reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

majeczka02 jadę z córką właśnie na operację serduszka do profesora Malca,to druga,a właściwie trzecia operacja,za jakiś czas będzie jeszcze jedna
 
reklama
majeczka02 jadę z córką właśnie na operację serduszka do profesora Malca,to druga,a właściwie trzecia operacja,za jakiś czas będzie jeszcze jedna

Współczuję Kochana. Takie maleństwo,a tyle już przeszło... Jesteś napradę dzielną mamą-SUPER MAMĄ i masz Super Córeczkę:-):tak:Będę trzymała za Was mocno kciuki żeby wszystko pięknie i dobrze się udało:tak:
 
Już są Grudniówki... Niesamowite!! :-)

Trzymajcie się Dziewczyny ciepło, niech czas oczekiwań na dzieci będzie miły, bezproblemowy, pełen miłosnych uniesień!
A dzieciaczki niech rosną duże (ale nie za bardzo) i przede wszystkim zdrowe :-)

Pozdrawiam ciepło,
Mama Adasia styczeń 2010 oraz oczekująca Hani wrzesień 2011 :-)
 
Dziewczyny Lista Grudniowych mam i dzieciaczków utworzona:-):tak: Proszę teraz o Wasze terminy. Możecie podać z kalkulatorów-to po wizytach ewentualnie naniosę poprawki:tak:

Dziewczyny to jakie macie propozycje wątków?
Możemy tu podebatować:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:)
widzę, że nie tylko na mnie ta pogoda tak sennie działa. W pracy chodzę z kąta w kąt, a że pracuje w przedszkolu to dzieci na całe szczęście hałasem pobudzają do życia:)
agniesia trzymam kciuki za pomyślność operacji.
mój termin z kalkulatora to 15.12
Mam nadzieje, że będzie dziewczynka:) u mnie jeszcze nikt nie wie, czekam z tym aż będę po wizycie u lekarza.
 
reklama
Gratulacje dziewczyny.
spokojnych 8 miesiecy zycze:)
szybkich porodow i wspanialych pociech:)
grudniowa mama 2009:)
 
Do góry