reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witajcie kochane!
Troszke sie dzieje na BB:-)Becia84 - super ze z dzidzia ok , jednak jest wielka ulga:-) Bajeczka - Twoja kluska cudo :tak: Jesli chodzi o M u mnie to samo :-( Nocki pracuje na Taxi a cały dzien spi:wściekła/y: a ja chodze na paluszkach zeby go nie obudzic , wiec nawet dobrze ze jeszcze chodze do tej pracy:tak: Ja mam Usg Genetyczne 31maja:-) ale tak jak pisalam w poprzednich postach minelo 4 dni od ostatniego usg i juz panikuje nie mam zachcianek takich jak wczesniej , piersi to wogóle mi nie urosły :wściekła/y:jedynie tylko bola mnie lekko brodawki i mam duzo sluzu na gatkach:dry: oto cale moje objawy. Teraz znów czekanie i odliczanie dni:blink:Jesli chodzi kochane o te koszmary nocne tzn ze wszystko jest ok , czytalam artykul ze to jest normalne:-)
 
reklama
Czesc dziewczynki,ja tylko na chwilke,bo padam ze zmeczenia,rano bylam w pracy na 6:( czyli sie nie wyspalam jutro i niedziela tena na 6 do pracy:(
ale od poniedzialk biore zalegly urlop i koniec pracy:):):):)

dzis przyjechali tesciowie i wzieli Patryczka na no bo mielismy dzis pelne rece roboty,sprzatanie po montazu markizy i musialam umyc okna...Takze dobrze ze go wzieli bo przynajmniej ze spokojem, to ogarnelismy....a ogolnie upal straszny..nic mi sie nie chce,tylko non stop spac:(
teraz siedze i szybko pisze do Was i mykam zaraz spac bo ciezkop bedzie wstac:-(

Milego weekendu Mamuski!!!!!!!!!!!!!!
 
Wyjeżdżamy na wioske do mojej macoszki, przyleciała rodzinka z USA w tym 3 latek więc moja Ola będzie zachwycona. Wracamy w pon. Miłego weekendu dziewczyny!

Niunia, Bajeczka - śliczności
Maxwell- powinnaś dostać jakiegoś bonusa od bb za taką ilość postów:)
Milva- super wieści
Becia- szczerze powiedz mu o swoich oczekiwaniach i tym że robi Ci przykrość swoim zachowaniem. Nie napadaj na niego tylko przekaż jasno swoje uczucia , jak się czujesz z tym – powodzenia !
 
Cześć Dziewczyny,
Bardzo dziękuję jeszcze raz za wszystkie słowa wsparcia :-D. Bardzo mi pomogły Wasze posty, bez pocieszenia mogłabym zwariować. Sprawa na szczęście zakończyła się pokojowo wczoraj. Po tym jak w czwartek zagadałam do niej cała w nerwach (wtedy co mi wciskała po raz kolejny, że "ona tego nie powiedziała") chyba zjażyła, że pojechała po mnie zdrowo, a ja nie przejdę nad tym do porządku dziennego. Hahaha, przed rozmową na którą mnie zaprosiła myślałam, że mi serce wyskoczy z klatki ;) Nie wiedziałam jak to ugryźc w tych nerwach żeby nie dać sie ewentualnie okrzyczeć (w razie gdyby znów jej się tryby przestawiły) ale żeby też nie wyskoczyć do niej z czymś co by ją rozjuszyło. Zależało mi tylko i wyłącznie na świętym spokoju, ale żeby jednocześnie dać jej do zrozumienia, że nie dam po sobie jeździć. Dobrze to mój kumpel ujął, gdy mi radził jak to zakończyć -"takich ludzi jak ona spotkasz mnóstwo jeszcze w życiu i Twoja w tym głowa,żeby opanować nerwy i rozprawić się z nimi pokojowo, jeśli nie możesz ominąć takiego osta. teraz masz dziecko i motywację, żeby wreszcie się tego nauczyc.Zagraj identycznie jak ona, gdy idziesz grać w szachy nie bierz ze sobą łuku.." No i się udało, ona oczywiście odkręciła wszystkie poprzednie rozmowy (głównie tą w której mi nawciskała, że gó...zik mi się należy i że mogę iść do domu jak mi się nie podoba), że ja źle zrozumiałam, że się bała że ja chcę odejść jakieś inne duperele. Ja dla świętego spokoju udałam, że tak rozumiem, a jak pytała czemu byłam na nią zła odparłam z miną niewinnego dziecka "źle mnie zrozumiałaś, ja nic takiego nie powiedziałam" (uwierzcie mi parsknąć mi się chciało śmiechem,myśląc z wariatami, po wariacku). Nie omieszkałam dodać, że moja mina to wynik stresu spowodowany siedzeniem w syfiastych warunkach, o którym to stresie informowałam ja niemal codziennie od trzech tygodni. Oczywiście był moment, że już jej mina złośliwiała, ale na szczęście chyba miała tego dnia "chormon szczęscia" (haha ona ma gorsze wahania niz ciężarne ;)) bo jednak starała się kontrolować. Efekt jest taki, że jeszcze w piątek przeniosła moje graty do nowego biura i obiecała wszystko tam zorganizować (potrzeba jeszcze klime itp.) I co niekompetentna szefowo? Dało się zapewnić mi warunki w jeden dzień??? Ciesze się że moje nerwy nie poszły jednak na marne, a to, że będzie teraz opowiadać fałszywie jaką jest bohaterką i jak o mnie dba już mnie tak nie wnerwia, bo moja rodzina i przyjaciele znają prawdę. A tak na marginesie, to nagrałam naszą ostatnią rozmowę.. Przezorny ubezpieczony ;) Wreszcie mogę skupić sie znów na sobie... ufffff
Miłego Dnia Grunióweczki :happy2:
 
