reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

reklama
hej!!
przepraszam, ze nie odzywalam sie ale przy juz dwojce dzieciaczkow jest co robic, tym bardziej ze pogoda dopisuje i cale dnie spedzamy na podworku :)
jestem mamą Jagodki , która ma prawie 6 lat i Jaśminki 2 latka 6 lipca kończy.
ta ciąża zupełnie nie była planowana, wiec wieści o niej nie były dla mnie zbyt radosne jak przy dziewczynkach, bo miałam iść do pracy, na studia, po prostu zainwestować w siebie, ale widać, ma być inaczej teraz już jak powoli oswajamy się z mężem, to jest zupełnie inaczej, choć będzie nam ciasno i ciężko finansowo, to mamy nadzieje ze wszystko się ułoży:)

a jak minąl Wam weekend??
gdyby nie moje nastroje (nagle wpadanie w złość i płacz) to było by fajnie, pogoda dopisała, byliśmy wczoraj na płazy, o jak odpoczęłam, mąż zajął się dziewczynami a ja poleżałam na kocyku i wsłuchiwałam się w szum morza, chyba muszę częściej takie wypady robić bo tak się wyciszyłam, jedynie Jaśminka strasznie przeżywała plażowe zabawy w nocy, że całą noc spała ze mną, bo jak nie to był płacz.

miłego dzionka :)
 
Cześć Kasiubzymek! :laugh2:
Ostatnio w ogóle małe "zastoje" na forum, Dziewczyny chyba łapią słonko - i bardzo dobrze! :tak: Zazdroszczę wypadu nad morze ;-) Ja pochodzę z gór, ale teraz to już w ogóle daleko od jakiejś fajnej plaży mieszkam i jeszcze minie trochę czasu, zanim wybierzemy się nad wielką wodę ;-) Córeczki masz przeurocze! :laugh2:

Gosia39 zapraszamy :tak: Napisz nam coś więcej o sobie :tak:

Ewka007 co słychać? :-)

Dziewczyny! Wyłazić z krzaków!!! :blink: :-)

Ja za niecałą godzinkę zmykam do kolejnego urzędu "przypomnieć się" o ten zasiłek dla bezrobotnych. Przez te AŻ CZTERY DNI PRACY został mi oczywiście odebrany i muszę wyjaśnić co i jak ;-) Oficjalnie powiadam, że dałam sobie święty spokój z szukaniem pracy... Teoretycznie było kilka miejsc, w których mogłam pracować, ale jak słyszą o ciąży to zaczynają traktować człowieka jak powietrze - staję się niewidzialna :confused: No nic, w połączeniu z samopoczuciem na co dzień, kiedy zdarzają mi się chwile, ale też i dłuuugie godziny z mdłościami, bólami, zmęczeniem doszłam do wniosku, że nie warto sobie żył wypruwać. Zostaję w domu, na zasiłku dla bezrobotnych i, mam nadzieję, na paru innych. Starałam się, naprawdę. Ale do jasnej cholerci - nie da się zrobić czasami więcej, niż by się chciało. Trudno :-(
 
Hej dziewczyny :)
Od razu mówię, że jak tylko wpadam na lapka to Was podczytuję :) cieszę się, że wizyty jak dotąd przebiegają pozytywnie :) to nastraja optymizmem :)
nie piszę często, bo jestem (już nareszcie) na końcówce remontu.... jeszcze tylko dziś tarcie ścian i malowanie, listwy panelowe założy się po 1 (z wiadomych względów), no i płytki na korytarz (stare budownictwo zasmuca- koszty, koszty, koszty...) spłukaliśmy się momentalnie, ale za to dopóki nie wybudujemy się, dom rodzinny stanie się bardziej przyjazny :)
Egzaminy na uniwerku do przodu, no chyba że zaskoczy mnie koleś od filozofii przy wpisach ;p
Życzę miłego, spokojnego i wesołego dnia, bo pogoda robi się coraz piękniejsza :)
 
A ja siedze w pracy i próbuje coś zrobic pozytywnego bo tak naprawde to wysiedziałabym tylko swoje i poszła do domku - nic mi się nie chce - gdzie ta energia się podziała.
Musze okna myć, a tu du..pa. Przed urlopem chciałabym się ze wszystkim uporać, ale dzisiaj musze jeszcze na konferencje jechać, żeby podsumowac rok, a jestem opiekunem grupy więc musze-buee.
 
cześć mamuśki
witaj Gosia
serge i bardzo dobrze odpocznij sobie zasiłek dostaniesz i tak biegałaś jak mało która szukałaś pracy i starczy teraz zajmij sie sobą i kruszynką odpoczynek dobrze wam zrobi :)
Kasia moja też nie myła planowana ....ale zaskoczenie pozytywne bo dwa lata się staraliśmy o potomka ...i nic w końcu odpuściłam i prosze mam wielką piłeczke az stup nie widze na stojąco hihihi
dange jeszcze troszkę i skończycie :)
jejku jak ja bym chciała mieć domek z ogrodem a co mam ...bloki hmmmmm no cóż życie bywa zaskakujące

a ja robię sobie rosołek ...pije kawkę...i humorek dopisuje :)
wyprawiłam męża do pracy ,młoda u cioci mam cisze i spokój :)
więc i wam życzę pozytywnego nastawienia i miłego dzionka kobietki :)
 
cześć mamusie,
oj ja to weteranka jestem to moja trzecia ciąża:) a mam 39 lat:) ale żeby nie było 3 lata robiliśmy i radość ogromna!!
mam jeszcze dwie córki 10 i 16 lat cudowne obie , kota też babeczkę no i męża:)
bardzo się martwię ale to pewnie jak my wszystkie tutaj tylko jak byłam młodsza to mniej świadoma i zmartwienia chyba też mniejsze chociaż to dawno było to może nie pamiętam tak dobrze.....generalnie "siedzę" na 40-stkach ale tam jest nas niestety nie za dużo:)
na zwolnieniu praktycznie od 10 tygodnia, czuję się dobrze, wyniki na razie ok ale jeszcze dużo badań przede mną:)
fajnie ze tak można sobie pozaglądać tu i ówdzie bo mi raźniej od razu a jeszcze trochę do grudnia czasu zostało ale w towarzystwie czas szybko płynie...
miłego dnia wam życzę mamusie:)
 
reklama
Dzień DObry

Gratuluje udanych wizyt

ciekawe ja tam tez widziałam takie cos sterczacego na USg na filmiku, a lekarz tez stwierdził, że to za wczesnie na rozpoznanie płci
mam nadzieje, że poznam ją 20 lipca

u mnie od rana kłótnie i bitwy miedzy dziewczynkami
musze iśc towarzystwo ujarzmić
pozdrawiam
 
Do góry