reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witajcie pracusie :) nie załamujcie mnie lenia, że tyle robicie, bo mi aż wstyd...:zawstydzona/y:

Mam dziś płaczliwy dzień. Np. przed momentem, wracając od teściów mijaliśmy auta cyrku i mówiłam mężowi, że tam pewnie gdzieś jakiś bidny słonik siedzi i to mi przypomniało bajkę, przy której jako dziecko zawsze płakałam ile razy bym nie oglądała, jak zaczęłam opowiadać najbardziej wzruszającą scenę, to oczywiście znów się rozpłakałam, do tej pory na mnie tak działa, ale same zobaczcie:
YouTube - ‪Baby Mine-Dumbo & His Mommy‬‏

Do wizyty tak daleko, że nawet nie chcę odliczać, bo ponad dwa tygodnie, szmat czasu! Jeszcze jakbym już ruchy czuła to bym była spokojniejsza może ?
 
reklama
Hej!

ANKARIANNA z przyjemnościa zaznaczyłam już na naszej liście płeć Twojego maleńkiego Cudu w brzuszku:-) Jesteś pierwszą mamusią,która już o tym wie:tak:
Cieszę się,że wizyt i usg tak dobrze przebiegają i mamy takie dobre wieści o naszych maluchach:-)
Czy któraś z Was wybiera się na USG 4D? Bo my z mężem bardzo byśmy chcieli pójść za jakieś 4-5 tygodni:tak:
Z Usg wyszło,że maleństwo jest o tydzień starsze niż wynika to z terminu miesiączki.
 
Cześć dziewczyny,

jeden dzień mnie nie było a tu tyle dobrych wiadomości.

Gratuluję udanych wizyt, ślicznych i zdrowych bobasków i pięknych fotek!!!

Ankarianna super, że znasz już płeć. Ja też na wizycie dostałam info, że najprawdopodobniej dziewczynka. Ale jak to przy dziewczynce bywa... jeszcze nie jest to pewne bo siusiak mógł się podwinąć i nie było widać. Może gdyby było 3D to byłoby wyraźniej. M ma nadzieję, że jednak jeszcze będzie z maleństwa chłopak :)))

A ja dzisiaj będę leniuchować, a wieczorkiem jadę na grilla do znajomych.

Miłego weekendu!
 
Hej dziewczynki!
Jak u Was samopoczucie, dolegliwości pierwszego trymestru ustepują już? Bo u mnie już ok, nudności się skończyły i mam od kilku dni mega kopa energetycznego. Cieszę się, bo byłam nie do życia ;)

Może sie tu ogólnie zmobilizujemy do aktywnego weekendu;-)
Spacerek, wycieczka itp. byle na powietrzu, żeby siebie i dzidziusie dotlenić i rozgonić złe mysli:-)
 
Witajcie mamuski,

Taka piekna pogoda a ja do 17 w pracy :wściekła/y:ale od 13czerwca ide na urlop a pozniej od razu na l4:-)i odpoczynek....

Jesli chodzi o USG to napewno chcialabym tak ok 20 tyg kiedy dzidzia bedzie dosc dobrze rozwinieta zewnetrznie i nie bedzie przypominała ufoludka:-DI zapewne wtedy takze sie dowiem płec bobaska juz nie moge sie doczekac ;-)Chcialabym juz miec swiadomosc co za kluseczka we mnie siedzi:tak:
 
Czesc dziewczynki...
Ja tak na szybko wbo wlasnie skonczylam myc okna :) i zaraz zabieram sie za dalsze sprzatanie,bo nie mamy Patryczka to trzeba wykorzystyac:)

Ja wizytke tez dopiero 18 czyli za 2 tygodnie....

Dzis wieczorkiem robimy grillka ze znajomymi,bo co tu robic w sobote:)

Uciekam sprzatac,milego weekendu.Buziaczki!!
 
izi85 tylko uważaj na siebie z tym sprzątaniem - byś krzywdy Wam nie zrobiła
Ja też ide coś ogarnąć ale bardziej tak powierzchownie :-) Miłego dnia Laseczki!!!
 
Dokładnie tak, jak pisze Nereida :tak: Energii nam przybywa, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić.

Ja dzisiaj już powiesiłam pranie z samego rana i zapakowałam kolejną pralkę, ale nie mam gdzie powiesić, więc na razie nie piorę ;-) Łazienkę i salon posprzątałam wczoraj :tak: Dzisiaj trochę lenistwa :-p
 
Witajcie pracusie :) nie załamujcie mnie lenia, że tyle robicie, bo mi aż wstyd...:zawstydzona/y:

Mam dziś płaczliwy dzień. Np. przed momentem, wracając od teściów mijaliśmy auta cyrku i mówiłam mężowi, że tam pewnie gdzieś jakiś bidny słonik siedzi i to mi przypomniało bajkę, przy której jako dziecko zawsze płakałam ile razy bym nie oglądała, jak zaczęłam opowiadać najbardziej wzruszającą scenę, to oczywiście znów się rozpłakałam, do tej pory na mnie tak działa, ale same zobaczcie:
YouTube - ‪Baby Mine-Dumbo & His Mommy‬‏

Do wizyty tak daleko, że nawet nie chcę odliczać, bo ponad dwa tygodnie, szmat czasu! Jeszcze jakbym już ruchy czuła to bym była spokojniejsza może ?
wytrzymasz te dwa tygodnie. Ja pierwszą wizytę miałam 19 kwietnia i teraz idę we wtorek. Widzisz ile to czasu. Ja już z doświadczenia staram się nie myślec o tym kiedy moja wizyta. To i tak nic nie zmieni a co ma być to będzie. Uważam na siebie i zajmuję się swoimi urwisami. jak się nie myśli to czas szybciej płynie:-D
 
reklama
Dziewczyny wreszcie znow do Was zawitalam:)

Ostatnio jakos baaardzo zle sie czulam:-(mlodsci powrocily w duzym nasileniu, tak jakby ten I trymestr nie chcial mnie opuscic:-( wczoraj jeszcze doszedl straszny bol glowy. Powiedzcie mi prosze czy w ciazy mozna uzywac "Amolu"??

Gratuluje Wam wszystkim kochane cudownych zdjec i wiadomosci:) postaralam sie wszystko nadrobic i wszystkie maluszki dokladnie obejrzalam:tak:
i widze, ze powoli zaczynaja sie ruchy maluszkow (choc ja tez mam wrazenie od kilku dni takie dziwne uczucie jakby takie "ocieranie", ale nie wiem czy tak mam to rozumiec przy pierwszej ciazy jest to bardzo trudne)
plec tez powoli poznajemy, ja jeszcze 1,5 tygodnia i tez mam usg, wiec moze i ja sie dowiem kto mieszka w moim brzuszku;-)

Trzymajcie sie zdrowo kochane:*
 
Do góry