reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

reklama
mari88, no właśnie u mnie apetyt nieco zmalał w porównaniu do I trymestru, ogólnie to pierwsze 3 miesiące praktycznie przespałam :-D tera męcze się ze zbyt niskim ciśnieniem i co za tym idzie, z uporczywmi bólami głowy, ehhh, takie uroki ciąży, niby II trymestr miał być rozkwitem energii, a u mnie klops, snuję się zmęczona, senna, nic mi się nie chce, jak zombie :-D

agness1, gratulacje!!! super wieści, ale fajnie, że tak szybko rozpoznali płeć :-D

a my właśnie wróciliśmy z banku, umowa podpisana, małżeństwo wzmocnione na kolejnych 25 lat hahaha
obiadek na jutro zrobiłam, idę szybko pod prysznic i chyba już spać....
 
Ja niewiele przytyłam bo 1.5 kg, apetytu za bardzo nie mam chociaż nieraz jak mnie naleci to bym "konia z kopytami" zjadła.
Podobnie jak Wy w nocy latam po 2-3 razy do toalety na siusiu. A dzisiaj byłam na pobraniu krwi i badaniu moczu i mierzeniu ciśnienia miałam 110/70 i puls 60 a poza tym cały dzień jestem senna i strasznie boli mnie głowa przespałam się 3 h ale to nic nie pomogło :/
Za 2 tyg kolejna wizyta u położnej a za około miesiąc pierwszy raz zobaczę moje maleństwo już się nie mogę doczekać.
 
Witajcie wieczorowa pora!;-)
jestem troche zmeczona bo bylismy dzis az 3 godziny na spacerku;/
mlody zadowolony a ja padam:)na szczescie mlody padl i sobie slodko spi:)
agness1 ssuuuper wiesci:):):):)gratulacje!!!!
 
Mnie tu wieki nie było !

Pamiętam jak w marcu czekaliśmy na grudniowe mamy , a tu was aż tyle .

Widzę ,że już kobietki niektóre znają płeć maleństwa... no super
ja jednak poczekam sobie jeszcze bo maleństwo niechce
nic pokazać prócz tego ,że nonstop ssa palca.

Co do przytycia aż wstyd mówić na początku ciąży miałam ogromny apetyt teraz już ok
a brzuch ? już normalnie widać okragłą piłeczke.

9 czerwca bylam na prenatalnych maleństwo jest jak najbardziej zdrów ...

lecz mam komplikacje krwi z moim facetem ja mam dziwną krew ; AB (Rh) -
w tym przypadku co?

Przespałam cały dzień ... to mogę nonstop robić .
A wy jak się czujecie.

Wczoraj koleżanka urodziła chłopca czy to możliwe ,że dzieci teraz rodzą się
z takimi długimi włoskami w dodatku czarne jak węgiel .
Ja urodziłam się łysa hehe

 
Agness - gratuluje córki!!! Świetna wiadomość!

olluchna - jak ty masz grupę krwi Rh- a partner Rh+ będziesz lub już dostajesz jakieś przeciwciała.

U Mnie wczoraj wieczór tragedia... byłam u teściów na rozmowie w sprawie okien i grzejników do nowego mieszkania i nie wiem czy to z nerwów czy coś zjadłam ale jak wróciłam takiej biegunki i kłucia w brzuchu dostałam,że myślałam że padnę. Na szczęście od rana póki co lepiej zobaczymy co będzie dalej.

Pozdrawiam Mamuśki!!
 
hej dziewczyny!
gratulacje agness i olluchna! :-)
Prawie kazda z was pisze o tym, ze czesto ma parcie na oddanie moczu, a u mnie caly czas normalnie.... nie budze sie w nocy... duzo spie.... dziwne...:confused:
Tyle, ze brzuch troche jest widoczny, ale tez moze byc dlatego, ze sie jakos specjalne nie ograniczam....:zawstydzona/y:
Zaczelam dzien od wody z miodem i cytryna i czekam.....;-)
Nereida, trzymaj sie, oby dzis bylo lepiej!
Buzki i milego dzionka
 
Hej Kochane! Nie było mnie bo weekend spędziłam pracowicie na uczelni,a wczoraj miałam drugie podejście do egzaminu praktycznego z prawka który ZDAŁAM:-)
Agness - Gratuluję Córeczki:-)
Przepraszam,ale nie nadrobie postów z trzech dni.
 
reklama
Mnie tu wieki nie było !

Pamiętam jak w marcu czekaliśmy na grudniowe mamy , a tu was aż tyle .

Widzę ,że już kobietki niektóre znają płeć maleństwa... no super
ja jednak poczekam sobie jeszcze bo maleństwo niechce
nic pokazać prócz tego ,że nonstop ssa palca.

Co do przytycia aż wstyd mówić na początku ciąży miałam ogromny apetyt teraz już ok
a brzuch ? już normalnie widać okragłą piłeczke.

9 czerwca bylam na prenatalnych maleństwo jest jak najbardziej zdrów ...

lecz mam komplikacje krwi z moim facetem ja mam dziwną krew ; AB (Rh) -
w tym przypadku co?

Przespałam cały dzień ... to mogę nonstop robić .
A wy jak się czujecie.

Wczoraj koleżanka urodziła chłopca czy to możliwe ,że dzieci teraz rodzą się
z takimi długimi włoskami w dodatku czarne jak węgiel .
Ja urodziłam się łysa hehe

Macie poprostu konflikt serologiczny. Z tego co wiem to w tych czasach matka dostaje przeciwciała i potem jest ok. Myślę że nie ma się czym martwić.:-)

Agness - gratuluje córki!!! Świetna wiadomość!

olluchna - jak ty masz grupę krwi Rh- a partner Rh+ będziesz lub już dostajesz jakieś przeciwciała.

U Mnie wczoraj wieczór tragedia... byłam u teściów na rozmowie w sprawie okien i grzejników do nowego mieszkania i nie wiem czy to z nerwów czy coś zjadłam ale jak wróciłam takiej biegunki i kłucia w brzuchu dostałam,że myślałam że padnę. Na szczęście od rana póki co lepiej zobaczymy co będzie dalej.

Pozdrawiam Mamuśki!!
Ja to miałam w niedzielę. Złapało mnie rozwolnienie i straszne bóle brzucha. Ale jestem zawzięta i nic nie brałam, przeszło do następnego dnia.:-D

Hej Kochane! Nie było mnie bo weekend spędziłam pracowicie na uczelni,a wczoraj miałam drugie podejście do egzaminu praktycznego z prawka który ZDAŁAM:-)
Agness - Gratuluję Córeczki:-)
Przepraszam,ale nie nadrobie postów z trzech dni.

GRATULACJE
 
Do góry