reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witam Mamusie i Tatusia:-)

Nie odzywałam sie z jakis tydzień na forum ale codziennie Was podczytywałam i cieszyłam sie z każdej dobrej wiadomości:-), musialam ochłonąć po wizycie połówkowej, bardzo sie zestresowałam tym ze jedna miedniczka jest wieksza,normalnie depresja totalna ze moze byc cos nie tak.

Dzisiaj byłam jednak na wizycie u specjalisty i wszystko sie wyprostowało:-), miedniczki nerkowe w takiej samej wielkosci i reszta tez super, malutka ma juz 380gr i rosnie jak na drożdzach. Dziewczyny nie macie pojecia jaka to dla mnie ulga juz sobie wymyslalam ze niewiadomo co jest. Jeszcze tylko konsultacja z ginem wynikow moczu bo duzo bakterii mam i i ciala ketonowe sie w moczu pojawiły.

Co do ruchów, to naprawde to sie sprawdza ze jak jestesmy zestresowane to maluszek sie nie rusza bo on odczuwa naze emocje, moja malutka przez ten tydzien przez moj stres bardzo rzadko dawała znać o sobie a wczesniej czesto.

Trzymam kciuki za wszystkie kobietki mające jutro usg!!!!!!

Oto zdjecia mojej Oleńki:-)
 

Załączniki

  • Ola.jpg
    Ola.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 39
  • ola2.jpg
    ola2.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Agapa wolałabym na BB nie pokazywać ;-) no, chyba że później się pokuszę i na zamkniętym wstawię ;-)
Nie zmuszam i rozumiem, ale ...:-D

Witam Mamusie i Tatusia:-)

Nie odzywałam sie z jakis tydzień na forum ale codziennie Was podczytywałam i cieszyłam sie z każdej dobrej wiadomości:-), musialam ochłonąć po wizycie połówkowej, bardzo sie zestresowałam tym ze jedna miedniczka jest wieksza,normalnie depresja totalna ze moze byc cos nie tak.

Dzisiaj byłam jednak na wizycie u specjalisty i wszystko sie wyprostowało:-), miedniczki nerkowe w takiej samej wielkosci i reszta tez super, malutka ma juz 380gr i rosnie jak na drożdzach. Dziewczyny nie macie pojecia jaka to dla mnie ulga juz sobie wymyslalam ze niewiadomo co jest. Jeszcze tylko konsultacja z ginem wynikow moczu bo duzo bakterii mam i i ciala ketonowe sie w moczu pojawiły.

Co do ruchów, to naprawde to sie sprawdza ze jak jestesmy zestresowane to maluszek sie nie rusza bo on odczuwa naze emocje, moja malutka przez ten tydzien przez moj stres bardzo rzadko dawała znać o sobie a wczesniej czesto.

Trzymam kciuki za wszystkie kobietki mające jutro usg!!!!!!

Oto zdjecia mojej Oleńki:-)
Cieszę się razem z tobą że wszystko skończyło się pomyślnie. Zdjątka Oleńki przecudne :-)


Któraś pytała o kosmetyki dla dzieci.
1. Do mycia ja od początku używałam mydełko bambino
2. Do brodawek bepanten
3. Oliwka też najlepiej bambino, bo johnson często uczula
4. Na hemoroidy dzięki Bogu nie musiałam bo ich nie miałam

Ja ruchy czuję codziennie, ale czasem są sporadyczne czyli dzidziolek mi śpi :) i daje tylko mamusi znać że jest ok :D
 
Witam,witam kochane/ni :-)

a ja wlasnie sobie siedzie w Ożarowie ,moj M układa kafelki a ja stukam na BB:tak:
Trzymam kciuki za mamuski które maja jutro Usg- duzo was:-)dobrze bedzie troche relacji na BB i cosik do poczytania.
Aga7602 - gratuluje udanej wizyty-fotki rewelacja:) duza ta Twoja Oleńka,widzisz tak sie denerowalas a tu taka niespodzianka i wszystko jest w jak najlepszym porzadku:tak:
U mnie samopoczucie nawet ok ,troszke zaspana chodze ale taka pogoda ,,niestety chyba w tym roku lata nie bedzie :cool: moze to i dobrze chociaz nie bedziemy sie mordowac w te upaly oby tylko nie padało ;-)
Wczoraj sie wystraszyłam ,oczywiście panika na caly dom bo wyczytałam na stronie kliniki gdzie jestem zapisana na usg 4d (połowkowe) ze w soboty i w niedziele zamkniete !!! dzwonie do nich ,nie moge sie dodzwonić- pol dnia czekalam na odzew ...wreszcie sie dodzwonilam i mowie babce ze na sobote mam USG a doczytalam sie ze klinika jest zamknieta , a ona mi powiedziala ze 2 razy w miesiacu w soboty maja otwarte ,tym bardziej jak jest duzo klientek i zebym sie nie martwila ze wszystko ok i wizyta jest na sobote na 17.30 :-pufffff... ale mi przeszlo :tak:jakby znowu cos nie wypalilo to bym sie z lekka wkuuuurzyła:-)
Milego dnia mamusie no i tatusie:-)
 
Wróciłam niedawno z wizyty.

Bardzo dobra wiadomość to ta, że z moim maleństwem jest ok. i bardzo mnie to uspokoiło:-)

Gorsza, że nie znam płci:-(Zajrzał między nóżki, ale mówił że wszystko tam takie małe i trudno powiedzieć!!To co to za lekarz!! Niektóre dziewczyny wiedzą już w 16 tygodniu albo wcześniej..

Myślicie, że to dobry pomysł, żeby iśc na usg 3d albo 4d bez konsultacji z moim lekarzem?? Jestem teraz w 18 tygodniu. Poszłabym koło 20 tygodnia. Proszę doradźcie czy to dobry pomysł??
 
aga7602 cieszę się, że wszystko w porządku

Powiedzcie mi, czy byliście u jakichś znajomych na chrzcinach ostatnio? Jesteśmy zaproszeni (nie jako chrzestni) i myślimy co się (lub ile) teraz daje :zawstydzona/y:

venus ja swojemu nie mówiłam, że byłam i nie pytałam się :) przecież nie idziesz, żeby Cię drugi leczył, tylko chcesz podglądnąć. Płeć poznałam dopiero w 19t1d. Lepiej się nastawić tak, że można nie poznać i do porodu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
venus27
ciesze się ,że z dzidzia wszystko ok :-)
jeśli czujesz taka potrzebę to zapisz się na usg do innego lekarza
a co do lekarzy ja nie mam lepszego mój gin powiedział ,ze na 100%powie mi płeć w 23 tygodniu a ja byłam zmuszona iść państwowo go gina z własnej głupoty ale już w 18 tygodniu wiedziałam kto zamieszkuje mój brzuszek a swojemu nic nie powiedziałam ,że byłam u innego lekarza ;-)
 
Do góry