reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witajcie!
Dużo zdrowia dla Was i rodziny z okazji dnia mamuśki!!!!:-)
Ja już po USG, pobieraniu krwi jeszcze na 16.15 jadę na badane piersi.
Paproszek przez tydzień urósł centymetr:) Serducho 170HR - czy to dobrze że to tak wzrasta?
Brak krwiaków i odwarstwienia. :-)
Zapomniałam tylko zapytać lekarza co ze współżyciem czy już możemy ...:zawstydzona/y:


A ile kosztuje ta aparatura by słyszeć serducho dzieciątka :-) ?- napewno bym była spokojniejsza :-) mając coś takiego :-)

Kochana świetnie ze dzidzia sie dobrze rozwija i jest ok. Jesli chodzi o bicie serduszka-wydaje mi sie ze im szybciej tym lepiej u mnie w 10tyg biło 153/min wiec dosc mało w necie nie moge sie doczytac jaka jest norma:baffled:Jesli chodzi o współzycie ja musze takze sie spytac ,bo po kazdym "razie" boli mnie podbrzusze :confused:
Widzialam taka aparature na allegro koszt ok 200-300zł nie wiem jak to działa , trzeba by było zobaczyc opinie sprzedawcy i ogólnie do tych ludzi popisac e-maile co kupili jak sie przyrzad sprawuje:blink:
 
reklama
My dziś idziemy do mojej teściowej. Na obiadek zaprosiła. Małż kupi kwiaty i słodkości.


Firanka- chodzi mi o to że mu się wali bo robi różne głupie rzeczy tak jakby na złość wszystkim. Nawet nie da się z nim pogadać, bo się zaraz obraża. Skłócony ze wszystkimi. Ojciec już podłamany i takie tam...
Izu- super wieści !
Witch- witam ! ale miałaś prezent !
Agness- trzymaj się dziewczyno ! odpoczywaj
Maxwell- ale duża dzidzia , śliczności
Agniesia- widziałam blog, poryczałam się. Pomodle się z małżem w intencji Julci
Agapa- na mnie możesz liczyć
 
Kochana świetnie ze dzidzia sie dobrze rozwija i jest ok. Jesli chodzi o bicie serduszka-wydaje mi sie ze im szybciej tym lepiej u mnie w 10tyg biło 153/min wiec dosc mało w necie nie moge sie doczytac jaka jest norma:baffled:Jesli chodzi o współzycie ja musze takze sie spytac ,bo po kazdym "razie" boli mnie podbrzusze :confused:
Widzialam taka aparature na allegro koszt ok 200-300zł nie wiem jak to działa , trzeba by było zobaczyc opinie sprzedawcy i ogólnie do tych ludzi popisac e-maile co kupili jak sie przyrzad sprawuje:blink:


Znalazłam coś takiego w necie:
Serce płodu rozpoczyna swoją pracę z wolną prędkością, około 90 uderzeń na minutę i przyśpiesza do około 160 u/min w 9-10 tygodniu, a następnie powoli zwalnia do 140 u/min.


To chyba u Ciebie też jest ok :-)

Mnie właśnie też pobolewa podbrzusze :/ raz jak na okres, raz tak ciągnąco ...
Mam nadzieje że to przez to że brzucho rośnie bo zaczyna rosnąć już chyba :-)
 
Witajcie przyszle i obecne MAmusie!
Najlepszego dla Was,duzo zdrowia i radosci z dzieci:):):)
a no dziekuje za zyczenia...
Maly ma drzemke to szybko wskoczylamu mnie jakos zdrowko ok moze dla tego ze jestem na urlopie,pewnie jak bym poszla do pracy to juz by bylo gorzej...

