reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witajcie mamuśki!

Sergi, ale bajzel z tą Twoją pracą :dry: Trzymam mocno kciuki, żeby im się nie udało wywinąć iżeby ponieśli zasłużone konsekwencje!

asko_, trzymam kciuki, żeby synek szybko wydobrzał!

ja sobie wzięłam jeszcze jeden dzień wolnego dzisiaj, już trochę mniej mnie kłuje w brzuchu, ale dla pewności postanowiłam poleżeć jeszcze 1 dzień. no i lenistwo totalne, nic mi się nie chce robić, nie wiem, czy to przez tą pogodę, czy nadal senność z 1 trymestru się mnie trzyma.
Kupiłam też dziś Femibion i jak wykończę ostatni listek Folika, to powoli przerzucę się na witaminy, mam nadzieję, że nie będzie żadnych rewelacji.

miłego dnia kochane!
 
reklama
Hej dziewczyny!
Asko, trzymam kciuki!
Sergeevna, dobrze, ze juz tam nie pracujesz... niepowazni sa....
U mnie juz po wizycie, przeziernosc i kosc nosowa ok, wzieli mi krew na pappa. Fotka bardzo slaba, nie wiem czy bedzie z niej pozytek....
Z maluszkiem wszystko w porzadku. Kamien spadl mi z serca.
Naciekawsze bylo to, ze zrobili mi fotke szyjki macicy podczas badania kiedy siedzialam na fotelu ginekologicznym - kolposkopia- tak sie chyba nazywa to badanie....:shocked2:
Pozdrowki i milego dnia!
 
papayka, cieszę się, że wszystko z maleństwem ok! to jest najważniejsze!
fotka szyjki? heh, też bym się pewnie zdzwiła, ale dobrze, że kompleksowo Cię zbadali :tak:

oglądałaś, jak maluch rusza Ci się w brzuszku? jak wrażenia?
 
Dziewczyny, ja po prostu ciagle jestem w szoku, ze wszystko jest dobrze...... :zawstydzona/y::happy:
Maluszek troszke sie ruszal, ale nie za duzo.... Ma 58mm. Uczucie wspaniale.... ale ja ciagle nie dowierzam memu szczesciu.....
 
Witajcie Kochane ja na chwilkę - mąż wywozi Mnie dziś na powietrze :-) Niestety tylko do jutra wieczór bo w weekend szkoła ale zawsze to coś... :-)
Dostępu do neta nie będę miała także życzę Wam dziś i jutro udanego,bezpiecznego i pełnego uśmiechu dnia :-)
Cześć i do soboty!!!
 
Hej dziewczyny jaki kompleks witamin dla kobiet w ciazy polecacie?
Do tej pory biore sam kwas folijowy a jak pytałam gina to powiedział zebym sam jakies witaminy sobie wybrala.
 
Hej dziewczyny!
Asko, trzymam kciuki!
Sergeevna, dobrze, ze juz tam nie pracujesz... niepowazni sa....
U mnie juz po wizycie, przeziernosc i kosc nosowa ok, wzieli mi krew na pappa. Fotka bardzo slaba, nie wiem czy bedzie z niej pozytek....
Z maluszkiem wszystko w porzadku. Kamien spadl mi z serca.
Naciekawsze bylo to, ze zrobili mi fotke szyjki macicy podczas badania kiedy siedzialam na fotelu ginekologicznym - kolposkopia- tak sie chyba nazywa to badanie....:shocked2:
Pozdrowki i milego dnia!
Ale się cieszę że kolejne dzieciątko jest zdrowe :-D dawaj fotkę tą szyjki też możesz wrzucić to będziemy podziwiać:-D:-D:-D

Hej dziewczyny jaki kompleks witamin dla kobiet w ciazy polecacie?
Do tej pory biore sam kwas folijowy a jak pytałam gina to powiedział zebym sam jakies witaminy sobie wybrala.
Ja biorę PRENATAL jest najtańszy ze wszystkich a też ma wszystkie wit. jak inne.

Ja dziś zasłabłam. Nagle siedząc przed domem na ławce czuję że robi mi się słabo i że powoli odlatuję. Napisałam eska do męża, szybko rozłożyłam koc i się położyłam. Byłam sama z Mają. Na szczęście dziewczynki zaraz wróciły ze szkoły i się nią zajęły a ja do 16.00- 3 godz.- leżałam i przysypiałam. Nie miałam siły nawet na jedzenie. Okazało się że mam niskie ciśnienie 105/71. Może to nie takie niskie ale ja już prz;y takim tak reaguję.
Narobiłam 40 słoiczków dżemu truskawkowego i jutro znowu mnie tyle czeka. Jeden już wcinamy, pycha:-)
 
Witam

W końcu i ja mogę się pochwalic,ze odbyliśmy pierwszą wizytę w związku z ciążą.
NT 2mm,dzidzia ma 5,3 cm i jest zdrowa :-)
Nawet moi chłopcy podziwiali skaczącego na ekranie maluszka.Ma wszystko na swoim miejscu,serducho wali jak dzwon :tak:
Łożysko ładne,szyjka zamknięta.
Jak dojdę do scanera to wrzucę zdjęcie.


agapa a słabo to Ci się nie zrobiło przez te dżemy?Uważaj na siebie :tak:

papayka super,że z dzieciątkiem wsio dobrze,to może trochę mniej się będziesz stresowac,co? ;-)
 
reklama
Do góry