reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Czego używałyście do kąpieli (na początku sama woda, tak?)?
Natłuszczałyście dzidziusia oliwką, czy czym innym?
Czy uzywałyście jakiegoś sprecyfiku do brodawek? Jak tak, to jakiego?
Rojku:
1. kąpiel - najpierw myliśmy małą samą wodą uważając na pępuś, żeby go nie zalać..a potem Oilatum do kąpieli..
2. dzidzię natłuszczałam oliwką - my akurat Bambino, bo mojego chrzesniaka Johnson'n'Johnson uczulał..
3. do brodawek używałam Bepanthen maść
4. na hemoroidy (mam nadzieję, że nie będziesz musiała korzystać) maść z kasztanowca..
 
reklama
venus - co do detektora , ja mam akurat detektor SUMMER. I wiesz co, u Mnie jeszcze nie wykrywa..może to przez ułożenie łożyska albo samego Dzidziusia czy coś ale ten mój nie łapie jedyny co łąpał to taki za ponad 400 zł w gabinecie lekarskim co doktor miała :-(
Ale oczywiście jeśli kupisz to życzę CI z całego serduszka być od razu słyszała swoje Maleństwo:-)
 
Cześć dziewczyny :-)
Ja sobie dzisiaj pospałam bo wstałam po 10-tej, za oknem słoneczko świeci cieplutko (w końcu) więc może później wybiorę się na jakiś spacerek.

rojku
co do kosmetyków do kąpieli i natłuszczania malucha to ja słyszałam że Johnson'n'Johnson uczula i każdy mi odradza tych kosmetyków dla Maluszka najlepiej ponoć używać Bambino lub Nivea =)

A ja dzisiaj nie czuję Kruszynki i już sobie głupoty wbijam w głowę że coś jest nie tak, a mój na to z tekstem że dziecko jest leniwe po mamusi i nie chce mu się ruszać ha ha ha.

Miłego dnia grudnióweczki =)
 
Buziaki :-) Ależ słonko piękne za oknem u mnie! :-)

Nereida ja tez mam ten detektor summer i kurczę do kitu on jest chyba :dry:
Żabcia ja nie czuję od poniedziałku :-( To te nasze stresy, mówię Ci... :dry:
Venus masz wiadomość prywatną ode mnie ;-)

Dużo nas jutro ma wizyty! :szok: Majeczka, Ewka007, Asia_l, Bajeczka, ja... :-D
 
Ostatnia edycja:
Sergveena dzięki, jak wrócę od lekarza napewno Ci odpiszę:-) Teraz nie mam do tego głowy. Jeszcze tylko 3 godziny do wizyty!!:szok:
 
A ja dzisiaj nie czuję Kruszynki i już sobie głupoty wbijam w głowę że coś jest nie tak, a mój na to z tekstem że dziecko jest leniwe po mamusi i nie chce mu się ruszać ha ha ha.
Żabcia, dowciapny ten Twój mężczyzna..;-)
Dużo nas jutro ma wizyty! :szok: Majeczka, Ewka007, Asia_l, Bajeczka, ja... :-D
Sporo faktycznie, ale za wszystkie będziemy trzymać kciuki!!!:tak::-)
 
Ja mam ten detektor GRACO i też według mnie jest do bani nic nie słychać ...

Może Serg masz rację że to przez stres (a tego mi ostatnio nie brakuję) Dzidzia się nie odzywa, chyba muszę się bardziej opanować ale to nie jest takie proste =/

Oj ciekawa jestem czy po jutrzejszych Waszych wizytach przybędzie więcej dziewczynek czy chłopców =)
 
Żabcia, właśnie tego spania do 10tej mi brakuje, ale postaram się jeszcze do października popracować, zobaczymy czy się uda :-D
moja dzidzia też dziś leniwa, od czasu do czasu coś tam delikatnie mnie smyrnie, ale ogólnie to cisza. Może wieczorem się rozrusza.

Faktycznie dziś trochę wizyt, trzymam kciuki, żeby wieści były pomyślne i dziewczyny, szybko wracajcie z relacjami :tak:

ja dziś mam w pracy małe urwanie głowy, no i dodatkowo jak było kilka dni spokoju to dziś znów mini migrenka się przyplątała :-(
i dodatkowe moje utrapienie to pękające naczynka, już chyba wszędzie mi popękały, na nogach kilka, na dłoniach, rękach, nawet ostatnio znalazłam jedno pęknięte na szyi i o zgrozo na twarzy :wściekła/y: mam nadzieję, że uda mi się je po porodzie jakoś laserowo usunąć.

no i z newsów ciążowych, wczoraj mierzyłam w domu sukienki, żeby zdecydować, w czym mogłabym pójść ostatecznie na wesele za tydzień i cholerka w jednej takiej przylegającej na brzuchu widać mi wystający pępek :-D czyli jednak wylazł na wierzch haha
 
reklama
witam moje kobietki
a ja z chałupek wróciłam :-)

więc tak co do maluszka i ja nic nie używałam sama woda oliwka tak jak koleżanka pisała Bambino lub nivea też jest łagodny :-)

kochane trzymam kciuki za wszystkie kobietki i wasze jutrzejsze wizyty

a jaaa wczoraj się najadłam wieczorem jak nigdy ale za to druga noc w całości przespana :)słoneczko świeci troszkę duszno ale daje rade :-)
życzę miłego dnia
a ja śmigam bo cos mnie wzięło na parówki drobiowe i melisie:zawstydzona/y:
 
Do góry