reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
katarinka gratuluje córci:-)
Ja mam usg jutro o 18.20 więc też czekam z niecierpliwością czy poznam w końcu płeć.
Wczoraj jakoś dziwnie miałam taki jakby ciężki brzuch, ledwo doszłam do domu i od razu do łóżka.
Byłam rano przed pracą jeszcze zrobić badania tzn oddałam krew i mocz do badania - zobacze czy wszystko ok. Teraz leniwie siedze i czekam na koniec pracy chociaż zaraz musze jechac poszkolić troche ludzi. Zjadłam jagodziankę, więc drugie śniadanko bedzie póżniej:-p
 
Cześć mamusie, ale natworzyłyście stron!:-)
Mamusiom po wizytach gratuluję kolejnych poznanych płci;-) i trzymam kciuki za kolejne wizyty, bo troszkę ich będzie..:-)
Kota, a Twoje zdjęcia 4D są bajeczne!!zazdroszczę;-)
U nas też w końcu słońce, mam nadzieję, że zagości na dłużej, niż tylko jeden dzień..
 
:-)Witamy kolejną Grudniową Księżniczkę- Amelkę, Katarnika Gratuluję:tak:
Ale dziś u mnie paskudnie...szaro-buro...czyzby to już jesień...
Jutro moja wizyta u Gin...czekam na nią jak nie wiem na co...mam tyle pytań...OBAW
Za tydzień w nastepną sobotę mam usg połówkowe.
Czekam na relacje mamuś z dzisiejszych wizyt i usg.
 
:-)Witamy kolejną Grudniową Księżniczkę- Amelkę, Katarnika Gratuluję:tak:
Ale dziś u mnie paskudnie...szaro-buro...czyzby to już jesień...
Jutro moja wizyta u Gin...czekam na nią jak nie wiem na co...mam tyle pytań...OBAW
Za tydzień w nastepną sobotę mam usg połówkowe.
Czekam na relacje mamuś z dzisiejszych wizyt i usg.

Majeczka ja jak idę do lekarza to jestem tak zestresowana, że prawie o nic nie pytam :-( W sumie sam mi mówi czy wszystko ok czy nie.... Moja wizyta o 15!!! Siedzę jak na szpilkach.

Katarinka gratuluję córeczki, dużo bym dała żeby wiedzieć co mam w brzuszku:-)

Dziewczyny ile kosztuje ten detektor do słuchania serduszka maleństwa?
 
Majeczka ja jak idę do lekarza to jestem tak zestresowana, że prawie o nic nie pytam :-( W sumie sam mi mówi czy wszystko ok czy nie.... Moja wizyta o 15!!! Siedzę jak na szpilkach.

Katarinka gratuluję córeczki, dużo bym dała żeby wiedzieć co mam w brzuszku:-)

Dziewczyny ile kosztuje ten detektor do słuchania serduszka maleństwa?

Pytaj dziewczyno-najlepiej zapisuj pytania jakie Ci po główce chodzą-bo u Gin.czasem wypada z głowy o co trzeba było zapytać:tak:
Co do Detektora-znalazłam taki na allegro za 180zł http://allegro.pl/detektor-tetna-plodu-lcd-zel-usg-fv-gw-wys24h-i1717458257.html\

Też chciałabym już znać płeć...
 
Witam wszystkie przyszłe mamcie;-)
Jak mija ranek? U mnie dużooooo prania.
Wczoraj mój mąż mi oznajmił, że nie może jechać ze mną na usg ponieważ ma trasę, jestem tym przygnębiona bo cieszyłam się, że razem dowiemy się płci naszego dzieciątka ale zadeklarował się mój tata, że ze mną pójdzie, już widzę miny tych kobietek które pomyślą, że to mój M:-D

Katarinka no to wielkie gratulacje córci!!!

pozdrawiam;-)
 
Witajcie
Dziś się wyleniłam długo, wstałam po 10 - szaleństwo, a Wy kobietki w pracy już tyle godzin! :szok:
Zrobiłam sobie listę co trzeba kupić - przeglądałam listy innych mamuś wcześniej zrobionych, bo ja z tych niedoświadczonych i mam parę pytań.
Czego używałyście do kąpieli (na początku sama woda, tak?)?
Natłuszczałyście dzidziusia oliwką, czy czym innym?
Czy uzywałyście jakiegoś sprecyfiku do brodawek? Jak tak, to jakiego?

Wiem, że to wcześnie, ale siedze w domu i tak już mnie ciągnie do poszerzania wiedzy :)
Zaczęłam też czytać o metodach łagodzenia bólu. Czy któraś z Was używała, albo słyszała opinie o Elle Tens? Szukam też opinii o Epi-no, bo te na stronie dystrybutora wydają mi się przesłodzone. Muszę to też dopisać do pytań do mojego gina.

Karinka gratuluję córci!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam w nareszcie słoneczny dzień :)

Ja wczoraj miałam paskudny dzień ... od rana zaczęłam mierzyc cukier ( w 1szej ciąży cukrzyca z insuliną) rano był ok ale po sniadaniu i obiedzie kosmos :-( obawiam się,że i tym razem nie obejdzie się bez zastrzyków:no:
Martwie się cały czas o maleństwo, czy żyje i czy wszystko w porządku i rano jak M. o 5 do pracy wychodzi to zasnąć nie mogę z nerwów, ale dzisiaj poczułam kolejne 4 uderzenia, mam nadzieje,że to moja dzidzia daje mi znaki,że wszystko ok

Jutro wyczekiwane usg mam o 11.30 ale wcześniej o 8.40 endokrynolog a potem przejazd do szpitala i badania mocz,krew aż wreszcie usg:tak:
tak mi sie marzy,żeby było ok i żebym poznała płeć, chyba bym w podskokach z tego szpitala wyszła :-D
Serg- a to jestes utalentowaną grudniówką :)

Dagne- trzymam kciuki,żebyś jeszcze w tym tygodniu poczuła mocnego kopa! i na pewno tak będzie, w końcu jeszcze nie jest najgorzej z tygodniami ciązy u Ciebie więc malc ma czas!!!!

Katarina- gratuluje, niech Amelka się pięknie rozwija !

Venus- ja Cię rozumie, potrafie się tak zaciąć u lekarza,że masakra, na ostatnim usg nawet o zdjęcie maluszka nie poprosiłam taki miałam stres, Czekam na wieści z Twojej wizyty!!!

uciekam na razie się myć, potem koljne badanie cukru i wyjście z córcią na plac zabaw bo w końcu słoneczko:cool2:
 
Do góry