reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Witam dziewczyny :) Jestem z wątku: Starania po raz pierwszy :) i mam nadzieję, że po potwierdzeniu betą w przyszłym tyg a u ginekologa za 2 tyg do Was dołączę:) Staraliśmy się od 3 miesięcy i dziś ujrzałam bladą drugą krechę :) z obliczeń wynika, że jeśli to prawda to jestem w 3tyg i 6 dniu ciąży :) bo nie wytrzymałam do daty @. Jutro powtórzę sikacza i będę się w pełni cieszyć, jeśli ujrzę ponownie II :D
Widziałam wasze śliczne fasolki i wszystkim gratuluję:)

Przepraszam,ale jakimś cudem nie zauważyłam Twojej wiadomości.
Witaj wśród nas:-) Zobacz sobie 7 stronę tego wątku-zamieściałam tam fotki moich testów,pierwsze były słabiusieńkie...
Trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam:tak:
 
reklama
Do góry