reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ja też już biegam w ciążowych spodniach bo wygodniej jak siedze w pracy za biurkiem. Rano mam taką fajną zgrabną piłeczkę ale po całym dniu jedzenia:-) i dochodzi zmeczenie to mam niezły baniaczek.

Sąsiedzi wynajmują to mieszkanie - młoda para, bez ślubu - już sie zastanawiałam czy nie porozmawiać z tymi co im wynajęli bo mniej wiecej wiem kto. Może nie zdają sobie sprawy co tam się dzieje w nocy. Ale z drugiej strony wiem że byli u nich na jakiejś imprezie-ehh.

Ja zawsze mam niskie ciśnienie i akurat dobrze sie z nim czuje 90/55. U mnie odwrotnie tzn jak pójdzie do góry to mnie głowa boli.
No i pada...
 
reklama
Witajcie kochane,

Wreszcie sie zjawiłam:-) jestem padnieta ,przez ostatnie 3 dni zrywalam z M cały tynk w kuchni i łazience normalnie tragedia ,ale sobota i niedziela wolna od pracy:tak:Co do spodni kochane zostala mi tylko 1 para w której sie mieszcze-niestety :-( tez bede musiala jechac na zakupy, tylko u mnie jest ten minus ze nie tylko rosnie brzuszek:-Dale udka i tyłek:-D Jutro mam na 17 Ginusia i zapewne bede miala USG moze bedzie wiadomo kto mieszka w moim brzuszku , w sumie juz bedzie sie zaczynal 15 tydzien:tak:dziewczynki trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze, zawijam sie dziewczynki i jade do castoramy.Miłego dnia:-)
 
asco...jestem całym sercem z Tobą i Kamilkiem, trzymam kciuki, takie maleństwo, mnie to dopiero ta wiadomośc serce porusza, bo przeciez moje dziecko prawie w tym samym wieku..nie wyobrażam sobie jak bardzo się martwisz. Daj szybko znać jak jego samopoczucie !
 
Obiecałam że się odezwę i jestem. Poleżałam i jakoś samo przeszło. Teraz jest ok. i oby tak zostało. Mam już colę w razie co kupioną:-D
Dziś na obiadek naleśniki z wczoraj robionym dzemem albo z serem, jak kto woli
 
Hej dziewczyny:)
sorki, że ostatnio rzadziej pisze, ale od tyg jesteśmy na walizkach, tzn mała przeprowadzka, dużo spraw, a od pon remont pokoju, całkowita zmiana podłogi, malowanie, stawianie ścianki itd, itd... a w dodatku sesja nieskończona.
widzę, ze wizyty udane, maluszki zdrowe, tylko zdjęć brak :) miłego dnia;)
 
Cześć grudnióweczki:-)
Pamiętacie mnie jeszcze??;-) Jakoś tak ostatnio nie miałam weny na pisanie, ale u nas wszystko ok..poza jednym wyjątkiem..mam takiego lenia, że masakra!!!:szok::zawstydzona/y:
Gratuluje wszystkim mamom, które były na swoich wizytach i widziały swoje dzidzie - wszystkie zdjęcia śliczne (nie wymienię, bo się nazbierało)..
Asko_- trzymam kciuki za Twojego Kamilka!!!
 
reklama
Kochane, ja z innej beczki...

Proszę, przeczytajcie ten wątek: https://www.babyboom.pl/forum/album-rodzinny-f93/pedofilia-na-naszej-klasie-20889/

To straszne, co się wyprawia... Od godziny przeglądam naszą-klasę i znalazłam co najmniej 50 takich profili! :szok: Oczywiście wszystkie już zostały przez mnie zgłoszone do administracji nk... Na niektórych zdjęciach dzieci są jeszcze bezpośrednie linki wpisane, znaczna część tych na które natrafiłam pochodzą z portalu Bobasy - Zdjęcia Dzieci, Filmy Dzieci - Załóż galerie swojemu bobasowi Czekam na akceptację ich administratora żeby móc się skontaktować z rodzicami dzieci których zdjęcia są w TAKI sposób publikowane przez tych piep***** dewiantów! :szok:

Uczulam Was na publikację fotek Waszych dzieci w internecie... Od tego są właśnie grupy i tematy zamknięte, bezpieczniejsze od forum na które może wejść każdy i skopiować co mu się podoba :-( Co innego Fasolka, a co innego znaleźć zdjęcie własnego dziecka z takimi obrzydliwymi podpisami... :-(
 
Do góry