reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Moja też taka była 3 dni po spodziewanej @ więc wydaje mi się że możesz się już cieszyć!
Ehh a u mnie dziś masakra nic się nie chce, a tyle mam do zrobienia ;( ponadto wahania nastrojów mam, płaczę nie wiadomo o co i w ogóle masakra... to dla mnie najgorzej znoszony objaw ciąży.
 
a_gala, dziękuję :) cieszę się strasznie:) a powiedzcie jakie miałyście "dolegliwości" po zobaczeniu II ? i kiedy najlepiej umówić się na wizytę u gina?
Kurczę z wyliczeń wynika że termin porodu byłby na 25 grudnia :) ach święta :) przed Wielkanocą się dowiedzieć, powiedzieć rodzicom w Wielkanoc, a urodzić w Boże Narodzenie :) niezły scenariusz
 
Ostatnia edycja:
dagne ja jeszcze nie mam jakichś mocnych dolegliwości, jedynie to mega senność, która zaczęła się już na około dwa tyg. przed zrobieniem testu no i powiększone, tkliwe piersi. dzień po zrobieniu testu odrzuciło mnie od kawy, a od paru dni też bardzo dużo piję, co chwilę muszę się czegoś napić, bo tak mnie suszy ;) jeśli nie masz żadnych bóli i dolegliwości, to do gina najlepiej iść około 6, 7-mego tygodnia....
 
a_gala, dziękuję :) cieszę się strasznie:) a powiedzcie jakie miałyście "dolegliwości" po zobaczeniu II ? i kiedy najlepiej umówić się na wizytę u gina?
Kurczę z wyliczeń wynika że termin porodu byłby na 25 grudnia :) ach święta :) przed Wielkanocą się dowiedzieć, powiedzieć rodzicom w Wielkanoc, a urodzić w Boże Narodzenie :) niezły scenariusz

Jak zobaczyłam II to jedyną dolegliwością były cieknące z radości łzy:-D:-D:-D Poza tym do dziś nic jak narazie mnie nie bierze, ale wszystko przede mną. Do gina najlepiej idź tak jak pisze a_gala w 6 tygodniu, wcześniej nie ma co, bo się tylko zdenerwujesz
 
Dzięki za informacje :) a tak z ciekawości, to jak przebiega 1 wizyta "ciążowa"? ja z reguły jestem nieśmiała, nie wiem jak powiedzieć, co powiedzieć, zwłaszcza, że zmieniłam gina i to będzie moja pierwsza wizyta u tego:)
 
Dzięki za informacje :) a tak z ciekawości, to jak przebiega 1 wizyta "ciążowa"? ja z reguły jestem nieśmiała, nie wiem jak powiedzieć, co powiedzieć, zwłaszcza, że zmieniłam gina i to będzie moja pierwsza wizyta u tego:)

Lekarz spyta cię o datę ostatniej @ i pewnie spyta co cię do niego sprowadza, to mu pow. że chyba jesteś w ciąży bo test wyszedł pozytywnie, a dalej już wszystko samo pójdzie. Nie martw się będzie dobrze, a ja będę trzymać &:-) A kiedy masz wizytę?
Kopiuję żeby było na wierzchu
Serg- 1
Majeczka - 4
 
Na pierwszej wizycie lekarz najpierw Cie zbada, pozniej zrobi pewnie USG dopochwowe, następnie wypyta o Twoje dolegliwości i odczucia, może zmierzyć Ci ciśnienie, zapytać o masę ciała. Zapyta również jakie choroby przechodziłaś, zleci mnóstwo wyników do porobienia i udzieli ogólnych wskazówek jak się odżywiać i zachowywać podczas ciąży...no chyba to wszystko...i jeszcze jedno, nie bój się pytać, a jak jaesteś zapominalska, to spisz sobie pytania na kartce i zabierz ze sobą do gabinetu :-)
 
reklama
Dzięki :) właśnie w pon pojadę na bete i od razu się umówić na 29 kwietnia chyba, bo słyszałam że u niego dużo w przód się umawia, bo przyjmuje i na nfz i prywatnie
 
Do góry