Witajcie!

A Mnie od wczoraj wieczór brzusio kłuje :( Jak wstałam z łóżka to się ze Mnie tak dziś polało - te upławy są straszne:zawstydzona/y:
Najchętniej dla bezpoieczeństwa dzidziusia przeleżała bym gdzies cały dzień ale niestety muszę jechać do szkoły :-(
Na śniadanko pozwoliłam sobie zjeść bułeczkę z kremem czekoladowym:-pnie ma to jak mała rozpusta z samego rana:tak:

Miłego dzionka Mamuśki!!
 
O widzę, że wszyscy na weekend mają zaplanowane wyjazdy. To bawcie się dobrze. My robimy grilla i będzie trochę znajomych. Zawsze robiłam cevapcici ale teraz z mięsem mi będzie się ciężko obchodzić, więc nie wiem, czy nie zostane przy kiełbaskach i kupionej karkówce. Głowa mnie boli od wczoraj wieczór, chyba się chwilkę jeszcze prześpię :zawstydzona/y:
Wszystkim życzę świetnego weekendu
 
gratki Milva https://www.babyboom.pl/forum/members/milva-90323.html
fajniutko że wszystko z bobasem jest ok
Becia84 nie łam się mój M też nie jest święty...widzę go tylko wieczorami a rano wybywa do pracy :(

izi85-od poniedziałku będziesz leniuchować a co:) jak na kobietę w ciąży przystało nie??:-)
teraz zmykam do cioteczki bo wydzwania
a wszystkim mamusią życzę udanego weekendu:-D
 
gratki Milva https://www.babyboom.pl/forum/members/milva-90323.html
fajniutko że wszystko z bobasem jest ok
Becia84 nie łam się mój M też nie jest święty...widzę go tylko wieczorami a rano wybywa do pracy :(

izi85-od poniedziałku będziesz leniuchować a co:) jak na kobietę w ciąży przystało nie??:-)
teraz zmykam do cioteczki bo wydzwania
a wszystkim mamusią życzę udanego weekendu:-D

niunia1604 juz nie moge sie doczekac poniedzialku,nie bede musiala wstawac o 4 do pracy:-Dhuraaa
milego slonecznego dnia dziewczynki!!!
 
Cześć dziewczyny:-)
Ja się teraz byczę, a po południu jedziemy na chrzciny do mojej bratanicy - więc imprezowo:-)
Scholastyka, super, że się wszystko pookładało w Twojej pracy:-).. Cieszę się razem z Tobą!!:tak:
Udanego weekendowania mamuśki!!
 
reklama
Ale mamuśki wam dobrze:sorry2: ja to od 13 do 21 w pracy:wściekła/y:i tak do srody:-) tak bym chciala sobie zrobić wolne..posiedziec na grillu ,zjesc kiełbaske:shocked2: tylko pozazdroscic;-)czekam na te zwolnienie jak na zbawienie :-)heehehhehe zobaczymy 31 maja.
Miłego weekendu kochane
 
Do góry