reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Kota, trzymaj się dzielnie i wracaj szybko zdrowa.
Ja trochę poleżałam i takiego miałam smaka na coś słodkiego że wcinam teraz seven day'sa double.. Niezdrowe ale pyszne, chyba mi dzidzia wybaczy. Zjadłabym nektarynkę, ale nie mam, a w taki deszcz strach wyjść gdziekolwiek.. :(
Nuda, nuda, nuda.. Jak to w niedzielę.
 
reklama
Kota, wracaj szybciutko do nas!!Ale teraz przynajmniej spokojnie odpoczniesz..
Asko_ - ale ciacha..mniam mniam:-)..ja też chce..do tej kawy od Klariss, hihi.

I już po weekendzie, mam nadzieję, że pogoda się poprawi w końcu..ja już wolę słoneczko!:tak:
 
kurde mam ochote na pizze;/
siedze juz sama Mlody spi mama pojechala i nudy...

Luki moj wraca w srode jutro 2 tygodnie jak go nie ma;:)-(
 
Witam sie ponownie:) dopiero wróciłam z pracy, niestety szefosweo mnie nawiedziło, wiec jako przykładna pracownica nie siedziałam na kompie tylko cieżko pracowałam ;D jestem padnieta, jednak 10h troche mnie juz meczy....
 
Witam po dość długiej nieobecności. W czwartek mieliśmy wizytę podczas której dowiedzieliśmy się, że na 70% będzie chłopak - M. mi mówił, że on tam widział "sisioka" jak nic. Nasz Pan Okruszek - bo tak na niego mówimy ( imię jeszcze nie wybrane ) waży już 173g i miewa się dobrze. Odpoczywał sobie po obfitym śniadaniu mamy .
Kolejna wizytę mam na 28lipca będzie to już połówkowe usg a dwa dni wcześniej mam zrobić test glukozy.
dsc01334bx.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

A to Nasz Wielka Stopa 1cm 21mm
 
Witam się wieczorkiem

agapa mój mąz miał podobna sytuacje , przeciał sie myjac kieliszek , przez 4 miechy nie miał czucia w palcu potem samo przeszło

asko_ wyslalam priv

ANKARIANNA KURCZE ALE PRZEJSCIA WAZNE , ZE WSZYSTKO ok
SUPER ZDJECIA Z 4D sliczna pamiatka

dziewczyny zimno u nas strasznie
sikam normalnie co 5 min
mnie sie chche ciagle spac po dniu z moimi rozkrzyczanymi dziewczynkami padam jak kawka wczoraj zasnełam o 21:20 !!!!!

w H&M tez sie obkupiłam sobie 2 tuniki a dzieciako 7szt ubran za 9 ubran zaplacilam 160zł !!!!!
kurcze a durna nie pomyslałam o spodniach ciązowych
kurcze w getrach smigam non stop , kupiłam na allegro ciązowe na lato 3/4 z koronka i jedne cieplejsze długie
chyba sie jeszcze raz do H&M przejade po spodnie !!!
 
mnie też naszło wczoraj na pizzę,droga była,ale palce lizać :-p dziewczyny macie czasem takie uczucie rwania w pochwie,naciągania i takiego luzu jakbyście były w pochwie takie jakieś"szerokie"?
 
szerokie w pochwie hahahaha- dobre:p ;D
Ja nie mam czegos takiego, może za wcześnie jeszcze i później przyjdzie mi a to pora:>
 
reklama
mnie też naszło wczoraj na pizzę,droga była,ale palce lizać :-p dziewczyny macie czasem takie uczucie rwania w pochwie,naciągania i takiego luzu jakbyście były w pochwie takie jakieś"szerokie"?


jeszcze dwa kawalki mam na jutro:):)
agniesia ja tez mam jak siedze takie naciaganie,czasem mam wrazenie ze to rana po pierwszej ciazy;/
jak Juleczka sie czuje??
 
Do góry