reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

ja mysle, ze warto by bylo utworzyc tez zamkniety watek, dostepny tylko dla nas, w ktorym moglybysmy np. wstawiac nasze zdjecia :) co by sie lepiej poznac :)

Świetny pomysł-jak tylko nasz wątek zostanie przeniesiony napisze w tej sprawie do Moderator:-):tak:Nie chcemy żeby ktoś niepowołany nas ogladał czy kopiował:no:

Witajcie. Ja też dziś zobaczyłam upragnione II. Mogłam je zobaczyć już wcześniej ale bałam się rozczarowania tak jak w tamtym cyklu. Życzę wszystkim bezproblemowych już 8 miesięcy:)

Ogromne Gratulacje!!! Witaj wśród Zimowych Mam:-):tak:

majeczka jestem za tym, żebyś zrobiła takową listę:)
akasiam samopoczucie dzisiaj kiepsko, rano mdłości, potem osłabienie, senność, jednym słowem masakra:)

Dzięki:-)
 
reklama
ja teraz w stresie jestem, bo na czwartek dopiero mój termin @ i mam nadzieję, że wszystko będzie ok :-)
to świetny pomysł z założeniem wątku zamkniętego dla naszych potrzeb lepszego poznania się ;-)
 
ja teraz w stresie jestem, bo na czwartek dopiero mój termin @ i mam nadzieję, że wszystko będzie ok :-)
to świetny pomysł z założeniem wątku zamkniętego dla naszych potrzeb lepszego poznania się ;-)

Wiem,co czujesz-sama zrobiłam test ciążowy na tydzień przed @,a później się martwiłam:tak:Ale jest już tydzień po miesiączce temperatura się utrzymuje więc chyba wszystko jest oki:-) Nie martw się @ mówimy a sio!!!
Miłego dzionka Ciężaróweczki;-)
Ps. Od Moderator cichosza....
 
Czesc dziewczyny jak samopoczucie bo ja sie obudzic nie moge tylko bym spala i spala czy juz wam wroza co bedzie bo ja juz mam dosc sluchnia a to dziewczynka a to chlopczyk a wy co czujecie macie jaies swoje przeczucia ?pozdrawiam was wszystkie
 
Witam, nie wiem jak mogłam przeoczyć ten wątek:)... 29 marca wyszedł mi pozytywny test ciążowy, także chciałabym dołączyć do Was:-). Jestem po dwóch poronieniach i ta ciąża od początku jest wsparta farmakologicznie. Jestem na zwolnieniu lekarskim i oszczędzam się. W czwartek widziałam pęcherzyk ciążowy. Beta przyrasta prawidłowo i póki co, wszystko jest ok. :-) Co do mojego samopoczucia to oczywiście mam napady senności w ciągu dnia. Szybko się męczę, mam ogromny apetyt i jestem bardziej wyczulona na zapachy. Pozdrawiam wszystkie grudnióweczki.
 
Ostatnia edycja:
Czesc kobietki :-) U mnie dzis ponura pogoda,pada i pada:dry: Czuje sie jak narazie dobrze.Odkad jestem na zwolnieniu mdlosci nie atakuja calymi dniami. Przez ostatnie tygodnie dawaly mi popalic,cofalo,schudlam kilogram mimo,ze nie wymiotuje.Nie wszystko smakuje jednak ;-) Moja temperatura utrzymuje sie na granicy 37*/37,1*.Syski bola mnie od samego poczatku:baffled: Brzuch pobolewa,kloje po obu stronach,czasami skorcz.
aspirynka ja mam przeczucie na chlopca,ale wszyscy mowia,ze bedzie dziewuszka ;-) Zobaczymy kto bedzie mial racje;-)

Pozdrawiam :-)
 
czesc tofika witamy w naszym gronie i powodzenia zyczymy napewno wszystko bedzie super a ty czarnykocie heheheh co wolisz|? wiem wiem najwazniejsze aby zdrowe bylo ale warto sobie nieraz pomazyc pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny jak samopoczucie bo ja sie obudzic nie moge tylko bym spala i spala czy juz wam wroza co bedzie bo ja juz mam dosc sluchnia a to dziewczynka a to chlopczyk a wy co czujecie macie jaies swoje przeczucia ?pozdrawiam was wszystkie
Ja mam przeczucie że będzie chłopczyk albo... bliżniaki... :zawstydzona/y: (tak bym chciała!! :laugh2: )
Witam, nie wiem jak mogłam przeoczyć ten wątek:)... 29 marca wyszedł mi pozytywny test ciążowy, także chciałabym dołączyć do Was:-). Jestem po dwóch poronieniach i ta ciąża od początku jest wsparta farmakologicznie. Jestem na zwolnieniu lekarskim i oszczędzam się. W czwartek widziałam pęcherzyk ciążowy. Beta przyrasta prawidłowo i póki co, wszystko jest ok. :-) Co do mojego samopoczucia to oczywiście mam napady senności w ciągu dnia. Szybko się męczę, mam ogromny apetyt i jestem bardziej wyczulona na zapachy. Pozdrawiam wszystkie grudniuweczki.

Tofika witaj wśród Grudnióweczek :tak: :-)
 
aspirynko ja odkad pamietam zawsze chcialam miec pierwszego synka.Tak sobie myslalam,ze jak pierwszy bedzie chlopiec,to potem strzele mu siostrzyczke i bedzie mogl jej bronic, hehe w razie co ;-) :-) najwazniejsze jednak jest,zeby dzidzia urodzila sie zdrowa :tak:Bede mile zaskoczona jak bedzie to jednak dziewczynka,slyszalam ze sa spokojniejsze,nie broja tak;-) A ty kochana co bys chciala?
 
reklama
Do góry