reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

u mnie wedle kakulatora data porodu to 1 grudzien.jutro dowiem sie wiecej na moim 1 usg :)

Ja dzis zemdlona na maxa,cofa,mdli,cofa,mdli ufffff.Ale dam rade :-)
 
reklama
witam:)
Wydaje mi sie, ze moge do Was smialo dolaczyc, choc gdy sama licze na necie termin porodu wychodzi mi 29.11 to jednak wydaje mi sie, ze bede mama w grudniu. moje cykle sa dosc dlugie dlatego do zaplodnienia moglo dojsc pozniej niz pokazuja liczby.
Ale juz tydzien temu moglam podziwiac piekne 2 kreseczki:) tego samego dnia polecialam do lekarza,ale bylo za wczesnie zeby cokolwiek zauwazyc, wiec mam sie u niej pojawic za tydzien i mam nadzieje, ze nam sie wreszcie maluszek pokarze:)
Narazie moge Wam sie poskarzyc na straszne mdlosci:/
 
Jupi mamy swój wątek na głównej :-) Dzieki majeczka02 za starania- kochana jesteś! co do propozycji wątków:
jak już wczoraj któraś pisała: na pewno coś typu poznajmy się,
-warto też o tym zamkniętym pomyśleć dostępnym tylko dla nas,
-nasza waga,
-zdjęcia brzuszków i z usg fasolek (to lepiej na zamkniętym wg mnie),
-ewentualnie wizyty u gina
tajenka witamy - u mnie też termin na 29 listopad już potwierdzony przez ginkę ale tu zawitałam pierwsze i tu zostanę do końca- różnie to jeszcze może być a ja tak czy siak liczę na grudzień - córcię mam z 10 grudnia 2009 i fajnie by było gdyby się w tym samym dniu urodziły
agniesiaa81r oby wszystko z Julcią poszło w jak najlepszym kierunku, będziemy mocno trzymać kciukasy przez cały pobyt w Niemczech. No i za Ciebie kochana również obyś miała jak najwięcej sił!
czarnykot z niecierpliwością czekamy jutro na relacje - tętno powinno być już widoczne.
 
Ostatnia edycja:
Tak naprawdę data porodu zmieni się-kiedy urodzimy:-):tak:nasze Kochane Skarby. Teraz jest jedynie informacyjnie. Uzupełniłam już te dane które dostałam:tak:Dopisze jeszcze kogo nosi każda z nam pod serduszkiem jak to się wyjaśni:-)
Witam nowe Mamusie:tak:I GRATULUJĘ
 
No nareszcie jesteśmy na głównej stronie :)
co do wątków to myślałam o podobnych do tych, o których akasiam napisała, tylko myślę, że fajnie jest połączyć wagę i nasze rosnące brzuszki, szybko można porównać, ile która przytyła i jaki ma brzuszek przy tym :)
wątek poznajmy się, to koniecznie na zamkniętym.

a ja dzis dzwonilam do mojej ginki, mam wizyte na czwartek, a od juz dostalam duphaston 2x1
 
Hej. Ja mam wizytę umówioną na wtorek.
Co do wątków to nie szalejmy z ilością bo potem większość "umiera' i tak naprawdę wielu z nas nie chce się pisać na kilku wątkach tylko większość tematów jest poruszana na głównym. Lepiej jest przemyśleć to co chcemy zrobić. Ja będę bardzij aktywna w następnym tygodniu bo teraz mam popsutą ładowarkę do lapka i siedzę na takim gracie że ... szkoda gadać:crazy::angry:
I będzie nas już troszke wiecej to trzeba wybrać Moderatora
 
Moje propozycje,co do wątków:
Grudniowa mama u Lekarza (wątek fajny w czasie ciąży wieści z wizyt-fotki usg,brzuszka bez buziek i po ciązy już z maluszkiem tj,szczepienia wizyty kontrolne itd.)
Robimy zakupy dla dzidzusia (tak samo jak poprzednia propozycja przyda się teraz i poźniej)
A co do wątku poznajmy się-myślę,że nie ma co go zakładać bo wszystkie poznamy się lepiej tutaj na tym wąteczku:-):tak:

A co do wątku zamkniętego-najlepiej jak utworzymy go w dalszym terminie jak się tu troszkę poznamy i zechcemy pokazać ewentualnie swoje rodzinki;-)

To teraz decydujmy
 
Ostatnia edycja:
Moje propozycje,co do wątków:
Grudniowa mama u Lekarza (wątek fajny w czasie ciąży wieści z wizyt-fotki usg,brzuszka bez buziek i po ciązy już z maluszkiem tj,szczepienia wizyty kontrolne itd.)
Robimy zakupy dla dzidzusia (tak samo jak poprzednia propozycja przyda się teraz i poźniej)
A co do wątku poznajmy się-myślę,że nie ma co go zakładać bo wszystkie poznamy się lepiej tutaj na tym wąteczku:-):tak:

A co do wątku zamkniętego-najlepiej jak utworzymy go w dalszym terminie jak się tu troszkę poznamy i zechcemy pokazać ewentualnie swoje rodzinki;-)

To teraz decydujmy

a ja bym jednak dorzuciła jeszcze nasze brzuszki oraz waga, gdy bylam jakis czas temu przez pare tygodni na kwietniowkach, to byl tam taki watek i calkiem fajnie rozwijal sie do konca....
 
reklama
Do góry