reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Dziewczyny, czy którąkolwiek z Was pobolewa brzuszek? Bo się zaczynam martwić, w necie wyczytałam, bo takie kłujące pobolewanie od czasu do czasu jest normą w 2 trymestrze, a tutaj nikogo nic? :dry:
Mnie parę dni temu bolał brzuch i ogólnie czułąm się słabo.. Już chciałam dzwonić do lekarza. Ale położyłam się na godzinę do łóżka i przeszło. Może kąpiel albo chwila odpoczynku pomoże..
 
kota - mnie to praktycznie non stop ciągnie a kłuje jak dłużej chodzę albo stoję... czasem tez tak bez powodu w różnych miejscach - to na środku to z lewej to z dołu.... też nie wiem co o tym myśleć - teraz też mi przychodzi do głowy ze może to i reakcja zmniejszenia dawki luteiny...bo zmniejszyłam z 2xpo 2 tabl na 2x po jednej... no ale mam nadzieję, że ani moje ani Twoje bóle nie świadczą o niczym innym niż o tym, że nasze dzieciaczki rosną!!! :-)
Kurczę pogoda taka ładna a ja w szaliku siedzę nasmarowana jakimś padziajstwem bo chyba zawiało :-/
 
co do kłucia to niestety u mnie tez są zazwyczaj z lewej strony, staram się wtedy poleżeć
cycochy tez mnie bola , jeszcze moja młodsza córka ciagle sie wspina łapiac mnie za prawa piers az mi siniaka zrobiła masakra !!!
lece troche popracowac

kurcze przy dwójce dzieci rzeczywiscie mnóstwo pracy

ale damy rade przy trójce ?? mam nazdzieje
 
dziękuję Wam, kochane jesteście!
dla pewności jadę jutro do mojego gina, złapię go przed samym wyjazdem na urlop, a nie chcę iśc do innego lekarza, wolę narobić trochę trochę paniki i być spokojniejsza, niż zadręczać się przez 2 tygodnie, już się umówiłam na wizytę, jakoś między pacjentkami mnie przyjmie. mam nadzieję, że wszystko jest ok i że faktycznie dzidzia rośnie i stąd te kłucia i bóle.
 
mnie jak pobolewa brzuszek to do wanny pełnej wchodzę:) naprawdę jest ulga.... trudno wody trochę namarnuję ale ulga jest duża:)
a na cycki to chyba nie ma żadnej rady co? przynajmniej ja nic nie wymyśliłam:)
 
mnie dzis brzuch caly dzien pobolewa, co prawda nie mocno, ale....
Trzymajmy sie i nie dajmy sie zwariowac!;-)
A deszcz ciagle pada... mam juz dosc...:no:
 
reklama
mnie jak pobolewa brzuszek to do wanny pełnej wchodzę:) naprawdę jest ulga.... trudno wody trochę namarnuję ale ulga jest duża:)
a na cycki to chyba nie ma żadnej rady co? przynajmniej ja nic nie wymyśliłam:)

Mam tylko nadzieję, że woda nie jest gorąca? :szok: Bo inaczej, możesz wywołać skurcze albo z przegrzania odklei się łożysko! :no: :szok: Najlepiej dla nas kąpać się w wodzie o temperaturze takiej, w jakiej kąpie się noworodka. Ja mam już termometr do wanny ;-) I używam, kiedy się kąpię :tak:
 
Do góry