reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

dziewczyny jak chcecie wiedzieć jak przebiega pobyt mojej córki w Monachium zapraszam na julciazwadaserduszka.bloog.pl pozdrawiam

Przeczytałam ten blog i łzy cisną się do oczu. Masz bardzo dzielną córcię, a wy ... nie wiem jakbym coś takiego wytrzymała. życzę dużo sił i zdrowia dla Julki.

Dziewczyny, mój mąż ma jutro ważny egzamin. Proszę o modlitwę żeby zdał. To jego drugie podejście a każde kosztuje kilkaset złotych.
 
reklama
Już kiedyś wspominałam, że biorę niedługo ślub i chciałam zapytać czy faktycznie nie mogę zrobić sobie żadnych paznokci?? Swoje mam brzydkie i chciałam miec w tym jedynym dniu ładne dłonie, ale teraz się zastanawiam.

Ja również mam termin na 31.12.2011 :)
co do paznokci to ja mialam,bo sama zakladam i niektore kobiety tez zakladalyt w ciazy..ale lepiej zelowe:)

Dziewczyny jak to u was jest chodzicie z mezami /chłopakami do gina?a jak z porodem maz bedzie z wami ?mój gin odradza mi zeby mój był przy porodzie,bo to zła moda.Mówi ze duzo par sie rozstaje po wspulnym porodzie .Co wy o tym sadzicie?
ja w pierwszej ciazy zawsze bralam M ze mna:)teraz niestety czasem musi zostac z Mlodym zebym poszla na wizyte...ale ja polecam:)
a odnosnie porodu to moj M powiedzial na poczatku pierwszej ciazy ze on nie bedzie bo jak zobaczy krew to zemdleje:):)ale nie wiedzial ze tam prawie nic nie widac,ale pozniej stwierdzil ze bedzie i byl i dobrze bo mialam ciezki porod i bardzo sie przydal a pozniej niestety musieli go wyprosic bo byly lekkie komplikacje.ale wszystko widzial bo byly uchylone drzwi i patrzylismy na siebie:)
Witam nowe mamy:):)

dzis odebralam wyniki toxo i wyszly ujemne:)

pozdrawiam.


Agniessiaa ja zawsze placze jak czytam Wasz blog,trzymajcie sie usciski dla dzielnej Córci!!!!!
Jestescie dzielni!!
 
Ostatnia edycja:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Z OKAZJI
DNIA MAMY


Wielu radości, pogody ducha, optymizmu,
szczęśliwej ciąży i porodu
a także pociechy z Maluszków!


images


agapa witaj :-) ogólne samopoczucie dobre, chociaż od dwóch dni czuję się "niewyraźnie"... :sorry: Brało mnie chyba jakieś przeziębienie, prawie cały wczorajszy dzień przespałam :sorry2: Ale gorące mleko z miodem i masłem przyniosło efekty ;-)

Pojechaliśmy wczoraj z G. do sklepu na małe zakupy i do domu wróciliśmy... z detektorem tętna dziecka :-) Cały wieczór próbowaliśmy znaleźć Maluszka w brzuszku, ale chyba jeszcze jest zbyt malutkie, bo słyszałam tylko własne bicie serduszka... :zawstydzona/y: No nic, będziemy jeszcze szukać na pewno :tak:


No i wreszcie doczekałam się :tak: Wczoraj przyszło zaproszenie ze szpitala na usg z badaniem przezierności :tak: 2 czerwca to będzie "ten dzień" :zawstydzona/y: Jak dobrze, że to tylko tydzień! I już cieszę się jak wariat, bo po raz pierwszy przyszły Tatuś zobaczy na monitorze Nasze Maleństwo! :laugh2:

Zmykam do Mamusi, będę popołudniem :tak: Miłego dnia, Kochane! :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witamy Mamy!
wszystkiego naj! Dla tych, ktore juz sa i dla tych, ktore beda...:)))
witam nowe Mamy!:)
Agapa, trzymam kciuki za meza!
Sergeevna, mi tez mleko z maslem i miodem zawsze pomaga :)))
Co do paznokci - bylam wczoraj i jestem zadowolona (zwykly manicure i pedicure)... innych rzeczy z paznokciami nie robie, wiec niestety nie wiem....
Maz i porod - chyba wszystko zalezy od faceta, ale nie wydaje mi sie, a by po wspolnym porodzie cos moglo sie popsuc w zwiazku, a wrecz przeciwnie - moim zdaniem to zbliza i zaciesnia wiezy :))) Co prawda nie rodzilismy jeszcze razem, ale tez troche razem juz przeszlismy w poprzedniej ciazy i nie widze ujemnych skutkow....
Slonecznego dnia!
 
