reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Witajcie
Ja zalatana dziś, dopiero siadłam, dwa dnie pracy nadeszły więc na nic czasu nie ma. Zazdroszczę dziewczyny, że już czujecie maluszki. Ja w pierwszej ciąży poczułam ok 20 tygodnia chyba. Teraz też się nie spodziewam, że wcześniej. No ale ja mam swoją warstwę ochronną i przez te moje sadełko to ciężko by było coś teraz wyczuć. :-D
Nie nadrobię niestety bo padam, Mayce trójki wychodzą i strasznie mi się rzuca w nocy w łóżeczku. Efekt taki, że ja też nie śpię pół nocy, a w pracy oczy się same zamykają.
Miłej nocki dziewczyny, jutro Was poczytam.
 
agapa
ojej a wiesz dowiedziałam się że te cholerne pleśniawki i grzyby to teraz efekt wirusów, aż ci współczuje u nas tez sie tak zaczeło mam nadzieję że u Was tylko na tym się skonczy.

a wiec dziewczynki wzielam
do Asko numer telefonu jak bedzie sie cos dziac to naapisze:):)
Asko mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko:)

ale jeszcze jestem do niedzieli:):)takze o wizycie napisze:)

Nie ma problemu :) uważam że to dobre rozwiązanie jak ktoś nie ma chwilowo dostępu do neta, przynajmniej się nei będziemy martwic że nam zniknęłaś :)



Hm.. dziewczyny co do tych ruchów to ja troszkę jestem sceptycznie nastawiona, szczególnie jeśli to jest pierwsza ciąża, no kurcze jakoś malo prawdopodobne wydaje mi się żeby czuć już ruchy dzidzi (takie solidniejsze) w 13-14 tyg.Ale oczywiscie nie będę się kłócila ze to jest niemożliwe. Wiem że mamusie które już rodziły czują wcześniej.. no ale przecież mogą być różne powody tego co odczuwamy teraz i pozniej.
Ja w pierwszej ciazy poczulam mlodego w 18 tyg. i to było tak jakby mi banki powietrza obijały się o scianki macicy i pękały takie gilganie no a tydzien pozniej to juz byly na prawde solidne ruchy. Sama jestem ciekawa jak będzie teraz, no ale u mie to dopiero 12 tydzien leci to jeszcze nei czuję:)
 
Ostatnia edycja:
A ja juz nie pamietam jak to bylo w perwszym chyba ok 21 tygodnia...takie dziwne uczucie jaaaaaaaa:):)
A teraz pewnie tez bedzie niesamowicie:):)

asko dziekuje:)
 
Ostatnia edycja:
hej!
W pierwszej ciaży też poczułam dopiero w 18 tyg ruchy. Teraz to co czuję to bardziej wydaje mi się, że są to bańki w jelitach anizeli dzidziuś.
Cos mnie gardło drapie - wypłukałam wodą z wodą utlenioną i nie wiem co jeszcze mogę wziąć...
Wczoraj na pożegnaniu w przedszkolu wypłakałam sie na maxa - Kami mi nie powiedziała, ze śpiewa piosenkę i naglę wychodzi na środek i zaczyna: "Cudownych rodziców mam..."Jejciu to było dobicie:-p
Ja popołudniu jak już jestem zmęczona to brzuchol mam twardy i muszę sie położyć.
 
cześć dziewczynki :-)

Ewka ale wzruszenie! :zawstydzona/y: Ja bym się na pewno popłakała... :zawstydzona/y::-) A co do gardła, to jeśli masz prawdziwy miód w domu, to nabierz sobie łyżeczkę od herbatki i zjedz, ale wiesz, tak powoli, jakbyś miała lizaka jeść (przez dłuższą chwilę). Pomaga na podrażnienia no i miód ma naturale właściwości bakteriobójcze :tak:


A ja dzisiaj wstałam z łóżeczka razem z G., on już w pracy a ja się wybieram do swojej agencji pracy na spotkanie. Wczoraj dostałam baaaaardzo podejrzanie uprzejmy telefon z pytaniem, czy chcę pracować i jeśli tak, to żebym do jutra doniosła swoją kartę ciąży. Nota bene, już raz to zrobiłam, ale widać mają tam taki bajzel w papierach że dalej nie odnotowali mojej ciąży w dokumentach :sorry: No i wybieram się dzisiaj :tak:

Cały pikuś w tym, że podczas tej rozmowy telefonicznej wczoraj szanowna kierowniczka agencji poinformowała mnie, że w mojej starej firmie (tej z której mnie zwolniono) nikt już nie pracuje z mojej agencji - zwolnili WSZYSTKIE dziewczyny! :szok: Zdziwiona tylko byłam, skąd ta informacja no i szybko połączyłam fakty... W poniedziałek wysłałam list priorytetowy polecony z żądaniem świadectwa pracy z tej firmy i podaniem przyczyny mojego zwolnienia, agencja skontaktowała się z firmą a ta zapewne domyśliła się że zamierzam dochodzić sprawiedliwości z tytułu niesłusznego zwolnienia i żeby sobie pomóc zwolniła całą agencję - teraz się będą tłumaczyć, że mieli to pewnie w planach cały czas :dry: :sorry: No niestety, chyba im się nie uda :-p A dziewczyny zwolniono we wtorek, bez podania przyczyny, agencja straciła kontrakt na stałe... i wszystko dlatego, że dotarł no nich mój list z żądaniem! :szok: I chyba się teraz mnie boją, skoro zatelefonowali po miesiącu olewania mnie i z taaaaaaką milutką gadką, że mało im słodycz uszami nie wyciekła :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Witam się z rana.
Wczoraj miałam dobry dzień. Dobrze się czułam:-D Dziś może być gorzej bo czekam na 5 ubianek truskawek (10kg) do przerobienia na dżemy. My lubimy dzem truskawkowy, a niestety słoiczki się w tym roku pokończyły i trzeba to nadrobić, jutro kolejne 10kg. Ale spoko dam radę - muszę:-D.
W piątek po Bożym Ciele wyjeżdżamy na 3 dni - Częstochowa i Zabrze. Boję się jazdy, bo tyle teraz wypadków śmiertelnych:szok:. Wyjeżdżamy w nocy to mniejszy ruch będzie no i Majka będzie spała.
Kochane ponawiam swoją prośbę o głosy. Niestety coraz bardziej się oddalamy od 100. Proszę o pomoc was i waszych znajomych. Powrzucajcie link na inne fora na których jesteście na nk itp. Nivea
 
Agapa ja głosuję sumiennie i codziennie :tak: I trzymam kciuki za wyjazd, na pewno będzie dobrze, a w nocy faktycznie jest dużo spokojniej. Ja w ciąży jechałam z UK do Polski na urlop i spowrotem, po 1500km w jedną stronę :szok: A drogę powrotną jeszcze miałam z plamieniem i przykazaniem leżenia... W sumie - 3000km...
 
witam :(
jadę włąsnie do szpitala z synkiem :( 3majcie kciuki, mam nadzieję że szybko wrócimy, bo pielęgniarka środowiskowa twierdzi że może wystarczy 1 dzień. ehhh
Miłego dnia dziewczyny :) z pewnością Wasz będzie lepszy niż mój
 
reklama
Do góry