reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Nie nadrobie czytania bo nie było mnie pare dni...Wczoraj cały dzień byliśmy na działeczce. Ola pluskała sie z babcią w jeziorze. Ja siedziałam w cieniu z książką. Nie mogę przebywać na słońcu :(
Gratuluję dziewczyny udanych wizyt u gin !!! Ciesze sie z Wami !
Ta ciąża chyba szybko mi zleci, bo przy mojej dwulatce nudów nie ma i czas leci jak torpeda. Podejrzewam że teraz będzie facecik, bo cere mam paskudną a przy Oli miałam cacy.
 
reklama
Miłego dnia laseczki:)
udało mi sie tu dostać na chwilę, bo weekend owocny i pracowity!
Wczoraj urodzinki Kamilka spoznilone dziś basen z nim a potem znowu grill i wyprawa nad jeziorko. Ale szybko zleci do wieczora i rodzinka wyjedzie:(. AA ja jestem mega zadowolona bo wczoraj na działce wypatrzyłam juz piękne czeresnie dziś musze je dorwac:).
Teraz zmykam papa miłego;*
 
czesc mamuski :)

Malo sie udzielam,ale codziennie Was podczytuje:-)
U mnie wszystko ok,mdlosci przeszly,czasami zdarza sie pawia puscic ;-)ale naprawde sporadycznie.Przybylo mi 1,5kg :tak:Brzuszek rosnie,a ja od poniedzialku wracam do pracy.Jak narazie tylko 2 dni w tygodniu,ale zobaczymy jak bedzie potem.
Pozdrawiam Was wszystkie i zycze udanej niedzieli :tak:
 
Hej Mamuśki,

Dziś to skwar niesamowity aż sie nic nie chce:no:
Powiem wam ,ze ten czas tak szybko leci to juz 4 miesiac:tak:zaraz kochane bedziemy w polowie;-)ostatnio tak sobie myslalam ze moze to i dobrze ze bedziemy rodzic w grudniu , chociaz przez te najblizsze 2 miesiace nie bedzie nam wszystko puchło i te brzuchole nie beda nam tak ciążyły:tak:Te upały to tragedia :-(A tak to urodzimy sobie w Grudniu i juz na wiosne bedziemy pomykaly z maleństwami na spacerki:-):-):-):-)a pora bedzie Wyśmienita:happy2:
 
Phelania też tak myślę, że wcale nie najgorszy okres sobie na ciążę "wybrały". Ja dziś coś czuję, że znów mi wróciło zapalenie pęcherza, non stop latam. I mam nadzieję, że to co czuję w podbrzuszu - ni to ból ni ucisk - to tez od tego, a nie nic gorszego. Jak zwykle od razu po głowie różne możliwości chodzą.
Moja waga na razie stoi w miejscu. I też się zastanawiam, czy nie powinnam już coś ruszyć z nią w górę :dry:

Życzę Wam udanej końcóweczki weekendu i do spisania:)
 
O, to z tym puchnięciem w końcowym okresie ciazy przypadającym na lato, to ja się zgadzam w 100%, w zeszłym roku dokładnie o tej porze byłam 3 dni przed porodem, wyglądałam masakrycznie :szok:, woda zatrzymana w organizmie, stopy 2 razy szersze niż normalnie...masakra..całe szczeście szybko zezszło, ale ubrać jakiekolwiek inne buty oprócz klapek to zapomnij...także zimą może rzeczywiście uda się tego uniknąć ;-)

Jednak plusem "letniego" noworodka jest, to, że nie trzeba go ubierać tak dokładnie i ciepło jak to bedziemy robić zimą. Ale w naszym przypadku zimowy noworodek, to przepiękny prezent świąteczno - noworoczny:-)
 
Długo mnie nie było!dużo w pracy siedziałam. ale na szczęście już jestem na l4 i jestem cała dzika!nie mogę uwierzyć, że mam wolne i nie muzę rano wstawać:)!cudowne uczucie
Wszystkim kobitkom po usg - gratulacje!cieszę się bardzo i macie naprawdę przepiękne zdjęcia! moje nie było takie wyraźne.
mam ogromną ochoę na czereśnie. ale u nas kosztują 20 zł! strasznie drogie. czekam az ceny trochę spadną. następną wizytę mam 13 czerwca więc może dowiem się kto u mnie w brzuchu zamieszkał. nie mogę się doczekać. pozdrawiam Was wszystkie. idę trochę poleżeć, bo upał straszny. pa
 
czesc Mamuski!!

