reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hey dziewczyny!!!
Nom mnie tu u Was troszeczke nie bylo i tyle sie dzialoooo.....

sergeevna przykro mi z powodu pracy...
aspirynka i fefa sciskam Was kochane mocno:*

teraz troszke sie o mojego maluszka boje, wizyte mam we wtorek o 8.00 juz nie moge sie doczekac...
widze, ze Ci nasi mezowie bardzo do siebie podobni, bo mojemu powiedzialam i tylko mnie poinformowal, ze jak zauwazy, ze za bardzo na mnie te forum bedzie wplywac to bedzie zakaz.hmm...

ja tez od kilku dni mam smaka, ale problem w tym, ze nie wiem na co:-)

firanka kochana przykro mi, jeszcze kilka dni temu pisalas, ze super Wam w trojke dzien minol, a tu takie przykre wiesci. Nie wiem o co poszlo, ale mysle, ze sie to dobrze skonczy. Przeciez potrzebujecie siebie:tak:
 
reklama
Jestem po 3-dniowym zjezdzie.
Sesja daje mi w kość aż mi się dziś słabo zrobiło-aby do końca czerwca;-)
P[ierwsze usg miałam mieć 28 ale akurat wypada mi zjazd i znowu muszę przełożyć:-(
Padam już na pyszczek
Buziam
 
Ja też nie wiem na co mam ochotę z tym jedzeniem...wstawiłam sobie pierogi z truskawkami...
Piersi mnie bolą cały czas od początku, nigdy nie narzekałam na rozmiar, ale teraz....trochę przesada;)
U mnie byle do piątku do wizyty...
 
Ze smakami mam to samo, ale chyyyybaaaa bym chciała kwaśnych żelków z Lidla :eek:
Wizytę mam dopiero 23. a jutro zaczynam 12 tydzień.

Powiedzcie mi dziewuszki, czy wiecie, ile ma Wasza szyjka macicy? :sorry:
Czy lekarz Wam o tym powiedział, albo macie to wpisane w kartę ciąży?
 
hejka!
Bardzo mi przykro dziewczyny z powodu straty.....
Ja siedze w pracy i ledwo trzymam oczy otwarte pospałabym jeszcze. Piję heratkę, bo kawa mi już nie smakuje, od nabiału też mnie całkowicie odrzuciło. Jadłabym tylko coś mokrego i zimnego: arbuzy, mandarynki, pomarańcze, lody. Co dziwne, bo lodów nie lubie i nie jadłam, a wolę konkretne dania z mięchem-no a teraz zupa owszem wlatuje szybko a nad drugim się zastanawiam....
Ja jeszcze karty ciąży nie mam i niby wizyta na 27 maja - wtedy będę w 10tc, zastanawiam sie czy nie poczekać jeszcze tydzień do 3 czerwca i zrobić od razu przyzierność karkową. Czy to badanie robi sie tylko w 12 tc? Nie chce chodzić tydzień po tygodniu bo wizyta 150zł.
 
Cześć ciężaróweczki;-)
Moje samopoczucie się poprawiło, może dlatego, że obudziło mnie słoneczko:-)..a jak u Was?;-)
Ja jeszcze karty ciąży nie mam i niby wizyta na 27 maja - wtedy będę w 10tc, zastanawiam sie czy nie poczekać jeszcze tydzień do 3 czerwca i zrobić od razu przyzierność karkową. Czy to badanie robi sie tylko w 12 tc? Nie chce chodzić tydzień po tygodniu bo wizyta 150zł.
Przyzierność robi się, z tego, co się orientuję, między 12 a 14 tygodniem ciąży..
 
Cześć Dziewczynki :-)
Jak samopoczucie od rana?.. Ja czekam dzisiaj na bardzo ważny telefon... Między 9:00 a 17:00... aż mnie w żołądku ściska z przejęcia... :eek:

Dzisiaj pierwszy dzień na bezrobociu... :sad:
 
czesc laseczki :*

sergeevna, zajmij myśli czymś miłym, pooglądaj ulubiony serial, film, cokolwiek, z zobaczysz, jak szybko zleci Ci czas.

Ja dziś pierwszy dzień w pracy po tygodniowym lenistwie. Nie mogłam rano wstać, jak mi po 5 budził wył :hmm: teraz najchętniej bym pod kołdrę wskoczyła i podrzemała z godzinkę, czy dwie.
Strasznie mi się dłuższą te dni do wizyty u gina.. jeszcze 2 tygodnie! przez to niecierpliwe czekanie tylko się gromadzą niepotrzebne obawy i stresy. Mam nadzieję, że z kluską wszystko jest dobrze i że sobie rośnie zdrowa i silna.
W ogóle to ktoś powinien wynaleźć takie ustrojstwo do kontrolowania maleństwa w warunkach domowych. Ile mniej nerwów by było :-)

życzę Wam miłego i spokojnego dnia!!!
 
reklama
Rojku- długości nie znam, ale lekarz mówił że jest ładnie zamknięta a małż mówił że fajnie ciasno się zrobiło :zawstydzona/y:
Ewka- ja znam wersje że genetyczne robi się między 12-13 tc. Jak dasz rade poczekać jeszcze tydzień to ja bym poczekała
Sergeevna- odpoczniesz troche, tylko te emocje niepotrzebne ale wiem łatwo powiedzieć
Firanka- smutne :-(a modlicie się choć trochę ? Miłość się wypala jak wszystko i trzeba czerpać ją u źródła. My praktykujemy codzienny wspólny pacierz przed snem córci i mała w nim uczestniczy po swojemu. Jak na razie Pan Bóg błogosławi, bo miłość i zgoda w rodzinie panuje i to zasługa bardziej łaski a nie nasza...spróbuj jeśli Ci zależy na szczęśliwej rodzinie, walcz o nią ! :tak:
 
Do góry