reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Czesc dziewczyny 1 dzien mnie tu niebylo i widze ze nowe mamy przybyly super ja jutro pierwsza wizyta napisze co i jak aha do dagne czyzbys byla z Rzeszowa ?jesli tak to super bo ja tez pozdrawiam
 
reklama
ile tu sie dzieje:-)
witamy nowa mame:-) a tu widze wiekszosc doswiadczonych mam tu mamy:blink: bo u mnie to pierwsze malenstwo:-)
aspirynka ale Ci zazdroszcze jutrzejszej wizyty...ja musze do wtorku czekac, a ja z natury baaardzo nieciepliwa:-(

aha...jesli chodzi o glosowanie to tez mysle majeczka dobrze sobie z tym poradzi, wiec:

Serg-1
Majeczka-5
 
ile tu sie dzieje:-)
witamy nowa mame:-) a tu widze wiekszosc doswiadczonych mam tu mamy:blink: bo u mnie to pierwsze malenstwo:-)
aspirynka ale Ci zazdroszcze jutrzejszej wizyty...ja musze do wtorku czekac, a ja z natury baaardzo nieciepliwa:-(

aha...jesli chodzi o glosowanie to tez mysle majeczka dobrze sobie z tym poradzi, wiec:

Serg-1
Majeczka-5
Ja też mam wizytę we wtorek, ale dopiero o 16.40 no i u mnie to już 4 dziecko:-)
 
no superdagne zawsze milej jak sie ma sprzymierzenca z jednej miejscowosci ja jutro mam wizyte w pro-famili strasznie sie boje sama nie wiem czemu to moja druga ciaza a zachowuje sie jakbym byla pierworodką
 
no superdagne zawsze milej jak sie ma sprzymierzenca z jednej miejscowosci ja jutro mam wizyte w pro-famili strasznie sie boje sama nie wiem czemu to moja druga ciaza a zachowuje sie jakbym byla pierworodką

Ja w drugiej też sie bardziej bałam niż w pierwszej i z tego co słyszałam to większość tak ma, ale przy 3 to już dużo lepiej chociaż strach jest zawsze
 
Ja też mam wizytę we wtorek, ale dopiero o 16.40 no i u mnie to już 4 dziecko:-)

hehe... ja mam termin o 8.00 rano, byle jak najszybciej, bo inaczej by moj maz ze mna zwariowal:-)

Nie gniewajcie sie prosze, ze nie pisze polskich liter, ale tu na komputerze nie mam polskiego jezyka, wiec pisze tak bez haczykow;-)
 
witam kolejne nowe mamusie :tak: w przyszłym tygodniu idę do gina mam nadzieję,że krwiak nie rośnie tylko maleje.Tak z ciekawości-któraś z was jest z Poznania?
 
agapapodziwiam naprawde i gratuluje 4 pociechy z tego co widze przydalby sie teraz synus z calego serca zycze moja przyjaciolka ma 6 dzieci 5 corek i 3 mce synka ale dają jej popalic ma dziewczyna zdrowie ja czasami z jedna nie daje rady
 
reklama
Weszłam na chwilkę poczytać co naskrobałyście, a tutaj widzę głosowanie na moderatora i nawet moja kandydatura zgłoszona... Nie spodziewałam się, ale bardzo mi miło :-) Byłabym zaszczycona :laugh2: :tak:
dziękuję, Agapa :*

Jutro już do Was wracam i poodpisuję, bo kurcze przez telefon trochę ciężko ;-).

Słodkich snów Dwupaki Kochane! :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry