reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Hej dziewczyny!

Wróciłam właśnie od lekarza i jestem cała w skowronkach!!! :-D Szyjka długa i wszystko w super. Wyniki krwi nie odbiegają od normy na tyle, żeby to martwiło. Hemoglobina spada, ale buraki,brokuły i szpinak mają pomóc. Doktor zrobiła usg dopochwowe żeby sprawdzić jak szyjka wygląda, a moja dzidzia siedzi sobie dupką w dole i było widać wargi sromowe. :-D Też je widziałam, więc na 100% będzie dziewczynka, AMELKA! Ależ jestem szczęśliwa, (choć gdyby był chłopczyk cieszyłabym się tak samo).:-D No teraz mogę kupować różowe ciuszki. :-)
Więcej o mojej córeczce dowiem się 8sierpnia na usg.

Mogę chodzić do szkoły rodzenia, mam zaświadczenie. Jutro podzwonię i poedukuję się trochę o porodzie i noworodku.

Miłego wieczorku!
 
venus - ja w aptece kupiłam jakiś krem na składnikach naturalnych na opryszczki i zajady z drzewa herbacianego i lawendy. Ale wiesz używam go 2,5 dnia i jakoś wielkiej poprawy nie czuje...może takie malutkie coś co mi się dopiero zaczynało w drugim kąciku ust ustąpiło ale to co miałam już rankę i zaczerwienione bardzo tak jest dalej - do tego krem jest biały o -dość rzadki ale taki jak pasta do zębów i jak się weżre w tę rankę to trudno go zmyć i ciągne mam coś białego przy ustach ...


dagne - doskonale Cię rozumiem, tez nie czuję ruchów, mój dopler nie wykrywa serduszka i sie co i raz boje...i też mam USG 8 sierpnia dopiero - BĘDZIE DOBRZE KOCHANA!!! A jeśli się aż tak niepokoisz zadzwoń do lekarza - może zwolniło się jakieś miejsce wcześniej - ja tak często robie jak coś Mnie zadręcza... :-)
 
reklama
venus - ja w aptece kupiłam jakiś krem na składnikach naturalnych na opryszczki i zajady z drzewa herbacianego i lawendy. Ale wiesz używam go 2,5 dnia i jakoś wielkiej poprawy nie czuje...może takie malutkie coś co mi się dopiero zaczynało w drugim kąciku ust ustąpiło ale to co miałam już rankę i zaczerwienione bardzo tak jest dalej - do tego krem jest biały o -dość rzadki ale taki jak pasta do zębów i jak się weżre w tę rankę to trudno go zmyć i ciągne mam coś białego przy ustach ..

Nereida u mnie te zajady wyglądają paskudnie. Muszę wejść do apteki i zapytac o coś, bo za tydzień ślub!!!!!!!!

Dzisiaj mam wizytę u lekarza. Od 6 już nie mogę zasnąć! Wiem, że dla Was wizyta to też mega stres tak jak dla mnie. NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY BYŁO ZDROWE!
Fajnieby było gdybym poznała płeć, ale nie nastawiam się bo będę zawiedziona tym, ze mi pewnie nie powie...
 
Do góry