reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

dziewczyny czy powiedziałyście już w pracy??? jak tak to jakie reakcje??
ja przy pierwszej ciąży miałam nie miłe sytuacje w pracy, mimo że teraz mam całkiem inną, fajną szefową to mam stracha.
 
reklama
Cześć dziewczęta!
Byłam na usg! Jest serduszko! Taka mała kijanka a pikawka zasuwa jak głupia :)))) Strasznie się cieszę. A no i L4 oczywiście z uwagi na wszystkie przejścia. Następna wizyta 22 kwietnia, bo dzisiaj było za wcześnie na obliczanie terminu itp, podobno dopiero 5 tydzień. Ja miałam bardzo nieregularne @, więc ciężko to u mnie wyliczyć.

Igusiad ja powiedziałam już dzisiaj w pracy, nie miałam wyboru jak L4. Ale szefowa znała moją historię, więc się ucieszyła, że wkońcu się udało. Ale co będzie miała przeze mnie teraz zachodu to jej. Trudno.

a_gala
no to masz szlaban na wszystko :) ale ja też dostałam duphaston tyle, że 3 x 1 i odpoczywanie w zaleceniach. Jakoś damy radę.

czarnykot piękna fota i maluszek już taki duży :) ja dzisiaj dostałam fotki, ale kiepska jakość.

ankarianna witaj wśród grudniowych ciężarówek :)

Pozdrowionka...
 
ANKARIANNA też oszczędzaj się jak najwięcej bo krwiaczek wchłania się kilka tygodni więc jak najwięcej odpoczynku! A serducho już było czy jeszcze nie?
Trzymam kciukasy za wszystkie!

coś tam było widać , jak to lekarka okresliła mryganie :)

 
Ostatnia edycja:
Becia - niesamowite uczucie widzieć serduszko, co nie? Gratulacje:-)
Igusiad, ja powiedziałam w zeszłym tygodniu, ale u mnie spoko w pracy (pracuję w niemieckiej firmie)..moja szefowa wiedziała,że staramy się o drugie dziecko. Tylko mi trochę "głupio", bo właściwie w czerwcu zeszłego roku wróciłam z macierzyńskiego..a tu już L4..;-)
a_gala - no to masz niezły szlaban teraz..mi "tylko" kazała uważać na siebie i za bardzo nie nosić córci, no i L4..
ankarianna - fajne określenie : "mryganie", hihi:-D
 
Witam dziewczyny :) Jestem z wątku: Starania po raz pierwszy :) i mam nadzieję, że po potwierdzeniu betą w przyszłym tyg a u ginekologa za 2 tyg do Was dołączę:) Staraliśmy się od 3 miesięcy i dziś ujrzałam bladą drugą krechę :) z obliczeń wynika, że jeśli to prawda to jestem w 3tyg i 6 dniu ciąży :) bo nie wytrzymałam do daty @. Jutro powtórzę sikacza i będę się w pełni cieszyć, jeśli ujrzę ponownie II :D
Widziałam wasze śliczne fasolki i wszystkim gratuluję:)
 
Cześć Grudnióweczki :-)
Ja dzisiaj już na (na szczęście) ostatnią nockę idę... Jeszcze 11godzin w pracy i weekend! :tak: Niestety, wrobiono mnie w nadgodziny :dry: Ale po weekendzie tylko 2 nocki i - urlop!!! :laugh2: A i w pracy się oszczędzam ;-) Nie zamierzam zasuwać jak wariat :no: Trudno, taka juz jest ta Anglia, że okres do 12 tyg i potwierdzenia przez angielskiego gina muszę przeczekać tak jak jest - inaczej mogli by mnie bezkarnie zwolnić! :szok::wściekła/y:

Czuję się bardzo dobrze, dzisiaj miałam termin @ i na szczęście - nie przyszła, nie pojawiła się, temperatura w normie (ponad 37 stopni ;-) ) i II krechy dalej na teście... :zawstydzona/y: Od jutra już odetchnę spokojnie... :tak:

A dzisiejszej nocki bolał mnie brzuszek w pracy... :-( Tak się bałam, że jednak się stanie coś złego... :-(

Ale nie smutkam - jest super!
Całuski i do jutra ! :laugh2:
 
Witam Was mamuśki i nieoficjalnie jeszcze dołączam do waszego grona :) w piątek mam usg i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze - wtedy będę mogła być już najprawdziwszą grudniową mamusią :) Buziaki dla was i spokojnych kolejnych ośmiu miesięcy :)
Witaj Grudniowa Mamusiu:-) Czekamy na wieści z wizyty:tak:Później czekam na termin porodu na PW:tak:

Gratulacje dla tych mamusiek co juz widzialy serducho na usg ja jutro mam pierwsza wizyte i pewnie tez zobacze powodzenia dla wszystkich

Trzymam kciuki za jutro:-)

hejcia mamuski ja urodze swoje bejbe w grudniu na początku
obecnie 6 tydzien :)
laze obolała ale rodosc wielka
:) mam nadzieje ze minie ten okres kiedy posiadam wszystkjie objawy bo to troszke męczy he same wiecie
ciezko to przechodze
Witaj Kochaniutka! Przepraszam,ale muszę Cię upomnieć-nie wpisujemy komentarzy na wątku Lista Mam Grudniowych. Twój komentarz zostanie usunięty mam nadzieje;-)Następnym razem czytaj uważnie instrukcje.

ciao wszytkim, mam termin na 6 grudnia , wczoraj byłam na usg bąbel 6mm :) czyli ok , jestem 6tygodni i 2 dni w ciąży . usg wykazało także krwiaczka, dostałam d.... i mam prowadzic oszczędny tryb życia : za dwa tyg do kontroli.

jeszcze się nie cieszę mam tylko jak zawsze cichą nadzieje ze tym razem sie uda , a moja przeszłośc :
2004- córka
10.2009 - poronienie w 9 tyg ( zarodek obumarł)
roczne starania bezskuteczne
01.2011 - poronienie w 8 tyg( puste jajo)
28.02.2011 - ciąża obecna...

tak tak w pierwszym cylku po poronieniu, w pierwszyej nadarzającej sie okazji do zapłodnienia zaskoczyło dla mnie szok ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)
może to jakiś znak :))

Cieszę się,że jesteś z nami:-) Piękny maluśki Bąbelek:tak:Wpisałam Cię na listę.

Hej dziewczynki :)
Ja również chciałabym się do Was przyłączyć. Dzisiaj zrobiłam test bez większych nadziei i jakież było moje zdumienie gdy zobaczyłam dwie grube krechy :). Gratuluję wszystkim przyszłym mamom i życzę dużo zdróweczka przez całą ciąże :)

Kochana to pochwal się teścikiem:-)
Gratuluję-Dbaj o Was:tak:Jak poczujesz,że przyszedł czas - zgłoś się do listy Mamusiek:tak:


Dziewczyny dostałam dziś wiadomość od naszej Administrator z prośbą o wybranie MODERATORA naszego wątku
Chyba pora się nad tym zastanowić:tak:
 
reklama
Do góry