reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Aspirynka, ja tez mam nadzieję, że u mnie się nie rozkręci na mdłości - tego się najbardziej obawiam :baffled: ;-)
Urszula witamy :-) :laugh2: Gratulacje!! :-) Na kiedy masz przewidywany termin porodu?... :blink:
 
reklama
Widze ze coraz nas tu wiecej super ,,,Urszula jak znosilas poprzednia ciaze i co sie urodzilo wy widze jestescie mlode mamy ja mam corke 12 lat bylo troszke inaczej porod znioslam strasznie choc mialam 20 lat teraz niewyobrazam soebie jak to bedzie ,czym czlowiek starszy tym gorzej a wy dziewczyny jak znosilyscie poprzednie porody ?
 
hehhe nie nie ja tylko zapytalam jestes w fajnym wieku do rodzenia zawsze takim latwiej i lzej ja sobie nie wyobrazam jak mialam 19 lat to tanczylam w zespole wiec kondycja byla teraz 32 lata i ledwo na zakupy moge dojsc na piechote wszedzie jezdze autem chyba zapisze sie na jakies cwiczenia dla kobiet w ciazy bo porodu sobie nie wyobrazam masakra Sergeevna skąd jestes?
 
czesc dziewczyny :)
widzę, że sie pomału zagęszcza, oby tak dalej :)
moja beta z soboty to 434 :) czyli ciąża na 100%
progesteron 23,20 ng/ml, kurde czy nie jest on za niski? orientujecie się może?
 
Pierwszą ciąże znosilam bardzo dobrze nie mialam wymiotow tylko mnie na poczatku mdliło jak byłam głodna wiec musiałam jeść co dwie trzy godziny :-) A co do porodu to nie było tak źle myślalam że bedzie gorzej :-) Rodziłam 12,5 godziny ale to tylko dlatego że miałam wywoływany poród bo byłam po terminie. W sumie to moge powiedziec że rodziłam około 2 godziny bo reszta czasu to czekanie na skurcze. Synka rodziłam jak miałam 22 lata :-)
 
Ja rodzilam 19 godzin w strasznych bolach corka wazyla 4 kg a ja bylam szczuplutka wiec bylo mi ciezko ale mam nadzieje ze teraz dzidius bedzie mniejszy wtedy przesadzalam z jedzeniem teraz hm dziwna sprawa niechce jesc a ciagle jestem glodna wlasnie zjadlam kanapke z kielbasa i poprawilam batonem czekolady
 
Aspirynko w Polsce pochodzę z Dolnego Śląska, ale teraz aktualnie od ponad 1,5 roku mieszkam w Wielkiej Brytanii :-) A Ty?... :-)
A_gala nie znam się na wynikach :no: przykro mi :-( Ale gratuluję potwierdzenia betą! :tak: :laugh2: Ja na to jeszcze muszę poczekać jakieś 1,5-2 tyg, dopiero jak przyjadę do Polski na urlop ;-)
Ula no to szczęściara z Ciebie :-) Taki szybki poród - też bym tak chciała! ;-) :tak:
 
reklama
W pierwszej ciąży to nie mogłam jeść słodyczy tylko jadłam kwaśne teraz bardziej jem słodkie i musze chociaż raz dziennie zjeść pomarańcza :-)

mam nadzieje że drugi poród też bedzie taki szybki jak pierwszy :-)
 
Do góry