Dzis nie robie obiadku bo dostalam walowke od Tesciowej schabowe i mloda kapustka:)

a co do prezentu to pochwalcie sie co dalyscie Mamusia i Tesciowa??
U mnie Mamka klipsy i poduszke :)tesciowa naszyjnik i kolczyki:)

milego dnia:*:*:**:::**:*:
 
Moja Mamusia dostała skromny prezent w tym roku, bo bombonierkę Ferrero Roche i kartkę z własnoręcznie napisanymi życzeniami :zawstydzona/y: A do teściowej tylko zadzwoniliśmy z życzeniami. Niestety, ale brak pracy i marne finanse na jakiś fajny prezent... :-(

Kochane, zbliża się czas wzmożonych wizyt u ginków i usg, więc chciałabym tylko przypomnieć, że jeśli chcecie coś dodać do kalendarium (relacje z wizyt, zdjęcia usg, terminy kolenych wizyt) to piszcie do mnie na skrzynkę wiadomości prywatne. Bez Waszego pozwolenia niczego sama nie wstawię, ale też ciężko jest wyłapywać z wypowiedzi, kiedy dziennie "nadrabiamy" tutaj po kilka stron ;-)
 
Ojej witam was wszystkie.
Dawno mnie tu nie było, ale jakoś po pracy po prostu padam i śpię, zresztą cały dzień te zasypiam na stojąco....w sobotę mam wizytę u nowego lekarza , więc pewnie dostanę fotkę i wstawię :)A poza tym mój brzuch osiąga coraz większe rozmiary :)w nic się już nie mieszczę. Przesyłam wam uściski i trzymam kciuki :)
 
Witam wszystkie mamusie !!!

Po kilku dniach nieobecności trudno Wami nadążyć;-)
Ja również dołączam się do wszystkich życzeń z okazji Dnia Mamy i życzę Wam drogie obecne i przyszłe mamusie abyśmy za kilka miesięcy mogły przytulić nasze zdrowe i śliczne bobasy.:-)
A tak przy okazji to myślałyście może już jakie imiona dacie dzieciaczkom?
Ja wiem, że jeszcze jest za wcześnie ale chyba każda z nas chociaż raz o tym pomyślała.

Pozdrawiam serdecznie
 
Phelania- a co to oznacza,że masz to tokso? To źle dla dzieciątka??

Kupinosia-aaaaa...no wiesz każdy ma prawo się zagubić...niestety czasem tak bywa...sama wiem po sobie.

Ja dzisiaj miałam w miarę udany dzień. Kupiłam mamie piękny duży bukiet kwiatów ;-)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie i wszystkiego najlepszego.
Mam troche dziwne pytanie ale jak dla mnie bardzo wazne,
Jak wyglada przebiega wasza wizyta u ginekologa?Jakie badania robiliscie i w którym tygodniu?
Bo ja troche sie zaczynam martwic ze mój gin nic nie robi i nie mowi.Byłam wczoraj u niego to jest juz 9 tydzien a ja nie mam karty ciazy tylko zwykła pacjeta.A moja wizyta wygladała tak.NAjpierw zrobił mi badanie usg dopochwowe,kazał sie zgłosic na badania we wtorek do innej placówki nie powiedział na jakie badania bo jak pisałam wazniejsze było ty bym porozmawiała z mezem o ty ze nie powinien byc przy porodzie i na tym sie skonczyła wizyta.
Czytałam ze wizyta powinna byc troche inna tak jak ogólne zbadanie pacjetki zmierzenie cisnienia wazenie spytac sie czy w rodzinie były jakies powzane choroby które moga byc dziedziczne itp a jak wy uwazacie?
 
reklama
Emi432 rzeczywiście ta Twoja wizyta jakaś taka niewyraźna była moim zdaniem.
U mnie kartę założono dopiero w 11 tygodniu, więc tym bym się nie martwiła. I też dopiero wtedy miałam mierzone ciśnienie, wagę itd. Jeśli chodzi o badania to mi wyraźnie zapisała co mam zrobić, ale to zależy gdzie chodzisz do gin. Czasem jest tak, że wystarczy powiedzieć, że ciąża i pierwsze badania do zrobienia i może już dla wszystkich będzie wiadomo (spotkałam się z tym w klinice ginekologicznej). Mimo wszystko moim zdaniem powinien Cię uświadomić. Może zapytaj w rejestracji/labolatorium, być może lekarz zapisał to w karcie a zapomniał Tobie powiedzieć. No nie wiem...

Jeśli chodzi o obecność M przy porodzie to mój kategorycznie się nie zgodził :) a ja nie zamierzam go namawiać.
 
Do góry