reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Cześć Kochane

U mnie też pogoda do bani, nie żebym teskniła za upałami,ale tak ponuro jest no i pada:-(

Ja jeszcze łaże w pizamie nie moge sie zmobilizować do niczego, byłam wczoraj na zakupach naprzymierzałam sie i w końcu nic nie kupiłam:zawstydzona/y:, kurcze niezdecydowanie mnie jakies dopadło:-(

Klarris1- normalnie takiego smaka mi narobiłaś na kawke:-). Ja jeszcze od kiedy jestem w ciązy nie piłam kawki, najpiew mnie odrzucały mdłości a teraz jakoś nie wrócilam do picia, a ja taki kawosz byłam-3 to była norma


Phelania-zdrówka życze, kuruj sie.

Freiya- moj wczoraj na noc był w pracy, teraz spi i dzisiaj tez na noc idzie, wiec też tak jakby sama dzisiaj jestem.

Mysle co zrobic na obiad zeby sie nie narobić- lenistwo mam mega i apetyt ostatnio kiepski,tylko lody i owoce bym jadła.

Asko jak zobaczyłam takie pyszności to normalnie bym najchetniej wprosiła sie do Ciebie na to ciasto,mniam mniam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Też mam lenia i nic mi się nie chce robić, a zwłaszcza obiadku dla samej siebie, więc postanowiłam się zmobilizować, ubrać, wziąć parasol i przespacerować na obiad do babci. :D
 
Witajcie
U nas na odwrót upał, super bo mam już dość tej pochmurnej pogody.
klariss przypomniałaś mi o kawce bo dziś jakoś zapomniałam wypić, ale tej twojej to na pewno bym spróbowała.

Ja mam dziś lenia, obiadu nie chce mi się robić więc zrobimy grilla. Mojemu to pasuje bo on chętny na mięso w każdej postaci. Maya poszaleje w ogródku więc nie będę z nią na spacer szła w tym upale.

Pozdrawiam mamusie i udanej niedzieli
 
hehe widzę, że kawka ma powodzenie :)

asco Twoje ciacha wyglądają mega apetycznie, ze mnie niestety kiepska kucharka, a co dopiero cukiernik...w tych dziedzinach zostawiam w wiekszości pole do popisu dla mojego męża, bo on jest kucharzem i cukiernikiem, nie praktykującym w zawodzie, ale za to w domu może dać upust swoim wizją kulinarnym, jak dla mnie spoko ;]

a ja teraz chcialam sie pochwalić, że od trzech dni już na 100% czuję ruchy maleństwa, myślałam jakiś czas temu, że już je czuję i być może tak było, ale teraz to juz jest pewniak :) Jeszcze są delikatne i mało kiedy, ale TO JEST TO!!! :)
 
a ja teraz chcialam sie pochwalić, że od trzech dni już na 100% czuję ruchy maleństwa, myślałam jakiś czas temu, że już je czuję i być może tak było, ale teraz to juz jest pewniak :) Jeszcze są delikatne i mało kiedy, ale TO JEST TO!!! :)
To super, przynajmniej jak maleństwo się rusza, to mamusia spokojniejsza. Ja wczoraj wieczorem też poczułam małe co nieco, ale jeszcze nie jestem pewna czy to to, więc się nie chwalę. Właśnie zjadłam obiad i trochę odpoczywam, bo ta pogoda powoduje, że człowiekowi nic się nie chce. no właśnie już zaczynam ziewać.
 
Witajcie!!
U nas tez pogoda do bani ze nawet szkoada pisac..

Dziewczyny prosze nie wklejac takich pysznych kawe i ciast bo zaraz mi zamoknie komputer od sliny mniam mniamm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak mlody sie obudzi to musze pojechac do cukierni:p:p:p:p
 
Cześć.
U mnie też pogoda dupna :-(, ale prześwituje słoneczko przez chmurki.

Nie wiem czy zauważyłyście, ale Kota napisała na wątku "Na sygnale" że leży w szpitalu na patologi ciąży :szok:

No właśnie widziałam. Kurcze mam nadzieję że to nic poważniego. Dziewczyny nie piszcie tam komentarzy bo robi się bałagan, tam niech będą same sms itp. No ale dopiero się uczymy:-) Ma ktoś do niej tel żeby się dowiedzieć co i jak?
 
hej dziewczyny!
u mnie deszczowo i taki tez mam humor... do tego poklocilam sie z m.
tymczasem wezme sie za gotowanie, moze mi przejdzie, jak sie czyms zajme....
Te ciasteczka i ta kawka.... uczta dla podniebienia:)
Milej niedzieli!
 
reklama
cześć mamusie,
to ja się też Wam pochwalę: od paru dni czuję ruchy!!! oj i to jakie w sumie:) maja gin powiedziała że to wcześnie więc która nie czuje głowa do góry:)
buziaki
 
Do góry