reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hej:) zrobiłam dziś ponownie test :)
Zobacz załącznik 346513
I mam nadzieję, że tak juz zostanie:) w poniedziałek pobiegnę na bete i zapisać sie do lekarza :)
Aspirynka, a jak oceniasz pro-familię, do kogo chodzisz? ja bym bardzo chciała tam w przyszłości rodzić.
 
reklama
czesc dagne oceniam pro-familje super chodze do Tomasza Miegonia w wslasciwie dzis ide pierwszy raz moje kolezanki z pracy do niego chodza sa bardzo zadowolone zreszta czytalam o nim opinie naprawde dobry lekarz na wizyte sie czeka ok 3 tyg wiec juz zadzwon i sie umow napisze ci potem po wizycie jakie odczucia
 
serveggena ja mam to samo zero objawów na poczatku bylam senna ale i to mi przeszlo zobaczymy co mi gin powie

Mnie to martwi aż chwilami... :zawstydzona/y:

Ahh, zapomniałam napisać... ;-)

..................................................................

Dla wszystkich, którym ciężko się przyzwyczaić do mojego trudnego nicku, proponuję pisać w skrócie - SERGI ;-) lub... Karola, bo tak mam na imię ;-)
 
Ostatnia edycja:
kobito hehhe ciesz sie ze nic ci nie dolega i ciaza przebiega prawidlowo jak czytam niektore posty jakie laski maja dolegliwosci jedna zyga druga ma mdlosci trzecia bola plecy nogi zylaki i niewiem co jeszce to naprawde mozemy sie cieszyc ze nic nam nie jest a jak u ciebie z apetytem?
 
Aspirynko, krzyż to mnie boli ;-) i cycuchy, jak wstaję z łóżka :zawstydzona/y: A z apetytem różnie - raczej mam mniejszy, nie chce mi się jeść... Ale za to jak już mi się zachce - to MAKASKRA (jak to mawiała moja 3 letnia kuzynka ;-) )... Zachcianki zaczynam mieć... ;-) Aktualnie na świeczniku - leczo :-D

A miałam jeszcze zapytać - jak się przyszli Tatusiowie dowiedzieli o Dzidziusiu?... :-)
 
U mnie objawy takie popularne: senność (codziennie ok. 14 czuje się jakby już 22 była :) ), tkliwe piersi, kawa poszła w odstawkę no i też mnie suszy okrutnie.

Sergi ja mojemu M włożyłam do ramki wydruk z usg, był taki malutki pęcherzyk i powiedziałam, że mam dla niego prezent. Aż usiadł z wrażenia, a ja się popłakałam :))) Potem dla pewności zapytał "co to jest?" no to mu powiedziałam, że syn albo córka :) Bardzo się ucieszył i od razu remont mieszkania zaczął planować i listę zakupów.:)
 
oo sergi juz lepiej bo łamie jezyk moj tatus nie uwierzyl ,troszke to zle rozegrałam bo test zrobilam 1 kwietnia w prima aprilis jak mu powiedzialam to powiedzial ze niezly kawal mi do glowy przyszedl pozniej corka zapytala czy ktos ns oklamal wtedy maz mowi tak mama mnie dzis wkrecila ze jest w ciazy heheh wtedy wyciagnelam test myslisz ze to cos dało? niebardzo, pyta od kogo pozyczylam?dopiero jak wieczorem powiedzialm tesciom to uwierzyl ale widze ze chyba tak nie do konca dzis mu przyniose zdiecie z usg wiec pewnie wtedy juz bedzie pewny
 
reklama
a my to juz sie od okolo 3 miesiecy staralismy, wiec wiedzial co sie dzieje.:-) Ale jak zrobilam test i mu II krechy przynioslam to byl przeszczesliwy:-):-)
 
Do góry