reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Cześć dziewczyny,

ja się wczoraj znowu fatalnie czułam, muliło mnie cały dzień, a popołudniu taki mnie okrutny ból głowy złapał, że tragedia. Myślę, że to chyba z nerwów. Tak się denerwuję. Wieczorkiem z moim M poszliśmy do kina (bo już nie chciałam być do końca zdziadziała) i po filmie prawie nieprzytomna do domu wróciłam, klucze mi z rąk przed drzwiami wypadły, łeb bolał niesamowicie. M jak mnie zobaczył to zaczął panikować i odrazu mnie do łóżka zaprowadził, kolacje podał i 10 razy pytał czy wzięłam duphaston.

M mnie ochrzania, że wszystko przecież dobrze będzie, ale ja już taka jestem, że jeśli gdzieś w środku mam jakiś niepokój to zaraz głowa mi pęka.

Dziewczyny, czy wszystkie będziecie robiły usg prentalne? Ja się zastanawiam.
 
Papayka miałam na mysli to nieinwazyjne (czyli bez kłucia).

Maxwell80 na filmie "Tożsamość". Polecam, mi się podobał.
 
Witam Dziewczyny,

Dzisiaj u mnie wyjrzało słoneczko i od razu lepszy humor.

Becia84-ja wczoraj miałam to amo taki okrutny ból glowy że wczesniej połozylam się spać.

Ewka007-moj gin mówił mi że usg z badaniem przyzierności karkowej między 12-14 tyg

Sergeevna- trzymam kciuki za to aby telefon przyniosł Ci pomyślne wieści.

Ja robie sobie usg z badaniem przyzierności karkowej własnie jutro ide do gina po skierowanie na nie.

Papayka-czy to związane z kłuciem to miałaś na myśli test z krwi on się nazywa chyba Pappa?
 
mam zamiar zrobic to usg miedzy 12-14 tyg (tzw. genetyczne) i tyle. co prawda ze wzgledu na wiek tez niedlugo bede sie kwalifikowac na prenatalne, to jakos mi sie do nich nie spieszy :zawstydzona/y:
 
reklama
Ja się pytałam lekarza też ze względu na wiek o ten test Pappa i mi powiedział że mogę zrobić ale ja się waham, chyba zrobie tylko usg z badaniem przyziernosci karkowej
 
Do góry