reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Czesc dziewczyny jak samopoczucie bo ja sie obudzic nie moge tylko bym spala i spala czy juz wam wroza co bedzie bo ja juz mam dosc sluchnia a to dziewczynka a to chlopczyk a wy co czujecie macie jaies swoje przeczucia ?pozdrawiam was wszystkie
W pierwszej ciąży od początku wiedziałam,że to będzie chłopczyk:-):tak:
Teraz mam przeczucie na dziewczynkę:tak:A jak będzie to się okażę. Chętnie zostanę mamą kolejnego KRÓLEWICZA:-);-)
Nie ważne jakiej płci-wazne aby był0o zdrowe.

Witam, nie wiem jak mogłam przeoczyć ten wątek:)... 29 marca wyszedł mi pozytywny test ciążowy, także chciałabym dołączyć do Was:-). Jestem po dwóch poronieniach i ta ciąża od początku jest wsparta farmakologicznie. Jestem na zwolnieniu lekarskim i oszczędzam się. W czwartek widziałam pęcherzyk ciążowy. Beta przyrasta prawidłowo i póki co, wszystko jest ok. :-) Co do mojego samopoczucia to oczywiście mam napady senności w ciągu dnia. Szybko się męczę, mam ogromny apetyt i jestem bardziej wyczulona na zapachy. Pozdrawiam wszystkie grudniuweczki.

Witaj Kochana:-) GRATULUJĘ z całego serduszka:tak:Teraz wszystko się uda i będzie wspaniale-wiem,bo też jestem po podobnych doswiadczeniach...
Na nasz wątek ciążko trafić bo trzeba go szukać...No,ale może w końcu ktoś nas przeniesie na wątek główny:-):tak:

Wiecie co ja nie mam żadnych dolegliwości prócz tego,ze chce mi się spać...czasami zaczynam watpić czy to ciąża:tak:W pierwszej ciąży głowę trzymałam ciągle w sedesie...Ale podobno każda ciąza inna-zobaczymy. Jestem dobraj myśli
 
reklama
Czesc dziewczyny :)

Jeszcze niesmialo i ze strachem, ale przylanczam sie do waszego watku.
Jesli wszystko bedzie ok, to tez bede mama grudniowa :)

serg : hej, widze ze ty juz dotarlas tu ;)
 
ja dzisiaj tak jak wczoraj jestem koszmarnie senna i bez sił,nawet nie bardzo mi się chce bawić z moją dwu-latką.Jestem strasznie ciekawa czy chłopiec czy dziewczynka rośnie :-) mam nadzieję,że zagrożenie minie wkrótce i krwiak się wchłonie,bo 17 maja muszę wyjechać do Monachium na minimum 3 tygodnie
 
Czesc dziewczyny :)

Jeszcze niesmialo i ze strachem, ale przylanczam sie do waszego watku.
Jesli wszystko bedzie ok, to tez bede mama grudniowa :)

serg : hej, widze ze ty juz dotarlas tu ;)

Hej Jose:-)Super,że dotarłaś w końcu:tak:My też tu wszystkie nieśmiało i ze strachem czekamy;-)Razem raźniej:-)
Jak tam synuś wie,już o istnieniu maleństwa?
 
ja dzisiaj tak jak wczoraj jestem koszmarnie senna i bez sił,nawet nie bardzo mi się chce bawić z moją dwu-latką.Jestem strasznie ciekawa czy chłopiec czy dziewczynka rośnie :-) mam nadzieję,że zagrożenie minie wkrótce i krwiak się wchłonie,bo 17 maja muszę wyjechać do Monachium na minimum 3 tygodnie
Trzymam kciuki by wszystko ułożyło się jak najlepiej
Jedziesz w celach służbowych? 3 tygodnie sporo czasu...a kto z córeczką zostanie?
 
Witam wszystkie nowe grudniowe mamuśki :)
Trzymam mooocno kciuki za kazda z Was :) Musi sie udac, po prostu musi i koniec kropka :)

a u mnie nadal wszystko spoko :) zadnych mdłosci czy boli brzucha, tylko sennosc, ale to norma na tym etapie. no i wczoraj pierwszy raz odrzucilo mnie od kawy, mnie, nalogowa kawoszke :) ale to dobrze, bo kawa przeciez nie jest wskazana....proboje dodzwonic sie do ginki, ale chyba ma wizyty, bo nie odbiera, napisalam sms'a....mam nadzieje, ze mnie przyjmie teraz w czwartek :)
 
Witam wszystkie mamuski widze ze juz nas tu wiecej i super bedzie duzo razniej widze ze zadna z was nie zyga heheheh to dobrze moze tu czesciej bywac a nie siedziec w kibelku dziewczyny macie apetyt bo ja zjadlabym konia jakby dalo rade w pierwszej ciazy przytylam 14 klio oby teraz nie bylo gorzej
 
Witam nowe ciężaróweczki! - super że nas z każdym dniem przybywa.
Ja dziś w ciut lepszym humorze, reszta objawów też do przeżycia.
Co do płci wszyscy co wiedzą przekonani że będzie chłopak - ja wolałabym drugą dziewuszkę no ale znając moje szczęście jeśli wszystko dobrze pójdzie będzie chłop :)
Co do apetytu to nie mam wogóle - ale zachcianki to u mnie masakra - jak mi się czegoś zachce to nie odpuszcza nawet w kilka dni dopóki nie zjem wymyślonej rzeczy - ja w poprzedniej ciąży przytyłam 20 kg :szok: - ale w 2 miesiące po porodzie wróciłam do dawnego 52 więc nie przejmuję się nawet gdyby znów tyle samo było :)
 
reklama
Do góry