reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Cześć dziewczyny,

dzisiaj mam się już dużo lepiej. M został ze mną w domu, a nawet pozwoliłam mu wyjść z kumplami na walkę Pudziana wieczorkiem :) taka jestem dobra :) Skoczyliśmy dzisiaj do sklepu kupić grilla i na obiadek już było grillowanie.

A_gala sto lat! Ja Ci życzę przede wszystkim spokojnej ciąży i zdrowego maluszka.

Scholastyka super, że w pracy się ułożyło. Wredną małpę trzeba było sposobem na to wychodzi :)))

Miłego popołudnia!
 
reklama
a_gala wszystkiego naj!

A ja jednak się przemogłam i zrobiłam wszystko co zazwyczaj na naszym grillu jest :) Wiec jak ktoś ma ochotę, to zapraszam, zaczynamy o 19 :sorry2:
Serwujemy cevap-cici, tzatziki, karkóweczka, grzaneczki z masełkiem czosnkowym i sałatka z pomidorków, ogórka, pekinki, fety z sosem sałatkowym no i standardowe kiełbaski :-p

Ale ból głowy mnie nie opuszcza dziewczynki mimo Apapu :-(
 
A_gala - wszytkiego najlepszego z okazji Urodzinek :-)Zdrówka i szczescia i pociechy z maleństwa:-)
 

Załączniki

  • 0008642038.gif
    0008642038.gif
    56,2 KB · Wyświetleń: 42
A_gala -spokojnej bezstresowej ciąży, bo to myślę najważniejsze:)!

anineczka- mam dwa kociaki syberyjskie-Maszkę i Griszę.kocham je nad życie.jak dowiedzieliśmy się, że nie możemy mieć upragnionych dzieci, chcieliśmy, żeby nam coś tuptało po domu. no i w ten sposób pojawiła się Maszka. była taka kochana, że postanowiliśmy wziąć dla niej towarzysza zabaw. i tak trafił do nas rudy wariat Grisza. Teraz stał się cud- jesteśmy w ciąży:) więc koty będą miały wyjątkowe towarzystwo.hehe

pozdrawiam Was gorąco.

Czy trzeba zdać jakiś test, żeby dostać zaproszenie do "zamkniętego" grona grudniówek? baaardzo bym chciała:)
 
Witam !!!
Melduje się kolejna grudniowa mama:-)
Śledzę forum od jakiegoś czasu ale dopiero dzisiaj postanowiłam napisać.

Mam 29 lat i po raz pierwszy oczekuję dzidziusia. Mam nadzieję, że będę mogła skorzystać z rad bardziej doświadczonych mam oraz podzielić się swoimi obawami, których przecież nie brakuje w ciąży.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:tak:
 
Witam !!!
Melduje się kolejna grudniowa mama:-)
Śledzę forum od jakiegoś czasu ale dopiero dzisiaj postanowiłam napisać.

Mam 29 lat i po raz pierwszy oczekuję dzidziusia. Mam nadzieję, że będę mogła skorzystać z rad bardziej doświadczonych mam oraz podzielić się swoimi obawami, których przecież nie brakuje w ciąży.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:tak:

Witaj kochana!!!
Fajnie ze nas coraz wiecej:-)BB jest bardzo uzależniajace:-)wiec napewno bedziesz na forum kilka razy dziennie:-D
 
Witaj Kasia_k:-)
Jesteś widzę w takiej samej sytuacji jak ja:-) ja też mam 29 lat i po raz pierwszy oczekuję dzidziusia:-)
 
My po wizycie- wszystko ok:-D Maluszek ma 3cm , serducho bije w normie, widać rączki i nóżki. Dostałam fote i płytę-jak uda mi się to zrzucić to wstawię.
Następna wizyta za 3 tyg i usg genetyczne . Cieszę się, że jest dobrze:-)
Ale ci fajnie. Cieszę się razem z tobą że jest wszystko ok :-D:-D:-D

No tak mój też jest w pracy a potem wpada tylko po to żeby mu obiad pod nos podstawić a reszta go nie interesuje. Nawet moja dzisiejsza wizyta u gin interesowała go tylko przez telefon. W domu już ani słowa.
Czasami myślę, że jak człowiek byłby sam to przynajmniej nic od nikogo nie oczekuje, a tu niby ma pomagać i wspierać, a tylko gra na nerwach.
Nie dawaj mu obiadu pod nos, niech sobie sam weżmie

Witam !!!
Melduje się kolejna grudniowa mama:-)
Śledzę forum od jakiegoś czasu ale dopiero dzisiaj postanowiłam napisać.

Mam 29 lat i po raz pierwszy oczekuję dzidziusia. Mam nadzieję, że będę mogła skorzystać z rad bardziej doświadczonych mam oraz podzielić się swoimi obawami, których przecież nie brakuje w ciąży.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:tak:

Witam kolejną mamusię. Na mnie możesz liczyć :-)

a-gala wszystkiego naj, naj. Szczególnie spokojnej ciąży , zdrowego maluszka i łatwego porodu pod każdym względem :*

A mnie dziś coś brzuch pobolewa, a nie miałam czasu żeby się położyć.
 
Hej kochane
Nie było mnie kilka dni..
a_gala wszystkiego dobrego kochana!
A ja mam problem, jak robiłam na początku tygodnia badania to w moczu wyszły bakterie dostałam zalecenie brania uroseptu na 3 dni i powtórne badania, tak też zrobiłam i bakterie dalej są :( nie wiem czy da się coś zaradzić bakteriom żeby się zapalenie jakieś nie przyplątało - jak myślicie tylko antybiotyk?
 
reklama
A_gala-wszystkiego najlepszego kochana, 100 lat, no i bezstresowej ciąży:-)..
Witaj Kasia_k:-)..na kiedy masz termin?:-)
Myśmy właśnie wrócili ze chrzcin..malutka brata była grzeczniutka na mszy, gorzej z moją perełką - wytrzymała pół a potem wyszła z tatusiem przed kościół;-)..ja robiłam za fotografa..wyżerka była, że hoho, jestem najedzona na maksa..pierwszy raz jadłam sandacza -pychotka:-)
 
Do góry