałam się położyć po obiedzie, bo nawet nie miałam siły wejść pod schody. Wcześniej byłam na poczcie i w sklepie, gotowałam bogracz mojemu M. i jakoś dzień zleciał.
Aga, ciesze się bardzo, że córcia zdrowa.
Venus- ja na twoim miejscu zapisałabym się na połówkowe 4D. Ja nie żałuję, że byłam, bo wiem że dzidzia zdrowa i wszystko tak ładnie było widać i buzię i siusiaka.. :-p No i pamiątka fajna, bo dadzą film i zdjęcia.
W sobotę chyba wybiorę się do tego mojego szpitala na to spotkanie przyszłych mam , bardzo kusi mnie to USG :tak:
No nic zrobię sobię lekką kawę żeby się obudzić i czekam na wieści z waszych wizyt.

A w ktorym tygodniu byłaś na 4 D?? Ja tak sobie myślałam, żeby iść po naszym slubie czyli po 6 sierpnia. Wtedy będzie ok 20 tygodnia. Nie będzie za wcześnie?
 
Venus, zasuwaj na 4D właśnie w okolicy 20tygodnia, nie musisz się tłumaczyć swojemu ginowi, a najważniejsze żebyś Ty była spokojna i zadowolona :tak:
ja miałam połówkowe robione właśnie w 20tygodniu, więc na pewno nie jest za wcześnie.
 
Cześć dziewczyny .
A ja dziś miałam usg połówkowe i wyniki testu na glukozę, morfologi, żelaza.
Wyniki wyszły bardzo dobrze a już sobie robiłam jazdy, że pewnie wyjdzie podwyższony cukier bo ostatnio zajadałabym się samymi słodkościami.
Usg trochę trwało z 20-30 minut. Posłuchaliśmy serduszka, naoglądaliśmy się figli i podskoków naszego małego chłopczyka, bo dziś na 100% pani doktor potwierdziła płeć a mojemu M. na pamiątkę zrobiła zdjęcie siurka z jajeczkami by był dumnym tatą. Nasz chłopiec już sobie waży 327 g i wszelakie parametry ma bez zarzutów.
Kolejną wizytę mam za miesiąc ehh i znowu zaczyna się wyczekiwanie.
 
Dziewczyny

Dziekuje wszystkim:-), tak sie dzisiaj ciesze

Venus-spokojnie koło 20-21 tyg idz sobie na to usg 3-4d- wszystko wtedy zobaczysz, i nie musisz sie tłumaczyc swojemu ginowi, ja dzisiaj jak polecialam do tego specjalisty na usg to nic mojemu ginowi nie powiedzialam.

Witch81- gratuluje syneczka, super że wszystko jest dobrze

Dziewczyny-z Warszawy i okolic-jak kiedys bedziecie potrzebowały zrobic usg i skonsultować wczesniejsze usg i uzyskac opinie dobrego lekarza to polecam Roberta Makowskiego-wszystko mi wytlumaczył, nie wysmiał moich leków oraz powoli mi wszystko pokazał na usg, jeszcze nikt tak ze mną nie oglądał maluszka-wszystkie kosteczki, profil,serduszko, wytlumaczyl mi moje obawy dotyczace genetycznych spraw-warto wydac te 200 zł.
 
Witch to gratuluję zdrowego chłopczyka =)

Ale jakoś opadłam z sił po powrocie z zakupów siedzę już chyba 2h i nadal bolą mnie strasznie łydki i nie mam siły się ruszyć powiesić prania które już jakiś czas leży w pralce =/ Do tego strasznie mu duszno mam uderzenia gorąca. Zaraz pewnie pójdę się położę do łóżka i chwilkę się zdrzemnę bo i tak zero pożytku na razie ze mnie.
 
reklama
Do góry