Witajcie Mamuśki!!!

Na poczatek ,wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Matki:-)Jeden dzien mnie nie było na forum a tu nowe Mamusie-witajcie kochane:tak:Kurcze dziewczyny co do porodu to słyszałam ze to zalezy od faceta psychiki , to jest prawda ze czasem małżenstwa nie daja rade i sie rozpadaja, znam 2 przyklady:baffled:Jesli moj M nie bedzie chciał lub tez bede widziala ze idzie na siłe nie bede go namawiac;-)Wezme przyjaciółke i powiem ze to moja siostra cioteczna hehehehe ona sie z przyjemnoscia zgodzi:cool2:
Jesli chodzi o samopoczucie wszystko ok mam tylko lekkie zawroty głowy, i chodze troche ospala ,dobrze ze dzis troszke chłodniej:-)
juz za 6 dni mam USG , juz nie moge sie doczekac.:-)
Wczoraj byłam w zakaznym po odbiór wyników z ToXo rozmawialam ze swoja lekarz i powiedziala ze nie wie kiedy sie zarazilam:baffled:szlak mnie trafia !!!! to gin mniej wiecej wie a Pani "SPECJALISTKA"nie wie? powiedziala ze w laboratorium nie zrobili mi awidnosci poniewaz mam zbyt gesta krew:wściekła/y:odstawilam R****** i kazała mi sie zgłosic na ponowne badania krwi 20 czerwca :confused:Dobrze ze mam tego Ginusia na Karowej bo inaczej bym rozniosła ten zakazny.:cool:
 
witam mamusie
wszystkiego naj...naj...z okazji dnia MAMY ;-)
agness1 kochana trzymam mocno kciuki za ciebie i bobaska leż w łóżeczku jak kazał lekarz a wszystko dobrze się skończy ...
agapa dzień dobry u mnie wszystko ok jak na razie zjadłam bułkę ...i mam dobry humorek :-)
tabletki wzięte..i mam czas dla siebie ,później po młodą do szkoły ...i tak dzionek zleci :tak:
i w końcu już 13 tydz jeszcze 4 dni do USG :)
życzę miłego dnia wszystkim mamusią
 
hih to ja również dzisiaj monotonnie wszystkiego naj naj drogie mamuśki!!!!
Mam nadzieję że u Was też tak ładnie za oknem, póki co nosa na dwór nie wystawiłam piekę ciacho na dzień mamy:) Ale popłudniu wybieramy się całą rodzinką na działkę rodzeństwo itp itd:) cała zgraja.
Phelania Witam witam:),
Drogie dziewczyny może macie jakiś fajny pomysł na niespodziankę lub jakiś prezencik dla naszych mam???
U mnei jakoś krucho było z myśleniem na szczęście z pomocą przyszła siostra zamówiła mamie relasacyjny masaż gorącymi kamieniami, ja zamówiłam kwiaty i piekę ciacho więc wyszedł nam całiem fajny skład.. ale mam mega problem z teściową.. jakieś propozycje?? Zycze miłego i spokojnego dnia:)
 
hejka!
Wszystkiego najlepszego z okazji święta mamusiek!!!
Najgorsze to isć z tylooommmaaa hormonami do przedszkola na przedstawienie na Dzień Mamy - jejciu tylko ja ryczałam:-) Ale przeżyłam i z czerwonym nosem i oczami wróciłam do pracy:-p
Pogoda piękna za oknem aż chce sie żyć , wiec nawet poranny kibelke nie wytrącił mnie z równowagi-hihi
 
reklama
Witajcie!
Dużo zdrowia dla Was i rodziny z okazji dnia mamuśki!!!!:-)
Ja już po USG, pobieraniu krwi jeszcze na 16.15 jadę na badane piersi.
Paproszek przez tydzień urósł centymetr:) Serducho 170HR - czy to dobrze że to tak wzrasta?
Brak krwiaków i odwarstwienia. :-)
Zapomniałam tylko zapytać lekarza co ze współżyciem czy już możemy ...:zawstydzona/y:


A ile kosztuje ta aparatura by słyszeć serducho dzieciątka :-) ?- napewno bym była spokojniejsza :-) mając coś takiego :-)
 
Do góry