reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ja mieszkam w rzeszowie wlasciwie to od 2 mce na nowym mieszkaniu i trach ciaza tak mi tresciowie mowili pojdziecie do nowego mieszkanka i zaraz sie cos przytrafi i faktycznie po tyg mieszkania zaszlam w ciaze hehheh
 
reklama
Czesc dziewczynki

Jestem w 7 tyg.ciazy.W srode mam 1 usg.Juz nie moge sie doczekac:-) Zaszlam w ciaze przez in vitro.Udalo sie za pierwszym razem:tak: Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie ;-)
 
Czarnykocie gratulacje ogromne!!! I podziwiam determinację, teraz czas na nagrodę za ciężką walkę! Szczęśliwych 8 miesięcy! :-)
Aspirynka ja totalnie nie wierzyłam już, że nam się uda... To był ostatni cykl starań przed przerwą na rok którą planowaliśmy ze względu na nasz ślub, którego termin to czerwiec 2012. Chciałam minimum pół roku po porodzie odpocząć przed ślubem i mieć czas na odzyskanie siły i formy po porodzie no i Maluszka mieć już nieco podrośniętego ;-) Nic nie wskazywało na II kreseczki, a one... tak po prostu się pojawiły :-):zawstydzona/y:
 
Czasami rzeczy nas zadziwiaja ja gdy rodzilam pierwsze dziecko nigdy niepomyslslabym ze sie jeszcze zdecyduje kiedys ale mam wpanialego meza drugiego i zdawalam sobie sprawe ze musze mu urodzic dzidziusia tak tez sie stalo lepiej wczesniej niz pozniej tymbardziej ze mam juz 32 lata
 
sergeevna to fakt ;-)Troche sie nastaralam,zeby zobaczyc moje II kreseczki:-) 6 lat staran i nic.Potem in vitro...ale warto bylo:tak: O in vitro juz prawie zapomnialam hehe,a mysle tylko o tej malej dzidziu w srodku :tak: Mam nadzieje,ze wszystko tam na dole wpozadku.Wedle moich obliczen termin to 2 grudnia,ale zobaczymy co lekarz powie. Moje II kreski zobaczylam 27 marca,potem powtorzylam 31 marca i wtedy juz ujrzalam 2 super bordowe krechy :tak:
 
czarnykot gratuluje serdecznie i witamy na watku :)
juz mam wynik drugiego badania bety po 48h, jest 1 165, czyli wzroslo o ponad dwa razy :) a min. przyrost to 66%, alez sie ciesze :) zaczynam wierzyc, ze tym razem sie uda :)
wstawilabym suwaczek....a co mi tam....zaraz to zrobie, przeciez nie zapesze ;)
 
Cześć Dziewczyny:-)
Widzę,że dołączyły do nas nowe Mamusie Grudniowe:tak: GRATULUJĘ Wam mocniutko i cieszę się,że jesteście

PS.Pisałam dziś do naszej Moderator o przeniesienie naszego watku na stronę główną-dam znać jak dostanę odp.
 
reklama
Cześć Dziewczyny:-)
Widzę,że dołączyły do nas nowe Mamusie Grudniowe:tak: GRATULUJĘ Wam mocniutko i cieszę się,że jesteście

PS.Pisałam dziś do naszej Moderator o przeniesienie naszego watku na stronę główną-dam znać jak dostanę odp.

no wlasnie w koncu mogli by nas przeniesc, no....mozna by bylo jakis watek np. poznajmy sie, zalozyc :)
 
Do góry