ale Wam zazdroszcze, ze jeszcze w czerwcu bedziecie mialy wizyty i pewnie poznacie płeć Waszych maluszków... kurcze, mój gin się na urlop wybiera i będę się z nim widziała dopiero 11 lipca :-( nie wiem, jak ja wytrzymam...

asko_, mój mąż teraz akurat jest na miejscu, ale wiadomo, sezon w pełni, więc w domu go praktycznie nie ma. Kiedyś mi ktoś powiedział, że żony budowlańców, to niemal jak żony marynarzy. coś w tym niestety jest...

izi85, mnie też rozpiera energia, wczoraj jak się wzięłam za sprzątanie, to nie mogłam skończyć, non stop bym coś robiła! :-)

tajenka, ja Amolem smarowałam skronie, jak miałam czas uciążliwych migren. Ogólnie moja ciąża upływa pod znakiem bólu głowy, niestety. Na ulotce jest napisane, żeby nie używały go kobiety w ciąży, więc wolałam nie ryzykować i tylko smarowałam skronie, raz pomagał, innym razem drażnił mnie jego zapach.

Straszna u nas pogoda, iście tropikalna! do południa okropne upały, z później burze i tak codziennie! :wściekła/y: dziś wybraliśmy się na spacer i oczywiście dopadł nas deszcz. Muszę się zapisać na jakiś basen albo na jogę, jakikolwiek ruch jest wskazany, w pracy siedzę na biurkiem, później raz dwa do samochodu, w domu też nie mam ochoty na jakiekolwiek ćwiczenia, a to niedobrze :dry: Chyba jutro wieczorem wyciągnę M. na basen, nie chcę się zasiedzieć.

A Wy coś ćwiczycie?
 
czesc Mamuski!!

Straszna u nas pogoda, iście tropikalna! do południa okropne upały, z później burze i tak codziennie! :wściekła/y: dziś wybraliśmy się na spacer i oczywiście dopadł nas deszcz. Muszę się zapisać na jakiś basen albo na jogę, jakikolwiek ruch jest wskazany, w pracy siedzę na biurkiem, później raz dwa do samochodu, w domu też nie mam ochoty na jakiekolwiek ćwiczenia, a to niedobrze :dry: Chyba jutro wieczorem wyciągnę M. na basen, nie chcę się zasiedzieć.

A Wy coś ćwiczycie?

Kota ja chodzę w poniedziałki i wtorki na zumbę, już od kilku miesięcy więc lekarka jest jaknajbardziej za, oj daje mi to dużo radochy poza tym ruchu, no i odpoczywam troszke od latania za Kamilem, hmm.. a może i to mogę do sportów zaliczyć;p;p;p A za jakiś czas zmienie przynajmniej jeden dzien zumby na zajecia dla kobiet w ciazy w klubie w ktorym ćwiczę są takie fajne.

A poza tym w kazdą niedzielę chodzimy na zajęcia nauki pływania niemowlaków, więc tam też ciągle w ruchu ćwicząc, czasem w tyg. pojde dodatkowo wymoczyć tyłek na basen w młodym. No i spacerki z wózkiem:D.
Chociaż tu mnie ostatnio dużo mama wyręcza a ja wtedy sprzatam i gotuje:).
Obiecałąm sobie w tym razem poki mi zdrowie pozwoli i lekarka to bede bardzo aktywna, czasem si nei da ale daje rady. Przy Kamilu przytyłam coś koło 25 kg. więc licze teraz na duzoo mniej. Haha oby się udało, wtedy pozwalałam sobie tez z jedzeniem zbytnio teraz staram sie zachowac zdrowy rozsadek:).


Ja mam wizytę już tylko za niecałe 3 dni <jupi>, a Ty biedna faktycznie się troszkę naczekasz, Ale za to jaki to potem będzie piękny widok taka duża już dzidzia:).
Szybko zleci kochana:*.
 
reklama
Dzien dobry:-)

ja juz na nogach, maz dzis na rano, wiec jak on wyszedl to tez juz spac nie potrafie...

kota dzieki, bo ja wlasnie mam tylko buteleczke bez opakowania i na niej nie pisze czy kobiety w cizy moga czy nie. A mnie ostatnio tez taki bol glowy dopadl i skronie tak jak Ty sobie smarowalam, ale balam sie lyknac. Dzieki;-)

Widze Wam dziewczyny powoli power wraca, a ja niestety dalej taka do ...tylu. Czekam na ten przyplyw energi.:-D
 
Do góry